صفحه 97 از 381 نخستنخست ... 4787888990919293949596979899100101102103104105106107147197 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 961 تا 970 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط photoshop نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از دوستانی که سوال قبلی من رو جواب دادن
    چند تا سوال دیگه دارم
    1- برای خود اشتغالی کبک باید 100 هزار دلار رو بدیم به دولت؟ یا فقط با خودمون بیاریم کبک؟!
    2- آیا جواز کسب مدرک معتبری برای خود اشتغالی به حساب میاد؟ اصلا گفتن جواز کسب صحیحه؟ به شخصه فکر میکنم امکان داره اینجوری برداشت بشه که قصد داریم توی کبک هم مغازه باز کنیم
    3- چرا اینقدر این روش خود اشتغالی ساده ست؟!! :دی از بس ساده ست آدم فکر میکنه یه مشکلی داره ! کلا زمان پروسه چه مدته؟ کبک سریع تره یا فدرال؟ اصلا کسی از این راه تونسته بره؟ خودش چند تا سوال شد !
    4- برادر من توی مونترال زندگی میکنه اما نفر اصلی پرونده قراره همسرم باشه آیا امتیاز خویشاوندی رو میشه گرفت؟
    3- اگر توی بیزینس خودتون منظم و مرتب کار کرده باشین، روش ساده ای هست. میتونین اثبات کنین بزینس موفقی دارین.
    ولی معمولا کمتر اهالی هنر و ورزش در خصوص مدیریت بیزینسشون کارنامه موفقی دارند. اغلب شغل دوم هست و یا به سختی زندگی رو تامین کرده است.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohhrehh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به شما گفته بودم وکیلم گفته که زمان خیلی کم شده همه بهم گفتید اشتباهه و روی انتخاب وکیلت تجدید نظر کن!

اما فایل نامبر من 44 روزه اومد!!!
    26 سپتامبر مدارکم رسید دستشون و 9نوامبر فایل نامبرم صادر شد.
    سلام ممکنه اسم و شماره وکیلتونو بدین؟

Junior Member

سلام من یک وکیل خوب برای روش خود اشتغالی نیاز دارم ممنون میشم اگه به من معرفی کنید

وکیل خوبی وجود نداره. همشون مشاور هستن نه وکیل بعدشم چندایشونو که من میشناسم لغب مشاور هم براشون زیاده. خودت بشین سایت رسمی را بخون و چند تا فرم را پر کن بفرست و پولتو الکی نریز دور مگه اینکه زیاذی داشته باشی

دوستان من مي تونم بجاي قرارداد نمونه كارهام رو بدم؟ من 10 سال كار تبليغاتي و انتشارات انجام مي دم و كلي نمونه كار دارم اما قرارداد زيادي ندارم! ممنون مي شم راهنماييم كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    دوستان من مي تونم بجاي قرارداد نمونه كارهام رو بدم؟ من 10 سال كار تبليغاتي و انتشارات انجام مي دم و كلي نمونه كار دارم اما قرارداد زيادي ندارم! ممنون مي شم راهنماييم كنيد
    متاسفانه ارایه نمونه کار به تنهایی اثبات کننده توانایی شما نیست. نمونه کار در کنار قرارداد یا گواهی کار قابل قبول هست.

دوستان این تاپیک یه پست کلی داره که شرایط رو توضیح داده باشه ؟ یا ویکی جداگونه داره ؟
    این که چه مدارکی لازمه و چجوری میشه خود اشتغالی رو ثابت کرد؟
    من دارم کل تاپیک رو میخونم ولی نزدیک 100 صفحه است و مطالب پراکنده
    ویرایش توسط beautiful_lie : December 30th, 2015 در ساعت 02:25 PM
    تاریخ ارسال مدارک 25aug2011 دریافت فایل نامبر 25octobr2011 رشته: ابتدا 6 امتیازی، بعد 0 امتیازی و 12 امتیازی , نامه انتظار 12jun2012تاریخ مصاحبه 3October 2012، ارسال مدارک2014nov, درخواست اپدیت 2014dec, ارسال آپدیت jan2015 تمدید csq ، 4may2015 / فایل نامبر فدرال 8september2015/ مدیکال march2016 /پاس ریکویست april 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط beautiful_lie نمایش پست ها
    دوستان این تاپیک یه پست کلی داره که شرایط رو توضیح داده باشه ؟ یا ویکی جداگونه داره ؟
    این که چه مدارکی لازمه و چجوری میشه خود اشتغالی رو ثابت کرد؟
    من دارم کل تاپیک رو میخونم ولی نزدیک 100 صفحه است و مطالب پراکنده
    سلام
    اگه سوال موردی دارین بپرسین در خدمتیم.
    اما خودتون میتونید از حدود صفحه 50 شروع کنین مطالعه کنید و خواهید دید که از صفحه 60 تا 65 جمعبندی خوبی خواهید داشت. در 10 صفحه اخیر هم شاهد تحولات جدید این روش مهاجرتی خواهید بود.

Junior Member

سلام دوست عزيز اگر با مدرك مهندسى قصد مهاجرت دارين بهتره به روش اسكيل وركر باشه.بايد با مهارت خودتون اقدام كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    خودتون ساده ترین راهش رو پیشنهاد دادین. چند تا قرارداد از مشتریهاتون جور کنین که مدت همه ی آنها روی هم از دو سال بیشتر بشه. قراردادها رو داخلی ببندین که بتونین مهر کنین وگرنه ترجمه رسمی کردنش سخته. وسطاش یکی دو تا هم قرارداد خارجی بذارین که نشون بدین با خارج از کشور هم کار کردین.
    سرمایه مالی تون هم اگر تو بانک باشه، با گواهی بانکی قابل اثبات هست.
    برای نمایش درآمد کسب و کارتون هم کافیه چندین مورد واریز به حسابهاتون با تاریخ پرداخت اقساط قراردادهاتون همخوانی داشته باشه.
    سعی کنین برای قراردادهاتون مالیات پرداخت کنین. در غیراینصورت صراحتا در قرارداد ذکر کنین پرداخت آن با سفارش دهنده ست. هرچند گزینه اول خیلی بهتره.

این صحبت ها خیلی کمک کرد ممنون
    خواهر منم کارش طراحی گرافیکه قرار داد ها رو میتونه بگیره ، اما دقیقا نمیدونیم شکل این قرار داد ها که بین دو شخص حقیقی بسته شده به چه شکلی باید باشه ؟ رقم باید توش ذکر یشه ؟
    سرمایه زیادی نداره و اون پول ها اکثرا خرح شده

و قرار داد های طراحی هایی که برای شرکت ها انجام داده به چه شکل باید باشه
    چون اکثرا بدون قرار داد و نقدی بوده
    درواقع سوالم همینه که سابقه کارشو چجوری باید اثبات کنه
    تاریخ ارسال مدارک 25aug2011 دریافت فایل نامبر 25octobr2011 رشته: ابتدا 6 امتیازی، بعد 0 امتیازی و 12 امتیازی , نامه انتظار 12jun2012تاریخ مصاحبه 3October 2012، ارسال مدارک2014nov, درخواست اپدیت 2014dec, ارسال آپدیت jan2015 تمدید csq ، 4may2015 / فایل نامبر فدرال 8september2015/ مدیکال march2016 /پاس ریکویست april 2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)