صفحه 194 از 381 نخستنخست ... 94144184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203204244294 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,931 تا 1,940 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط saaberjafari نمایش پست ها
    سلام و ارادت بنده کارشناس موسیقی هستم و 10 سال در ارکستر سمفونیک تهران فعالیت داشتم و بیش از 100 موسیقی متن ساختم و خودم رهبر کر و ارکستر هستم و کارگردانی فیلم هم خوندم انجمن سینما و فیلم هم ساختم و در پانزده سال گذشته بسیار بروشور و تقدیرنامه و مدرک دارم که بتونم ثابت کنم از طریق هنر درآمد شخصی داشتم و برنامه برای خوداشتغالی هنری هم در کانادا دارم . به وکیل مراجعه کردم و گفت بسیار کیس خوبی هستی و حتما کارت درست میشه اما 24 میلیون بابت وکالت و حدود 10 میلیون برای پولی که به دولت کانادا یعنی 1050 دلار می خواد رو طلب کرد . به نظرتون با توجه به اینکه می دونم افسر مهاجرت با توجه به رزومه م حتما قانع خواهد شد آیا باز هم به وکیل نیاز هست یا خودم می تونم اقدام کنم برای مهاجرت و اگر پاسخ مثبت هست به چه لینک سایت یا جایی باید مراجعه کنم ؟ ممنون
    با توجه به شرایط شما به احتمال بسیار قوی مشکلی برای اقدام از این روش وجود ندارین . هزینه ای که به مشاور می دهید فقط بابت راهنمایی و ارسال صحیح مدارک و دوری از هر گونه اشتباه احتمالی هست
    too much love will kill you

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط tarahanemomtaz نمایش پست ها
    Ý

باسلام. من رشته عمران هستم و همسرم مکانیک، روش خود اشتغالی امتیاز داریم، برای طراحی دکوراسیون داخلی و سازه و عمران چقدر پول باید ارائه بدیم برای ورود به کانادا؟
    متشکرم
    در این روش اصولا بایدی وجود نداره ولی با توجه به شغل شما باید اونقدر دارایی داشته باشین که بتونین یک کسب و کار راه بندازین به عنوان مثال یک طراح وبسایت به یک کامپیوتر میتونه کارش رو انجام بده ولی یک کشاورز خود اشتغال باید اونقدر پول داشته باشه تا یک مزرعه راه اندازی کنه
    too much love will kill you

Banned

شاید یکی از مسایلی که افراد فراموش می کنند، این است که در روش مهاجرت خود اشتغالی باید حتما نشان بدهند که هم از نظر درآمد و هم از نظر حجم کار خوداشتغال بوده اند.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط saaberjafari نمایش پست ها
    سلام و ارادت بنده کارشناس موسیقی هستم و 10 سال در ارکستر سمفونیک تهران فعالیت داشتم و بیش از 100 موسیقی متن ساختم و خودم رهبر کر و ارکستر هستم و کارگردانی فیلم هم خوندم انجمن سینما و فیلم هم ساختم و در پانزده سال گذشته بسیار بروشور و تقدیرنامه و مدرک دارم که بتونم ثابت کنم از طریق هنر درآمد شخصی داشتم و برنامه برای خوداشتغالی هنری هم در کانادا دارم . به وکیل مراجعه کردم و گفت بسیار کیس خوبی هستی و حتما کارت درست میشه اما 24 میلیون بابت وکالت و حدود 10 میلیون برای پولی که به دولت کانادا یعنی 1050 دلار می خواد رو طلب کرد . به نظرتون با توجه به اینکه می دونم افسر مهاجرت با توجه به رزومه م حتما قانع خواهد شد آیا باز هم به وکیل نیاز هست یا خودم می تونم اقدام کنم برای مهاجرت و اگر پاسخ مثبت هست به چه لینک سایت یا جایی باید مراجعه کنم ؟ ممنون
    اگر قصد شما استخدام وکیل است با کسی قرارداد ببندید که چند سال سابقه این کار را داشته باشد. این روش مهاجرت پیچیدگی های مخصوص خودش را دارد و هر کسی نمی تواند کار شما را به درستی انجام بدهد. خ

Junior Member

سلام
    کسی میتونه من رو راهنمایی کنه ؟
    من لیسانس صنایع دستی هستم از دانشگاه شیراز
    3 سال سابقه تدریس هنر رو دارم
    3 سال سابقه تدریس هنر به زبان انگلیسی به کودکان رو دارم
    و تا حالا 3 تا گالری گذاشتم
    آیلتس 6 رو هم میتونم بگیرم یا شاید حتی بالاتر
    واسه تمام سوابقم هم میتونم هم قرارداد هامو ارائه بدم هم نامه های معرفیش رو بگیرم
    و میخوام به این روش اقدام کنم
    آیا این مدارک کافیه ؟
    28 سالمم هست

