صفحه 360 از 381 نخستنخست ... 260310350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,591 تا 3,600 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member sina_moradi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رشته IT دانشگاه آزاد پرند

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام ببخشید زبان لاتین چرا؟
    سلام , بدلیل اینکه شما مدارکتون رو به یک کشور انگلیسی زبان میفرستید (البته فرانسه هم برای استان کبک اکی است)
    ویرایش توسط farahbaksh : March 15th, 2021 در ساعت 09:54 AM

[QUOTE=Mazy;2676993]سلام به همه دوستان
    حدودا دو ماه ازدریافت نامه مدیکال من و گرفتن جواب مثبت از ورشو گذشته
    این پروسه از ابتدای تحقیقات و جمع آوری مدارک و ارسال پرونده تا گرفتن مدیکال و جواب مثبت برای من حدود 5 سال زمان برد. چون حساسیت خیلی زیادی روی انجام کلیه امور به عالی ترین و بهترین شکل داشتم در تمام این مدت از ابتدا و استارت کار تا انتها و آخرین لحظه با حداکثر توان داشتم برای پروندم زحمت میکشیدم به طوری که حتی یک روز هم نبود که این قضیه دغدغه ذهنی من نباشه و براش تلاش نکنم...توی این 5 سال با مسائل و مشکلات بسیار زیادی برخورد کردم...ریز و درشت...کم و زیاد...بی مهری و کم لطفی...کاغذبازیهای متعدد از سازمانها و ادارات و هزاران جای دیگه که هر کدوم برای خودشون قوانین سلیقه ای خودشون رو داشتن...مواجه شدن با چالشهایی جدید و ناشناخته ...درتمامی سردرگمی ها هیچ منبع معتبر یا متخصص امری هم نبود که ازش سوال کنم و راهنمایی بگیرم... تک تک مشکلات رو پله پله با تحقیق و پرسو جو و سختی های زیاد و چه بسا تحمیل شدن هذینه های مضاعف زمانی و مالی پشت سر گذاشتم که هرکدوم تبدیل به خاطرات و صد البته تجربه هایی تلخ و شیرین شد ولی همیشه در تمام این دوران با خودم گفتم که اگر پروندم جواب مثبت بگیره سعی میکنم به کسانی که در این راه هستند کمک کنم که افراد با مشکلات کمتری این پروسه رو طی کنن
    این فروم درخیلی از موارد به من کمک زیادی کرد...برخلاف حدود 99 درصد افرادی که توی بخشهای مختلف این فروم آمدن و استفاده کردند و تا نتیجه گرفتن رفتند و دیگه هیچ خبری ازشون نشده که نمونه هاش توی این تاپیک و تاپیک های دیگه کم نیستن ...تصمیم گرفتم باشم , بمونم و برای بقیه شاید حتی درحد خیلی کم هم کمکی باشم ...باشم تا شاید اندکی این مسیر ناهموار و سخت و پر چالش رو در حد توانم اندکی هموارتر کنم
    طی این مدت حدود دو ماه با تمام مشغله های کاری و ذهنی و برنامه ها و کارهای فشرده پیش ازمهاجرت سعی کردم تا جایی که تونستم به هر کسی در حد توانم کمک کنم که تا اینجا خداروشکر نتیجه خوب و بدین شرح بود
    از طریق پیغام خصوصی ...دایرکت اینستا...ایمیل...واتساپ و تلفن به 173 سوال دوستان جواب دادم....بجز سوالهای این چنینی و موردی 12 پرونده رو کامل درجریانش قرار گرفتم و بدون هیچ چشم داشتی تا جایی که امکان داشت با متقاضیان سعی در رفع ایرادات پرونده ها براومدیم …حتی پرونده هایی بودن که با هم جلو بردیم که انشالا همگی نتیجه مثبت بگیرند

