صفحه 195 از 381 نخستنخست ... 95145185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205245295 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,941 تا 1,950 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام

بنده کارشناس ارشد نقاشی و دارای شرکت ثبت شده در سال 93 و چندین قرارداد با شهرداری در زمینه نقاشی دیواری هستم و همچنان هم مشغول به فعالیت هستم. در هیچ کجا هم سابقه بیمه ندارم. سوال من اینه که آیا واجد شرایط هستم و شانسم چقدره؟ و دوم اینکه آیا بیمه خویش فرما بهتره برای خودم رد کنم یا نه؟

ممنون از پاسخگویی و راهنماییتان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazmd نمایش پست ها
    سلام
    کسی میتونه من رو راهنمایی کنه ؟
    من لیسانس صنایع دستی هستم از دانشگاه شیراز
    3 سال سابقه تدریس هنر رو دارم
    3 سال سابقه تدریس هنر به زبان انگلیسی به کودکان رو دارم
    و تا حالا 3 تا گالری گذاشتم
    آیلتس 6 رو هم میتونم بگیرم یا شاید حتی بالاتر
    واسه تمام سوابقم هم میتونم هم قرارداد هامو ارائه بدم هم نامه های معرفیش رو بگیرم
    و میخوام به این روش اقدام کنم
    آیا این مدارک کافیه ؟
    28 سالمم هست
    نوع قرارداد شما با محل هایی که تدریس می کرده اید چگونه بوده است؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mihansa نمایش پست ها
    سلام.
    من تقریبن این 200 صفحه رو خوندم و احساس میکنم همسرم شرایط بدی نداشته باشه برا این نوع مهاجرت.. لیسانس گرافیک. از سال 91 به طور حرفه ای مجسمه کار میکنه. تا الان حدود 9 تا قرارداد با شهرداری ها برای ساخت مجسمه ی شهری داره. که تقریبن قراردادهای خوبی هستن از لحاظ مالی. از طرفی مجوز آموزشگاه مجسمه سازی از ارشاد گرفته. چند سالیه آموزشگاه خودمون رو داریم که من هم رشتم صنایع دستی هست و آموزش سفال و سرامیک میدم. همچنین همسرم حدود 11 12 تا نمایشگاه گذاشته.. یک نمایشگاه خیلی معتبر تو آلمان کاراش انتخاب شده و یک ماه دیگه اونجا به نمایش در میاد.. 3 تا سمپوزیوم مجسمه در دانمارک و سوییس شرکت کرده . از لحاظ تمکن هم یه سند حونه داریم و حدود35 تا 45 هزار دلار هم داریم.
    به نظرتون میشه از این راه اقدام کنیم؟
    فقط یه سوالی که برام پیش اومده راجع به مدت زمان چه جوری محاسبه میشه؟ مثلن قرار دادهامون 2 ماه و نیم هستن .یا 45 روزه و بعضیا دو تاش تو یه تاریخه. از طرفی مثلن کلاسامون 3 جلسه تو هفته هر کدوم 3 ساعت. جمع اینا رو چه جوری باید حساب کنیم؟ . و یه سوال دیگه راجع به حسابرسی رسمی همه باید انجام بدن؟
    اگه هم کسی مشاور یا وکیل خوب میشناسه خواهش میکنم تو پیام خصوصی بهم معرفی کنه.. واقعن ممنون میشم.
    برای سابقه کار به این نگاه می کنند که آیا ایشان حداقل دو دوره تک ساله در 5 سال گذشته هم به لحاظ حجم کار و هم به لحاظ درآمد خوداشتغال بوده اند یا خیر. این طور نیست که باید حتما پیوسته باشد. همچنین اشکالی ندارد که هم پوشانی داشته باشد. اینها طبیعت کار خوداشتغالی است. حسابرسی هم به نفع ایشان است که حتما انجام بشود.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط niknam2013 نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون میشم اگه راهنماییم کنین، همسر من تو ایران خود اشتغالن، شغلشونم از طریق خیاطی صنعتی و غیر صنعتی هست که در سطح وسیع انجام میدن، برای اثبات اینکه درآمدشون از این طریقه مشکلی نداریم منتها به نظرتون جز هنرمندان خوداشتغال دسته بندی میشن؟؟؟؟
    این توضیحات شما خیلی ناقص است و نمی شود گفت. اگر کار ایشان صرفا صنعتی باشد و در آن ابتکار و قوه خلاقیت نباشد به احتمال قوی خیر ولی اگر قوه خلاقیت وجود داشته باشد (مثل طراحی، شرکت در نمایشگاه ها، گرفتن جایزه و ...) آن وقت شاید بشود. لازم به ذکر است که خیلی مسایل دیگر هم باید باشد که یک شخص شرایط داشته باشد.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshi_vip نمایش پست ها
    سلام

