صفحه 333 از 381 نخستنخست ... 233283323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,321 تا 3,330 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط tmb نمایش پست ها
    قبلا بایو ندادیم و وکیلمونم هم میگه باید صبر کنید ولی من کمی نگرانم
    تا جاییکه من میدونم فاصله فایل نامبر تا بایو حتی یک ماه هم نیست.
    وکیلتون باید پیگیری کنه

Junior Member

سلام وقت به خیر. من روزنامه نگار آزاد (freelancer) و مترجم کتاب هستم و در 8 سال اخیر از این طریق امرار معاش کردم. سوالم اینه به جز مدارک مربوط به این شرایط (قرارداد کتاب، نمونه کارهای رسانه ای و امثالهم) و اثبات این ادعا به مدرک دیگه ای نیاز هست؟ به طور مشخص به بیزینس پلن و برنامه کاری بعد از ورود به کانادا و هر مورد دیگه ای؟

Junior Member EhssanArt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Animation school of art Tehran

سلام به دوستان عزیز
    من یه سوال داشتم که ممنون میشم دوستان آگاه یه پاسخ سرنوشت ساز به من بدن.

من کارم انیمیشن و کامیک هست. طراح هستم و نقاشی و تصویر ساز حرفه ای. با سن ۳۵ بیشتر از پانزده سال سابقه خود اشتغالی دارم. در بیشتر از پنجاه پروژه سینمایی و تلویزیونی و نبلیغاتی کار کردم و تجربه دارم. همینطور تصویر سازی کتاب و نشریات داخلی و خارجی و مجسمه سازی و کار عروسک. با یه انشارات در تورنتو هم بیشتر از سه سال همکاری میکنم و درآمد دارم. رزومه کامل و جند تا جایزه سطح بین الملل هم دارم. حتی دو کتاب رمان هم ترجمه کردم که موجوده. همینطور از طریق سایت Patreon و فروش کارهام در امد و فن بیس خوبی دارم. زبان انگلیسی من فول هست در حد زبان مادری و اینکه اکسنت بریتیش برام مثل مکالمه روزمره اس. خیالم از آیلتس راحته. مدرک من از یه مدرسه انیمیشنه که بعد از دیپلم سه سال توش تحصیل کردم. مدرکش اون موقع که اصلا انیمیشنی در ایران نبود بسیار با ارزش بود. ولی الان اون مکان دیگه وجود نداره. تا حالا بیمه و استخدام هیچ ارگانی نبودم. پس انداز سی هزار دلاری دارم که فکر کنم پشتوانه مالی سال اول به شکل معمولی رو به پایین در کانادا رو فراهم کنه.

سوال من اینه که آیا من شانس دارم که وقت و هزینه کنم برای خود اشتغالی یا با شرایط جدید سال ۲۰۱۹ - ۲۰۲۰ مسیر سخت تر شده. در یکی از این سایت ها با حسابگر متوجه شدم ۹۵ امتیاز میارم. اما اینجا خوندم که خیلی سختگیری میشه.
    سوال دومم اینه که آیا بدون وکیل گرفتن عاقلانه اس این مسیر رو طی کردن؟ آیا ارایه بیزنس پلان قوی بدون کمک امکان پذیره؟

بینهایت ممنون میشم که یه راهنمایی کامل بفرمایید. واقعا شرایط ایران برای هنرمندان بصری سخت و غیر قابل تحمل شده. با توجه به اینکه زمان انتظار برای این ویزا طولانیه میخوام شجاعت اقدام رو پیدا کنم.

ممنون از همه شما

سلام دوستان وقتتون بخیر
    من موشن گرافیک دیزاینر هستم و الان حدود ۵ ساله که فعالیت حرفه ای دارم هم بصورت فریلنس هم به صورت تماموقت سوپروایزر گرافیک یه شرکت هم هستم ، تا حالا با چند کشور مختلف هم همکاری به صورت پروژه ای داشتم (سویس، فرانسه، عربستان، آمریکا ،آلمان و ...) و میدونم که جاب آفر حتی به صورت فریلنسری و پروزژه ای تو همه کشورا به خصوص کانادا فراوونه.. با تمام نا امیدی هایی که تو صفحات آخر این تاپیک وجود داره خواستم کسایی که میتونن راهنمایی کنن و بگن که فک میکنن اغدام برای این نوع ویزا برای من با این شرایط منطقی هست؟
    و اینکه اگه من این کار رو کردم و همه چی خوب پیش رفت و اکسپت شدم آیا بعدش میتونم استخدام بشم و یا حتما باید به صورت خود اشتغالی مشغول باشم و کار کنم؟؟
    ممنون از همه

