نقل قول نوشته اصلی توسط mihansa نمایش پست ها
سلام.
من تقریبن این 200 صفحه رو خوندم و احساس میکنم همسرم شرایط بدی نداشته باشه برا این نوع مهاجرت.. لیسانس گرافیک. از سال 91 به طور حرفه ای مجسمه کار میکنه. تا الان حدود 9 تا قرارداد با شهرداری ها برای ساخت مجسمه ی شهری داره. که تقریبن قراردادهای خوبی هستن از لحاظ مالی. از طرفی مجوز آموزشگاه مجسمه سازی از ارشاد گرفته. چند سالیه آموزشگاه خودمون رو داریم که من هم رشتم صنایع دستی هست و آموزش سفال و سرامیک میدم. همچنین همسرم حدود 11 12 تا نمایشگاه گذاشته.. یک نمایشگاه خیلی معتبر تو آلمان کاراش انتخاب شده و یک ماه دیگه اونجا به نمایش در میاد.. 3 تا سمپوزیوم مجسمه در دانمارک و سوییس شرکت کرده . از لحاظ تمکن هم یه سند حونه داریم و حدود35 تا 45 هزار دلار هم داریم.
به نظرتون میشه از این راه اقدام کنیم؟
فقط یه سوالی که برام پیش اومده راجع به مدت زمان چه جوری محاسبه میشه؟ مثلن قرار دادهامون 2 ماه و نیم هستن .یا 45 روزه و بعضیا دو تاش تو یه تاریخه. از طرفی مثلن کلاسامون 3 جلسه تو هفته هر کدوم 3 ساعت. جمع اینا رو چه جوری باید حساب کنیم؟ . و یه سوال دیگه راجع به حسابرسی رسمی همه باید انجام بدن؟
اگه هم کسی مشاور یا وکیل خوب میشناسه خواهش میکنم تو پیام خصوصی بهم معرفی کنه.. واقعن ممنون میشم.

من به شما پیشنهاد میکنم که پیش هرچندتا وکیل که میتونید برید مشاوره اولیه رایگان هست و تا جایی که میتونید ازشون اطلاعات بگیرید و بعدش اگر زبان بلدید خودتون اقدام کنید و در غیر این صورت وکیلی رو انتخاب کنید که عضو وکلا مورد تایید سازمان مهاجرت باشه. اگر من خودم رو بزارم جای آفیسر پرونده شما به نظرم لیسانس گرافیک ربطی به مجسمه سازی نداره و این دست موارد رو وکلا خیلی راحت بهتون میگن با راه و چاه.
و در آخر اینکه به نظر میاد کیس شما مورد خوبی باشه برای این روش با توجه به داشتن آموزشگاه و منزل و قرارداد فرهنگی با سازمانی مثل شهرداری و ... پس حتی شده یکسال هم تحقیق بکنید راجع به این مدل مهاجرت و بعد انجام بدید و در این مدت شانس خودتون رو بالاتر ببرید.