صفحه 9 از 291 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 2910

موضوع: مصاحبه از طریق تلفن، Skype و ...

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : مصاحبه تلفنی

نقل قول نوشته اصلی توسط moaveni
    دوستان لطفا در مورد مصاحبه من با استاد نظر بدید

استاد از آمریکا به من زنگ زد و گفت من می تونم تضمین کنم که برای دوره دکتری برای سال 1 و 2 بهت RA بدم ولی برای سالهای بعدی تضمین نمیکنم. حالا من می خوام بدونم تو I20 مینویسند طرف برای 4 سال RA داره یا نه یا فقط مقدار حقوق سالیانه را می نویسند صرفنظر از اینکه این مقدار برای 4 سال ادامه خواهد یافت یا نه؟ استد بهم گفت چرا می خوای دکتری بخونی منم گفتم عاشق تحقیق و مقاله و کنفرانس و از این داستانا هستم نه بخاطر پول چون برای پوا آدم باید بیزینس کنه نه اینکه بره درس بخونه!!! خوب گفتم یا گند زدم؟
    توی نمونه هایی که من دیدم RA و TA همه یکساله ذکر می شده و Fellowship چند ساله پس به احتمال زیاد توی I-20 شما هم فقط شرایط سال اول نوشته می شه. شما به نظر من می تونی برای دو سال آخر TA بشی اکثر بچه های دکترا چند سال رو TA می شن چون اگه بخوان استاد بشن براشون امتیاز مثبتی حساب می شه و گرفتنش برای یک دانشجوی دکترا سال سوم کار راحتیه.

چواب استاد رو هم به نظر من خوب دادی.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Senior Member maryamf آواتار ها

راستی چون دو تا موضوع به اسم مصاحبه تلفنی موجود بود من نتیجه اش رو تو اون یکی که خیلی کاملتر بود گذاشتم. اینم لینکش:

http://www.applyabroad.org/forum/ind...c,1444.45.html

فقط یه چیز که اونجا نگفتم: چیکار کنیم که تو یه مصاحبه یک ساعتی که سرتاسر علمیه و سوالات خیلی تخصصی می پرسن با توجه به استرسی هم که داریم، کم نیاریم؟ برای من دقیقا مثل نشستن سر کنکور بود. لا اقل اونجا یه آب میوه یا شیرینی می خوریم، اینجا که نمی تونیم دست از پا خطا کنیم!! من آخراش حسابی کم اورده بودم و به سختی تونستم بپرسم که نتیجه چی شد!

ممنون

آره،
    ولی فکر کنم استاده انتظار نداشت بگم باشه میام.. شاید باید بعدا جواب می دادم.. تعجب کرد و گفت آیا واقعا براتون ممکنه؟ شاید تعارف زده بود. بالاخره منم منتظر تعارف اون بودم حالا نمی دونم چرا اینقدر زیاده. 2 هفته یه کم زیاد نیست؟

بابا خوبه شماها كلي حرف زدين
    به من كه يكي زنگ زد شروع كرد به انگليسي حرف زدن ، با كلي تمركز و تفكر فهميديم ميگه با فلاني كار دارم ، تا اومدم جوابشو بدم كه خودمم، يه دفعه قطع كرد
    و من همچنان اينطوري موندم كه چه اتفاقي افتاد.حتما" طرف فكر كرده كه اي بابا اين هنوز توي گوش دادن و حرف زدن زير صفره همون جا بمونه بهتره . نميدونم شايد هم اينطوري باشه ??? ???
    ولي باور كنيد خط تلفن هم سالم نبود .اينم از شانس خوبه منه.
    اميدوارم براي شما اينطوري نشه.
    موفق باشيد
    تلاش، قهرمان سازه

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

راستش من در تموم مصاحبه هایی که کردم نیمه اول رو بیشتر خودم حرف زدم و نیمه دوم رو بیشتر استاد (از کارش، آزمایشگاهش، پروژه هاش و سیستم دانشگاه و دانشکده گفت). اگه نویشیدنی قند دار دم دست داشته باشید می تونید تو نیمه دوم مصاحبه استفاده کنید. چون فقط هر از چند گاهی باید بگید Uhum, Aha, Yes, Yeah, ... که طرف بفهمه هستید و دارید گوش می کنید. استفاده از نوشیدنی های انرژی زا هم قبل از مصاحبه می تونه به افزایش تمرکز در طول مصاحبه کمک کنه.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