نقل قول نوشته اصلی توسط AliNekouei نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر
    من موشن گرافیک دیزاینر هستم و الان حدود ۵ ساله که فعالیت حرفه ای دارم هم بصورت فریلنس هم به صورت تماموقت سوپروایزر گرافیک یه شرکت هم هستم ، تا حالا با چند کشور مختلف هم همکاری به صورت پروژه ای داشتم (سویس، فرانسه، عربستان، آمریکا ،آلمان و ...) و میدونم که جاب آفر حتی به صورت فریلنسری و پروزژه ای تو همه کشورا به خصوص کانادا فراوونه.. با تمام نا امیدی هایی که تو صفحات آخر این تاپیک وجود داره خواستم کسایی که میتونن راهنمایی کنن و بگن که فک میکنن اغدام برای این نوع ویزا برای من با این شرایط منطقی هست؟
    و اینکه اگه من این کار رو کردم و همه چی خوب پیش رفت و اکسپت شدم آیا بعدش میتونم استخدام بشم و یا حتما باید به صورت خود اشتغالی مشغول باشم و کار کنم؟؟
    ممنون از همه
    اگه بتونید از این روش وارد کانادا بشید در انتخاب شغل آزاد هستید
    میتونید هرجایی به هر روشی کار کنید

ممنون از پاسختون دوست عزیز.. حالا سوال اصلی اینجاس که آیا با این رزومه ای که دارم میتونم به این روش وارد کانادا شد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fate_alipour نمایش پست ها
    سلام به همه
    ببخشید من یک‌سوال داشتم من تقریبا اکتبر۲۰۱۸ مدارک خود اشتغالی را از طرف وکیلم را فرستادم و ژانوبه۲۰۱۹ فایل نامبر گرفتم و بایومتریک تست را هم فوریه۲۰۱۹ را انجام‌دادم. دیروز برا من در قیمت چک کردن انلاین زده که ۳۱ ماه می جواب من رادادند . بعنی decision made شدم ولی هنوز نامه یاایمیلی برا وکبل نیومده. خیلی نگرانم..
    بنطرتون بدون تست پزشکی مگه میشه جواب بدهند.. ۲۰۱۹
    دوست عزیز ایمیل شما اومد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrnaz_vn نمایش پست ها
    با سلام همسر من کاپیتان تیم ملی هاکی هستن و هفت دوره قهرمان اسیا شدن سه دوره جام جهانی حضور داشتن که یه دوره مقام چهارم و یه دوره ش رو مقام سوم جهان رو کسب کردن تقریبا ۲۰ سال هست که در این رشته فعالیت حرفه ایی دارن و لیسانس تربیت بدنی دارن. ما یکساله که همه ی مدارک رو ترجمه و برای یکی از از اقوام ارسال کردیم،بیزینس پلن قوی رو هم ایشون از طریق چند تا وکیل برای ما اماده کردن.الان به ما گفتن که تگه مدرک زبان نداشته باشیم احتمال زیاد رد میشیم آیا این قضیه با توجه به این رزومه احتمال رد شدن داره به خاطر مدرک زبان
    دوست عزیز در چه مرحله ای هستید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Beharyan نمایش پست ها
    دقيقا با ايشون موافقم من هم ايميل زدم به ورشو وجواب دادن كه بايد طبق پروسسنيگ تايم بعد از ٢٥ماه ميتونين نامه نگاري كنين و پروندتون در حال برسي
    در چه مرحله ای هستید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ALOTFI63 نمایش پست ها
    سلام.برای من 4 روز پیش فایل نامبر و امروز ایمیل انگشت نگاری اومد
    در چه مرحله ای هستید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)