اما نکته اصلی که میخوام بهش اشاره کنم با اینکه این افراد نسبتا حرفه ای بودن ولی یک سری نواقص و ایرادات بود که تقریبا توی اکثر کیسها و افراد مشترک بود که گفتنش قطعا به بقیه هم کمک خواهد کرد البته که هر کدوم از موارد بحث مفصلی داره که در اینجا من فقط یک اشاره کوتاه میکنم (در این بخش فقط به موارد انسجام سوابق بین المللی می پردازم)

• نکته اول اهمیت داشتن وب سایت که متاسفانه و در کمال نا باوری بجز یک نفر هیچ کس نداشت....دوستان عزیز داشتن وب سایت حرفه ای و بروز با رنکینگ خوب در گوگل و الکسا از ملزومات صد در صدی یک فرد خود اشتغال در هر زمینه ای هست... وب سایت ویترین مغازه و بیزینس شماست...معرف شما و بیزینس شماست ...آیا از نظر آفیسر مثلا یک طراح داخلی بدون داشتن وب سایت میتونه در بیزینسش موفق باشه ( نمونش در دوستان بوده) ...وبسایت شما ابزاری قدرتمند برای پرزنت کردن شماست ...پس اصلا این موضوع رو دست کم نگیرید و خیلی خیلی فوری به بهترین و حرفه ای ترین شکل براش اقدام کنید.

• نکته دوم اهمیت لینکداین هست که بازهم به جز 3 نفر هیچ کدوم یا نداشتن یا خیلی ناقص و اصطلاحا دست و پا شکسته در حد یک بیوگرافی ساده و قرار دادن رشته تحصیلی و از این دست اطلاعات ساده بود...مطمعن باشید که آفیسرها حتما به لینکداین شما سر میزنن و اونو با دقت میخونن... حتما تمامی قسمتهای لینکداینتون رو پر و غنی کنید...بخش افتخارات...انتشارات...توصیه نامه ها...مقالات..اکتیویتیها...قسم ت فیوچر...قسمت های سوابق کاری ...قسمت کانتکتتون رو کامل کنید ....کانکشن هاتون رو زیاد کنید و کلا داخلش فعال و به روز باشید

• نکته سوم اهمیت داشتن اینستاگرام کاری برای بیزینستون هست که از 12 نفر فقط سه نفر اینستای کاری داشتن که اون هم ایراداتی نسبی داشت...اینستاگرامی با دویست فالوور و چنتا عکس شخصی و سلفی در حال کار را اینستای کاری نمیگن... اینستاگرام کاری باید اول پابلیک باشه ...حداقل بالای سه,چهار هزار فالوور فعال داشته باشه ...حتما بیو خیلی خوب و کامل براش بنویسید و وبسایتتون رو توی بیو بزارید...فالوور فیک نخرید...دائم تولید محتوا کنید …خلاق باشید...کارهاتون رو به اشتراک بزارید و توش فعال باشید ...با مشتریاتون در ارتباط باشید و هزاران روش دیگه که با سرچ در گوگل و دیدن اینستا های موفق میتونید بهش برسید.

• نکته چهارم اینکه متاسفانه و باز هم متاسفانه هیچ کدوم از افراد از هیچ مدیا و سوشیال مدیاهای دیگه هیچ استفاده ی نمیکردند ... نداشتن کانال یوتویوپ... توییتر...گوگل پلاس...پینترست...کانال تلگرامی و و و و

• نکته پنجم اگر با سرچ اسمتون در گوگل نتایج نسبی خوبی ظاهرمیشه و رنکتون در گوگل نسبتا خوب هست حتما حتما نالج گراف یا گراف دانش گوگل رو درخواست بدید و برای بیزینستون فعال کنید (چیزی که هیچ کدوم از 12 تا کیس نداشتند )