دوستان من باید از اینجا به یه کشور دیگه سمینار بدم. قراره فایل powerpoint رو میل بزنم و از این طرف سمیناری بدم که اونطرف چند نفر گوش کنند. کسی راهی به نظرش نمی رسه؟ دوستان یه بار گفتند skype جالب نیست برای این کار کسی راهی دیگه به نظرش نمی رسه؟

ممنون

The professor said hello, and then I started talking and talking )
    I knew if I let her free, she might ask me many questions.. so I didn't let her lead the interview: I said ; dear professor first of all for bricking the ice at our conversation I will start to give you a brief background if you don't mind …..But finally it turned out that she is more intelligent when afterwards she bombarded me with many questions! The main items, which I got through her questions, were as following:
    1. Did you have any experience working with women?
    2. Have ever you worked with Christians or jewish?
    3. What was your feeling toward them?
    4. What was the procedure of your research?
    5. Do you feel comfortable living in the US.?
    [in this moment before going further she said that I had two Persian class mates during my study , one felt really flexible to our culture in the contrast to the other !! What do you think? she said the both of guys were terrific ! (Look how our actions and behaviors may change or influence the others' destiny!)]
    6. Tell me about impressive experience of volunteer activities which you had?
    7. According on you CV you have been working as a music composer, so tell me in which style do you work and like to compose? tell me about your remarkable activities in this regard?
    8. Are you capable to be compatible to our western culture?
    9. How will you be treating your women patients? Consider their own western values.
    10. What would be your goals after graduation?
    11. Why did you apply for our university?
    12. Have you ever had any experience of working with patients of different cultures? Like Christians?
    13. Do you think you could serve for people that you have not something in common with?
    14. Do you have any questions? So I asked her about the research options on which I could work and then when I will be informed upon her decision?
    I said thank you and we ended up in good bye.

I showed my self-confidence and so it was what she was impressed by( though I guess) so just convince the professors with your talks.

دوستان عزیز از طرع سوالات مبهم و یا کلی به شکل پیام خصوصی خودداری کنید .

Senior Member

پیش فرض کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

من دارم روی یه پروژه بین المللی کار می کنم. 3 روز دیگه قراره با سایر اعضای پروژه که همگی در آمریکا هست یه کنفرانس بین المللی داشته باشیم. بمنظور یه بحث گروهی در واقع. بقیه اعضا در آمریکا هستند و sponsor پروژه یه شماره تلفن داده گفته فلان ساعت با این تلفن تماس بگیرید و در بحث شرکت کنید.
    sponsor گفته من باید از Skype استفاده کنم. حالا مشکل اینجاست که من اینترنتم سرعتش پایینه خیلی (من الان در روستایی دور افتاده در حال گذروندن دوران طرح هستم). نمی تونم حتی Skype رو داونلود کنم. چند تا سوال دارم:
    1. می شه از کارت تلفن های خارجی به جای Skype استفاده کنم؟ برای بحث گروهی جواب می ده؟
    2. اگر Skype داشتم آیا این نرم افزار در ایران و با اینترنت ایران کار می کنه؟

پیش فرض پاسخ : کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

sysbiosys جان، من هم مشكل شما رو دارم. فكر كنم با توجه به اينكه كنفرانس هست حتي تو تهران هم كنفرانس دادن با skype راه حل خوبي نباشه، اينه كه اونجايي كه شما هستي تلفن بهتره. ولي تو اون روستا تلفن رو براي خارج از كشور امتحان كردين؟ مشكل قطع و وصل نداره تو روستا؟ فكر كنم راه ديگه اي نداشته باشين! اگه نكته جديدي ياد گرفتين لطفا اينجا هم بگذارين كه من هم بفهمم.

موفق باشي.

saeede83
    Guest

پیش فرض پاسخ : کنفرانس از طریق Skype و یا تلفن: لطفا راهنمایی کنید.

از کارت تلفن که نمی تونید استفاده کنید، اما اگه زمان مصاحبه نصف شب باشه با dial up هم می شه voice over ip قابل قبولی داشت. فقط خداکنه connection تون analogue نباشه که در این صورت اذیت می شید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)