صفحه 370 از 381 نخستنخست ... 270320360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,691 تا 3,700 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

قبل از داستان کرونا سه ماه زمان میبرد الان شاید بیشتر طول بکشه!

Junior Member

در جدیدترین آپدیت سایت اداره مهاجرت کانادا مدت زمان انجام پروسه خود اشتغالی از ۴۲ ماه به ۴۱ ماه کاهش یافت

Junior Member

سلام دوستان وقت همکی بخیر اگر امکانش هست راهنمایی ازتون میخواستم
    همسر من ۲۰ سال هست نوازنده تار و سه تار و آهنگساز هست ما از اول کرونا وکیل گرفتیم ،دفتر توی تهران و تورنتو داره که یکی از دوستان به دفتر تورنتو رفت که مطمئن بشیم واقعیت داره و عضو کانون وکلای کانادا هست به گفته خودش ,ما تو این مدت مدارکمون رو کم کم براشون فرستادیم و البته خودمون هم توی فرستادن مدارک خیلی زمان هدر دادیم ، به گفته وکیل رزومه همسرم خیلی قویه و حتما قبول میشه،ما مدت طولانی منتظر بودیم که جوابی از وکیل به ما بدن بعد از کلی پیگیری و تماس های مکرر چند ماه پیش به ما گفتن ما فعلا دست نگه داشتیم و پرونده های خود اشتغالی رو نفرستادیم چون دو سال هست تمام پرونده هایی که به ورشو رفته ریجکت شده و پنجاه و چنتا از وکلای کانادا شکایت کردیم و به نفع ما رای دادن که پرونده ها رو به کشور دیگه بفرستن برای بررسی ،
    میخواستم ببینم اینجا کسی از این داستان اطلاعی داره ؟ما یه مقدار به اینا مشکوک شدیم دایم میگن بهتون اطلاع میدیم ولی خیری نمیشه اصلا نمیدونیم چیکار کنیم

Junior Member

در جدیدترین آپدیت سایت اداره مهاجرت کانادا مدت زمان انجام پروسه خود اشتغالی از 40 ماه به 43 ماه افزایش یافت

Junior Member

با سلام به همه

دیروز بعد از حدود سه سال فایل نامبر اصلی من صادر شد و ایمیلش برام اومد، گویا پرونده من به ورشو نرفته و تو همون سیدنی بررسی میشه، پرسیدم گفتن دیگه پرونده های اقامت دائم به ورشو فرستاده نمیشه، میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که شرایط مشابه داشته باشه و اطلاعات داشته باشه؟فکر میکنم خبر خوبی هست که پرونده ها یه ورشو نمیره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossm نمایش پست ها
    با سلام به همه

دیروز بعد از حدود سه سال فایل نامبر اصلی من صادر شد و ایمیلش برام اومد، گویا پرونده من به ورشو نرفته و تو همون سیدنی بررسی میشه، پرسیدم گفتن دیگه پرونده های اقامت دائم به ورشو فرستاده نمیشه، میخواستم بدونم کسی از دوستان هست که شرایط مشابه داشته باشه و اطلاعات داشته باشه؟فکر میکنم خبر خوبی هست که پرونده ها یه ورشو نمیره
    تبریک عرض می کنم خدمتتون
    امیدوارم به یاری خدا هر چه زودتر ویزاتون صادر بشه

تمام پرونده ها ابتدا به سیدنی میره و فایل نامبر از اونجا صادر میشه. بعدا از سیدنی میفرستن به ورشو . سیدنی اصلا افسر بررسی کننده نداره

تعداد شاکی ها ۱۰۵ نفر . من هم یکی از اونا هستم. بله برنده شدیم. دفتر ورشو به طرز خیلی بدی شکست خورد. پروندهها دوباره باز شد و دارن بررسی میشن. چن نفر از شاکیان هم مدیکال و هم پی آر شون صادر شده و بقیه منتظرن. دفتر ورشو هم رویه را تغییر داده و برای بقیه هم داره داکیومنت ریکوئست میفرسته.

Junior Member

بله درسته، تبریک میگم.. ایشالا که بزودی قبولی شما رو شاهد باشیم..این برنده شدن دادگاه به صورت غیر مستقیم رو پرونده های بررسی نشده هم تاثیر خواهد داشت..پیشنهاد دارم اینجا رو مجدد فعال نگه داریم که متوجه اتفاقات جدید باشیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossm نمایش پست ها
    بله درسته، تبریک میگم.. ایشالا که بزودی قبولی شما رو شاهد باشیم..این برنده شدن دادگاه به صورت غیر مستقیم رو پرونده های بررسی نشده هم تاثیر خواهد داشت..پیشنهاد دارم اینجا رو مجدد فعال نگه داریم که متوجه اتفاقات جدید باشیم
    شما آپدیت جدیدی نداشتید در خصوص پروندتون؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)