صفحه 365 از 381 نخستنخست ... 265315355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,641 تا 3,650 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Yekhich نمایش پست ها
    با عرض سلام کسی میدونه گوگل نالج چرا قسمت ادیتش حذف شده؟
    من چندماه پیش claim کردم و هیچ خبری نشد و خودشونم گفتن بخاطر کرونا ممکنه طول بکشه الان میرم روی نالج پنلم هیچ گزینه ای نیست که بخوام دوباره تلاش برای وریفای کنم.
    ممنونم از راهنماییتون

بله احتمالا در حال تایید شدن است.کمی صبر کنید درست خواهد شد.

Junior Member

خیلی ممنونم از پاسختون. ولی الان داشتم تاریخ عکسی رو که براشون فرستادم نگاه میکردم، مربوط به ۸ ماه پیش بوده!! به نظرم غیرعادی میاد. شاید بخاطر تحریم های گوگل باشه
    اینجا کسی جدیدا نالج پنلش رو claim کرده؟

خوب احتمال داره که گوگل شما را اصلا تایید نکرده باشه.از ایران claim کردین؟ شما گوگل مپ دارید یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Handicraft

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
    من همه مدارکمو جور کردم حالا چن تا سوال دارم از اساتید
    لیست فرمهای ک باید از توی سایت بگیرم از چه سایتی هست
    آیا ارسال مدارک دستی و باپست هست؟
    اسم پست (سفارشی یا پیشتاز هس؟) چیه ؟یا کلا الکترونیکی شده و باید اسکن کنم و با مدارک اسکن شده رو الکترونیکی ارسال کنم
    میخواستم بدونم ایامدارک رو باید اصل ترجمه رو بفرستم یا کپی برابر اصل کنم. و ارسال کنم؟
    هزینه برای سه نفر رو از کدوم سایت بدست بیارم؟ و آدرس سایت چی هست و شماره حسابی ک بخوام پول هزینه های دولتی رو پرداخت کنم رو منظور میگم
    آیا از سایت پی منت ایران ک توی تهران هس میشه ارسال کنم منظورم هزینه های دولتی کانادا هست؟
    بعد از ارسال مدارک و دریافت فایل نامبر چی کا باید بکنم؟
    ممنون میشم اگه ریز ب ریز بگید

Junior Member

وقتی تایید نمیکنه خبری یا ایمیلی نمیده؟ چون میاره چیکاره ام و کارهام و میاره، عکسم رو میاره تو نالج پنل، من از ایران اقدام کردم البته با وی پی ان.
    گوگل مپ هست ولی امکاناتش برا ایران باز نیست حتی با وی پی ان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yekhich نمایش پست ها
    وقتی تایید نمیکنه خبری یا ایمیلی نمیده؟ چون میاره چیکاره ام و کارهام و میاره، عکسم رو میاره تو نالج پنل، من از ایران اقدام کردم البته با وی پی ان.
    گوگل مپ هست ولی امکاناتش برا ایران باز نیست حتی با وی پی ان
    سلام
    من دقیقا متوجه نشدم شما سوالتون چی هست
    ولی تا جایی که متوجه شدم شما فرمودید نالج گراف دارید و طبق نوشتتون اطلاعاتتون درونش هست ولی احتمالا نمیتونید ادیت کنید یا تقییری درش ایجاد کنید ( امیدوارم که درست متوجه شده باشم)
    برای ادیت کردن یا اضافه کردن اول باید توی صفحه اکانت گوگلتون (جی میلتون) برید ...در فایر فاکس و گوگل کروم قسمت بالا سمت راست هست (اگر قسمت ادیتون در نالج گراف نمیاد و نشون داده نمیشه شاید توی صفحه خودتون نیستید)
    وقتی وارد شدید دوباره اسم خودتون رو سرچ کنید تا نالج گرافتون دوباره بیاد...اینبار کمی نالج گرافتون تقییر کرده ...بالای کادر اسمتون رو نوشته ... پایینش یک علامت مداد هست که نوشته ساجست اند ادیت ....اون رو که بزنید قسمت ادیت برای تمامی قسمتهای دیگه فعال میشه و شما میتونید هر قسمتی رو که بخواید ادیت کنید ...اگر هم بخواید چیزی اضافه کنید قسمت جنرال فیدبک رو میزنید و یک صفحه باز میشه... لینک چیزی که میخواید اضافه کنید رو توی اون صفحه میزارید و دکمه سند رو میزنید ( توجه کنید که فقط باید لینک بزارید ...مثلا اگر میخواید اینستا یا توییتر یا هی چیزی اضافه کنید باید لینک صفحه بازشده رو از نوار ابزار کپی کنید و توی اون صفحه نالج گراف پیست کنید)
    درست بعد از زدن سند همون لحظه یک ایمیل تایید دریافت درخواست به ایمیل جیمیلتون میاد...بعد از حدود چند روز هم ایمیلی میاد که اون مطلب برای اضافه شدن تایید شده یا خیر