• نکته اضافی و تکمیلی داشتن صفحه ویکی پدیا هست که اهمیت بسیار زیادی دارد...البته که داشتنش اگر منابع معتبر داشته باشید سخت نیست ولی شرایط خاص و پیچیده ای داره که بعدا اگر شد کامل درموردش پست میزارم ...درباره نوع و نحوه نگارش ....تبدیل مقاله درفت به پاپلیش ...نحوه به روز رسانی ...اعتبار لینک های مرجع و مسائل مختلفش توضیح میدم

بارها گفتم و باز هم تاکید میکنم .. از شروط اصلی قبولی در این روش سطح بالای جهانی هست... پرونده ای بوده که فردی در سطح خیلی بالایی هم فعالیت داشته و ریجکت شدن ( از همکاران خود بنده بودن) بعد از نوت آفیسرنوشته شده قانع نشدیم که فعالیت شما در سطح بالای بین المللی بوده...ولی طرف واقعا در سطح جهانی بوده ...دلیلش هم این بوده که همه افتخاراتش و فعالیتهای بین المللیش جسته و گریخته و غیر منسجم و به اصطلاح خودمونی اینور و اونور و پرت و ناقص بوده و باید کلی توی نت چرخید تا بشه بهشون دسترسی پیدا کرد و نتونسته اونارو منسجم و طبقه بندی و مرتب کنه و آفیسر خیلی از اونارو اصلا ندیده و متوجه نشده

توصیه آخر و کلیدی اینکه برای هر فعالیتی که میکنید توی نت و همه سوشال مدیاهای مختلف از خودتون و اسمتون و کارتون به صورت هدفمند رد پا بزراید و اونارو گردآوری و منسجم و قابل ارائه کنید...و ازتمامی قابلیت های نت استفاده کنید و هرگز و هرگز خودتون رو محدود به یک مدیا نکنید.

پی نوشت : با تمام مشغله هایی که دارم بدون هیچ منت و چشم داشتتی سعی میکنم تا جایی که در توانم و اطلاعاتم باشه برای کمک به دوستان دریغ نکنم و اگر پرسشی بود در خدمت دوستان باشم
    ارادتمند شما
    مازیار[/

سلام آقای مازیار.ایمیل پاس ریکویست براتون اومد؟ویزاتون صادر شد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

سلام آقای مازیار.ایمیل پاس ریکویست براتون اومد؟ویزاتون صادر شد؟
    سلام
    خیر ... ایمیل نیامده....هنوز در مرحله سکوریتی چک هستیم...طی نامه نگاری هایی که کردیم گفتن با توجه به شرایط پاندمی طبیعیه و صبر کنید

ا سلام خدمت دوستان و همراهان

آخرین به روزرسانی از روند دادگاه در خصوص شکایت گروهی متقاضیان مهاجرت روش خوداشتغالی فدرال
    متن بالا چکیده اعلامیه میباشد که همراه با ترجمه ضمیمه گردیده است
    متن اصلی شکایت شامل «۳۷۱۲» صفحه میباشد که تسلیم دادگاه شده است و این فقط یک اعلانیه برای اطلاع رسانی میباشد

⭕️منتظر اعلام تاریخ دقیق دادگاه و شنیدن نظر وزیر محترم اداره مهاجرت باشید

سپاسگذار
    مرجع مشخصی هست تا روند کارو از روی اون دنبال کنم و تیک بزنم؟

Junior Member

سلام دوستانی که آپ دیت داشتند خبری نشد براتون ؟

Junior Member

سلام، من که خبری نیست از پروندم بعد از آپدیت
    از دوستان کسی هست ۳ سال از دریافت پروندش گذشته باشه و جوابی نگرفته باشه؟

Junior Member

در آخرین آپدیت اداره مهاجرت (دوم مارچ) مدت زمان انتظار در کلاس خود اشتغالی فدرال از 24 ماه به 29 ماه افزایش یافته است

Junior Member

پس به نظر میرسه حالا حالاها باید منتظر موند

Junior Member

سلام به همه دوستان
    بعد از آپدیت قاعدتا نباید در status آدرسی که ارسال شده به روز رسانی شه؟
    کسی اطلاع داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)