بنده کارشناس ارشد نقاشی و دارای شرکت ثبت شده در سال 93 و چندین قرارداد با شهرداری در زمینه نقاشی دیواری هستم و همچنان هم مشغول به فعالیت هستم. در هیچ کجا هم سابقه بیمه ندارم. سوال من اینه که آیا واجد شرایط هستم و شانسم چقدره؟ و دوم اینکه آیا بیمه خویش فرما بهتره برای خودم رد کنم یا نه؟

ممنون از پاسخگویی و راهنماییتان
    بیمه خویش فرما فکر خوبی است ولی به طور کلی مسأله اصلی اثبات سابقه خوداشتغالی شماست که مهم است.

با سلام
    بنده سابقه طولانی مدت در زمینه قالی بافی دارم. و توانایی طراحی نقشه های قالی و تابلو فرش رو نیز دارم. و می تونم کلاس های آموزشی هم دایر کنم. آیا با این مهارت امکان داره که بتونم از این روش استفاده کنم؟
    چه مدارکی برای این کار احتیاج دارم؟
    هیچگونه سابقه بیمه ندارم.
    ممنون

شانس من چقدره؟ منظورتون از اتبات خوداشتغالی چیه؟وجود قراردادها و پولهای دریافتی کفایت نمیکنه؟

سلام دوست عزیز ..
    من نزدیک دو سال هستش که در زمینه موشن گرافیک و انیمیشن فعالیت میکنم....اما به صورت پروژه ای و استخدام جایی نیستم...تنها مدرکمم نمونه کارام هستش ...ممکنه راهنمایی بفرمایید چگونه باید اقدام کنم برای مهاجرت.؟ مدرک انیمیشن و فیلم سازی از موسسه ایده دارم و فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه علمی کاربردی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_s44 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ..
    من نزدیک دو سال هستش که در زمینه موشن گرافیک و انیمیشن فعالیت میکنم....اما به صورت پروژه ای و استخدام جایی نیستم...تنها مدرکمم نمونه کارام هستش ...ممکنه راهنمایی بفرمایید چگونه باید اقدام کنم برای مهاجرت.؟ مدرک انیمیشن و فیلم سازی از موسسه ایده دارم و فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه علمی کاربردی
    حتما باید قرارداد نشون بدید.

Junior Member

سلام دوستان، من ليسانس گرافيك دارم و تقريبا ٦،٧ كتاب درسي از دبستان و راهنمايي صفحه ارايي كردم وهمين طور هم چند مجله معتبر دولتي صفحه ارايي كردم، اما قرارداد كاري تا به حال نداشته ام ، با وكيلي صحبت كردم و ايشون گفتن مي توني از طريق خود اشتغالي با همين سابقه كاري اقدام كني كه البته نمي دونم حرفشون تا چه حد صحت داره، اگر كسي از دوستان منو راهنمايي كنه ممنون ميشم . و آيا من خودم بدون وكيل مي تونم اقدام كنم.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)