اگر به هر دلیلی نتونستید چیزی اضافه کنید یا ادیت کنید توی خصوصی به من بگید تا من تقییرات رو براتون انجام بدم
    اکسپت ویزا در کلاس خود اشتغالی فدرال کانادا

لطفا پستهای پیشین را مطالعه کرده و چنانچه پرسشی داشتید سعی خواهم کرد در حد توان و اطلاعاتم درخدمت دوستان باشم...ارادتمند...مازیار

نقل قول نوشته اصلی توسط mcm2050 نمایش پست ها
    اسم پست (سفارشی یا پیشتاز هس؟) چیه ؟یا کلا الکترونیکی شده و باید اسکن کنم و با مدارک اسکن شده رو الکترونیکی ارسال کنم
    میخواستم بدونم ایامدارک رو باید اصل ترجمه رو بفرستم یا کپی برابر اصل کنم. و ارسال کنم؟
    هزینه برای سه نفر رو از کدوم سایت بدست بیارم؟ و آدرس سایت چی هست و شماره حسابی ک بخوام پول هزینه های دولتی رو پرداخت کنم رو منظور میگم
    آیا از سایت پی منت ایران ک توی تهران هس میشه ارسال کنم منظورم هزینه های دولتی کانادا هست؟

https://www.canada.ca/en/immigration...-employed.html
    وارد این لینک بشین و بیشتر مطالعه کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mcm2050 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من ( نظر شخصی ) بهتره که خیلی بیشتر روی این کلاس تحقیق کنید و اصلا عجله نکنید
    درست خاطرم نیست ولی فکر میکنم حدود 4-5 ماه پیش با هم در واتساپ درباره پروندتون صحبت کردیم ...اگر درست باشه اون موقع هم خدمتتون عرض کردم شما شانس خیلی پایینی دارید و بهتره که از این روش اقدام نکنید ....الان هم میگم ...بهتره که اقدام نکنید چون هم مالی و زمانی متضرر خواهید شد...ولی اگر تصمیم به اقدام گرفتید
    در جواب سوالهاتون
    6 تا فرم هست که باید پر کنید
    بله مدارک باید به صورت فیزیکی به سیدنی ارسال بشن
    با هر پستی میتونید بفرستید
    این بیستا مورد ...مواردی هستند که شما باید کامل کنید و انجام بدید (چک لیست)
    https://www.canada.ca/content/dam/ir...s/imm5784e.pdf
    برای گرفتن اطلاعات بیشتر هم که دوستان راهنمایی کردند که از اون لینک میتونید به بقیه سوالهاتون برسید

پی نوشت : البته شما در پست 3446 همین تاپیک در جواب سوالی فرمودید که من هم مثل شما منتظرم ...منتظرم یعنی پرونده فرستادید و منتظرید یا منتظرید پروندتون تکمیل بشه که ارسال کنید؟
    اکسپت ویزا در کلاس خود اشتغالی فدرال کانادا

لطفا پستهای پیشین را مطالعه کرده و چنانچه پرسشی داشتید سعی خواهم کرد در حد توان و اطلاعاتم درخدمت دوستان باشم...ارادتمند...مازیار

Junior Member

سلام خیلی ممنونم از راهنماییتون، حتما مزاحمتون میشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_moradi نمایش پست ها
    سلام , نه هنوز منتظر پاسخ ایمیل وکیلم هستم.
    واقعا نگران هم هستم , این بی خبری از همه چیز بد تره!

سلام جوابتون رو دریافت کردین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)