صفحه 54 از 291 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

دوستان یه سوال فنی:
    تو این مصاحبه ها میشه راحت از حرفای طرف سر در اورد یا نه؟ من شخصا این فیلمای امریکاییو که میبینم خیلی وقتا 50 درصدشو متوجه نمیشم، این اساتیدم محترمم اینجوری صحبت میکنن یا نه مشکل خاصی نداره؟؟؟
    ممنون
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فنی:
    تو این مصاحبه ها میشه راحت از حرفای طرف سر در اورد یا نه؟ من شخصا این فیلمای امریکاییو که میبینم خیلی وقتا 50 درصدشو متوجه نمیشم، این اساتیدم محترمم اینجوری صحبت میکنن یا نه مشکل خاصی نداره؟؟؟
    ممنون
    تازه اون هنرپیشه ها با لهجه امریکایی صحبت میکنند. اگر استادی که مصاحبه تون میکنه هندی یا چینی الاصل باشه که یک کلمه اش رو هم نمیفهمید

Member Sky Guard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-IAU ESFAHAN

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    تازه اون هنرپیشه ها با لهجه امریکایی صحبت میکنند. اگر استادی که مصاحبه تون میکنه هندی یا چینی الاصل باشه که یک کلمه اش رو هم نمیفهمید
    حالا یه دوستی میگفت نگران نباش تو فیلماشون چون اصطلاحات عامیانه زیاد بکار میبرن ما متوجه نمیشیم ولی وقتی مکالمه فرمال باشه مشکلی پیش نمیاد
    نیکی به پدر و مادر کلید رسیدن به گنج آرزوهاست

ApplyAbroad Hero reg2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, UNC Charlotte

نقل قول نوشته اصلی توسط Sky Guard نمایش پست ها
    حالا یه دوستی میگفت نگران نباش تو فیلماشون چون اصطلاحات عامیانه زیاد بکار میبرن ما متوجه نمیشیم ولی وقتی مکالمه فرمال باشه مشکلی پیش نمیاد
    It's the major problem during interview, in my view, but feel free to ask them frequently till u fully understand the issue, as they are really easy with that. They are well aware that u are not a native, and they don't expect u to speak like native as well. I remember that one of my interviewers was an Indian Prof with really awful accent, I asked them to repeat a question for more than 5 times.
    I love you USA

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    معمولاً وقتي كار به مصاحبه مي كشه يعني شانست بالاي 70% تقريباً. البته به عوامل ديگه اي مثل تعداد افرادي كه استادت با اون ها داره مصاحبه مي كنه هم بستگي داره. ولي معمولاً حداكثر نبايد از 5 نفر بيشتر باشن
    آخه میدونی سوال خاصی هم نکرد.در مورد پروژه خودش گفت....بدم از خودم پرسیدا اینا(resume)....نمیدونم رو چه حسابی میخاد تصمیم بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

دوستان :

می خواستم بدنم نظرتون راجع به اینکه بعد از ایمیل اول از استاد بخواییم که با هم تو skype یا از تلفنی حرف بزنیم چیه؟ اگه به نظرتون خوبه چطوری ازش درخواست کنیم.. یه متن بنویسین دستتون درد نکنه
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    دوستان :

می خواستم بدنم نظرتون راجع به اینکه بعد از ایمیل اول از استاد بخواییم که با هم تو skype یا از تلفنی حرف بزنیم چیه؟ اگه به نظرتون خوبه چطوری ازش درخواست کنیم.. یه متن بنویسین دستتون درد نکنه
    به نظر من اصلاً خوب نیست، اون اگه بخواد خودش می گه. اون قرار تصمیم بگیره نه شما

Senior Member Simplex آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_civil62 نمایش پست ها
    دوستان :

همونطور كه يكي ديگه از دوستان هم گفتند، به نظرم دليل خاصي نداره كه حرف بزنيد مگر اينكه دليل خاصي باشه. منظورم اينه كه حرفي براي گفتن بهش داري يا نه، اگر حرفت حرف خاصي نيست اينكه قرار بگذاريد و زنگ بزني جالب نيست. استاد هم يك آدم معموليه با صد تا مشكل كاري و شخصي، خوشش نمي‌آد كسي بيخودي وقتش رو بگيره، وقتي مي‌گي قرار بگذاريم يعني حرفت حرف خاصيه.

اما اگر مي‌خواهي باهاش حرف بزني و مثلا سوالي چيزي بپرسي، بدون قرار زنگ بزن به اتاقش و سعي كن پيداش كني.

ببين حرفم اينه كه موضوعت رو از چيزي كه هست مهم‌تر يا كم اهميت‌تر نشون نده. حرفت خيلي خاصه، قرار بگذار، خاص نيست همينجوري زنگ بزن. اصلا حرفي براي گفتن نداري زنگ نزن.

Member
    رشته و دانشگاه
    عمران محیط زیست - امیر کبیر

آره می دنم. می خوام در مورد همین حرف هایی که تو ایمیل هامون می زنیم.. خب تو تلفن بگیم. از فاند.. از پروژه ها و اینا.
    رویاها تجدید نشدنی است ؛ مهم نیست سن و شرایط ما چیست ، مهم آنست که هنوز توانائی های دست نخورده ای در درون ما وجود دارند و زیبائی تازه ای در انتظار ظهور است!

من با استادی تو کانادا دوهفته پیش تلفنی مصاحبه داشتم، حرفش جدا از بقیه مسائل این بود که من بایدAPPLICANT های دیگه رو هم بررسی کنم منم گفتم منتظر جوابتون هستم، حالا نمی دونم باید بهش ایمیل بزنم بگن چی شد یا زوده؟ اگه آره تو ایمیلم چی بگم! یا اصن اینکه گفته بقیه رو هم باید بررسی کنم به معنی نخواستنش بوده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)