صفحه 53 از 291 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

سلام من هفته گذشته مصاحبه تلفني داشتم . به نظر خودم خوب عمل نكردم. در نهايت استاد از من خواست كه براش رزومه و يكسري از كارهاي علمي خودمو براش بفرستم و توصيه كرد براي آشنايي بيشتر به كساني كه در گروهش هستند ميتونم ايميل بزنم. اما حرفي از قبول من يا رد كردنم نزد. به نظرتون چقدر ميتونم شانس داشته باشم

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

نقل قول نوشته اصلی توسط sh7228 نمایش پست ها
    سلام من هفته گذشته مصاحبه تلفني داشتم . به نظر خودم خوب عمل نكردم. در نهايت استاد از من خواست كه براش رزومه و يكسري از كارهاي علمي خودمو براش بفرستم و توصيه كرد براي آشنايي بيشتر به كساني كه در گروهش هستند ميتونم ايميل بزنم. اما حرفي از قبول من يا رد كردنم نزد. به نظرتون چقدر ميتونم شانس داشته باشم
    اینکه ازتون نمونه کاری و رزومه خواسته جای امید داره ولی باید دید که دقیقا چه کردید تو مصاحبه . باید ته مصاحبه نظرشو میپرسیدید و یکمم توضیح میدادید مثلا حول شدید . با این حال بهش ایمیل بزنید و نظرشو بپرسید
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

به نظرم این یه جواب مثبته. فرض کن جای استاد باشی و از مصاحبه با دانشجو خوشت نیاد. آنوقت آیا به دانشجو میگی با گروهم در تماس باش؟ با خواستن رزومه و کارهای علمیت نه تنها در ذهنش تو رو حذف نکرده بلکه بازم بهت میدون داده خودتو بیشتر نشون بدی. این خبر خوبیه.

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

چون ازتون خواسته که مدارکتون بفرستید جای امیدواری داره، وقتی مدارک و فرستادید در مورد مصاحبه هم ازش نظرش و بپرسید

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

من واسه مستر تو کانادا اپلای کرده بودم و یه استادی الان بهم گفته که میخواد فردا باهام صحبت تلفنی کنه. از دانشجوی متقاضی مستر چه جور سوالایی میکنن؟
    محض اطلاع :این استاده قبلا تو انگلیس بوده و الان اومده کانادا.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    من واسه مستر تو کانادا اپلای کرده بودم و یه استادی الان بهم گفته که میخواد فردا باهام صحبت تلفنی کنه. از دانشجوی متقاضی مستر چه جور سوالایی میکنن؟
    محض اطلاع :این استاده قبلا تو انگلیس بوده و الان اومده کانادا.
    خودم جواب میدم!!!
    بیشتر سوالهای عمومی پرسید:
    چرا این رشته رو انتخاب کردی؟
    کی فارغ التحصیل شدی؟
    الان چه میکنی؟
    بعد از مستر چه میکنی؟
    چه جوری زبان یاد گرفتی.
    بعد توضیح داد که چرا منو انتخاب کرده و چه کارهایی در طول تحصیل باید انجام بدم و چه درسهایی باید پاس کنم و در مورد پروژه ها و ..... هم صحبت کرد.

Member fekrazadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering- Tarbiat Modares University

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    خودم جواب میدم!!!
    بیشتر سوالهای عمومی پرسید:
    چرا این رشته رو انتخاب کردی؟
    کی فارغ التحصیل شدی؟
    الان چه میکنی؟
    بعد از مستر چه میکنی؟
    چه جوری زبان یاد گرفتی.
    بعد توضیح داد که چرا منو انتخاب کرده و چه کارهایی در طول تحصیل باید انجام بدم و چه درسهایی باید پاس کنم و در مورد پروژه ها و ..... هم صحبت کرد.
    ایول
    حالا می خوام بدونم که برای مهر امسال می ری یا ژانویه؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fekrazadeh نمایش پست ها
    ایول
    حالا می خوام بدونم که برای مهر امسال می ری یا ژانویه؟
    من واسه پاییز اپلای کرده بودم. با توجه به اینکه دیر شده ظاهرا چاره ای نیس جز اینکه دیفر کنم. کاش میشد پاییز برم! راهی نداره؟؟

Junior Member

سلام....من با یکی از استای مکانیک از طریق skype مصاحبه کردم...من ساخت و تولید بودم زمینه کاریش مکاترونیک بود....ولی خدایی خوب مصاحبه کردم....البته گفتم مقاله در مورد کارت بده اونم داد.....در مورد فاندا اینام گفت....ولی گفت خبرشا میدم بهت.....به نظر اساتید چقدر شانس دارم قبولم کنه؟

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezar نمایش پست ها
    سلام....من با یکی از استای مکانیک از طریق skype مصاحبه کردم...من ساخت و تولید بودم زمینه کاریش مکاترونیک بود....ولی خدایی خوب مصاحبه کردم....البته گفتم مقاله در مورد کارت بده اونم داد.....در مورد فاندا اینام گفت....ولی گفت خبرشا میدم بهت.....به نظر اساتید چقدر شانس دارم قبولم کنه؟
    معمولاً وقتي كار به مصاحبه مي كشه يعني شانست بالاي 70% تقريباً. البته به عوامل ديگه اي مثل تعداد افرادي كه استادت با اون ها داره مصاحبه مي كنه هم بستگي داره. ولي معمولاً حداكثر نبايد از 5 نفر بيشتر باشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)