Junior Member

سلام.
    من تقریبن این 200 صفحه رو خوندم و احساس میکنم همسرم شرایط بدی نداشته باشه برا این نوع مهاجرت.. لیسانس گرافیک. از سال 91 به طور حرفه ای مجسمه کار میکنه. تا الان حدود 9 تا قرارداد با شهرداری ها برای ساخت مجسمه ی شهری داره. که تقریبن قراردادهای خوبی هستن از لحاظ مالی. از طرفی مجوز آموزشگاه مجسمه سازی از ارشاد گرفته. چند سالیه آموزشگاه خودمون رو داریم که من هم رشتم صنایع دستی هست و آموزش سفال و سرامیک میدم. همچنین همسرم حدود 11 12 تا نمایشگاه گذاشته.. یک نمایشگاه خیلی معتبر تو آلمان کاراش انتخاب شده و یک ماه دیگه اونجا به نمایش در میاد.. 3 تا سمپوزیوم مجسمه در دانمارک و سوییس شرکت کرده . از لحاظ تمکن هم یه سند حونه داریم و حدود35 تا 45 هزار دلار هم داریم.
    به نظرتون میشه از این راه اقدام کنیم؟
    فقط یه سوالی که برام پیش اومده راجع به مدت زمان چه جوری محاسبه میشه؟ مثلن قرار دادهامون 2 ماه و نیم هستن .یا 45 روزه و بعضیا دو تاش تو یه تاریخه. از طرفی مثلن کلاسامون 3 جلسه تو هفته هر کدوم 3 ساعت. جمع اینا رو چه جوری باید حساب کنیم؟ . و یه سوال دیگه راجع به حسابرسی رسمی همه باید انجام بدن؟
    اگه هم کسی مشاور یا وکیل خوب میشناسه خواهش میکنم تو پیام خصوصی بهم معرفی کنه.. واقعن ممنون میشم.

سلام دوستان، ممنون میشم اگه راهنماییم کنین، همسر من تو ایران خود اشتغالن، شغلشونم از طریق خیاطی صنعتی و غیر صنعتی هست که در سطح وسیع انجام میدن، برای اثبات اینکه درآمدشون از این طریقه مشکلی نداریم منتها به نظرتون جز هنرمندان خوداشتغال دسته بندی میشن؟؟؟؟

Junior Member

با سلام و وقت بخیر
    آیا در مهاجرت به روش خود اشتغالی(هنرمندان)نیازی به گرفتن وکیل هست؟
    این پروسه در حال حاضر چقدر زمانبر هستش؟

Junior Member

سلام دوستان، من ليسانس گرافيك دارم و تقريبا ٦،٧ كتاب درسي از دبستان و راهنمايي صفحه ارايي كردم وهمين طور هم چند مجله معتبر دولتي صفحه ارايي كردم، اما قرارداد كاري تا به حال نداشته ام ، با وكيلي صحبت كردم و ايشون گفتن مي توني از طريق خود اشتغالي با همين سابقه كاري اقدام كني كه البته نمي دونم حرفشون تا چه حد صحت داره، اگر كسي از دوستان منو راهنمايي كنه ممنون ميشم . و آيا من خودم بدون وكيل مي تونم اقدام كنم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mihansa نمایش پست ها
    سلام.
    من تقریبن این 200 صفحه رو خوندم و احساس میکنم همسرم شرایط بدی نداشته باشه برا این نوع مهاجرت.. لیسانس گرافیک. از سال 91 به طور حرفه ای مجسمه کار میکنه. تا الان حدود 9 تا قرارداد با شهرداری ها برای ساخت مجسمه ی شهری داره. که تقریبن قراردادهای خوبی هستن از لحاظ مالی. از طرفی مجوز آموزشگاه مجسمه سازی از ارشاد گرفته. چند سالیه آموزشگاه خودمون رو داریم که من هم رشتم صنایع دستی هست و آموزش سفال و سرامیک میدم. همچنین همسرم حدود 11 12 تا نمایشگاه گذاشته.. یک نمایشگاه خیلی معتبر تو آلمان کاراش انتخاب شده و یک ماه دیگه اونجا به نمایش در میاد.. 3 تا سمپوزیوم مجسمه در دانمارک و سوییس شرکت کرده . از لحاظ تمکن هم یه سند حونه داریم و حدود35 تا 45 هزار دلار هم داریم.
    به نظرتون میشه از این راه اقدام کنیم؟
    فقط یه سوالی که برام پیش اومده راجع به مدت زمان چه جوری محاسبه میشه؟ مثلن قرار دادهامون 2 ماه و نیم هستن .یا 45 روزه و بعضیا دو تاش تو یه تاریخه. از طرفی مثلن کلاسامون 3 جلسه تو هفته هر کدوم 3 ساعت. جمع اینا رو چه جوری باید حساب کنیم؟ . و یه سوال دیگه راجع به حسابرسی رسمی همه باید انجام بدن؟
    اگه هم کسی مشاور یا وکیل خوب میشناسه خواهش میکنم تو پیام خصوصی بهم معرفی کنه.. واقعن ممنون میشم.

من به شما پیشنهاد میکنم که پیش هرچندتا وکیل که میتونید برید مشاوره اولیه رایگان هست و تا جایی که میتونید ازشون اطلاعات بگیرید و بعدش اگر زبان بلدید خودتون اقدام کنید و در غیر این صورت وکیلی رو انتخاب کنید که عضو وکلا مورد تایید سازمان مهاجرت باشه. اگر من خودم رو بزارم جای آفیسر پرونده شما به نظرم لیسانس گرافیک ربطی به مجسمه سازی نداره و این دست موارد رو وکلا خیلی راحت بهتون میگن با راه و چاه.
    و در آخر اینکه به نظر میاد کیس شما مورد خوبی باشه برای این روش با توجه به داشتن آموزشگاه و منزل و قرارداد فرهنگی با سازمانی مثل شهرداری و ... پس حتی شده یکسال هم تحقیق بکنید راجع به این مدل مهاجرت و بعد انجام بدید و در این مدت شانس خودتون رو بالاتر ببرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)