صفحه 321 از 381 نخستنخست ... 221271311312313314315316317318319320321322323324325326327328329330331371 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,201 تا 3,210 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط sayatirmahi نمایش پست ها
    اینکه اقدام کنید یانه خودتون با توجه به شرایط تصمیم بگیرید۰
    ولی فرقی نمیکنه از هرجا مدارکا ارسال کنید همه مدارک به یک جا میره ویک جا بررسی میشه۰
    میخوام بدونم واجد شرایط هستم؟ایا پروندم به اندازه کافی قوی هست؟و اینکه من برای اینکه مدارک بخوام ارسال کنم باید از کجا اقدام کنم؟

[QUOTE=maryamken68;2611902]میخوام بدونم واجد شرایط هستم؟ایا پروندم به اندازه کافی قوی هست؟و اینکه من برای اینکه مدارک بخوام ارسال کنم باید از کجا اقدام کنم؟[/Q

تو خود سایت نوشته ورزشکار با سابقه جهانی۰

[QUOTE=sayatirmahi;2611904]
    نقل قول نوشته اصلی توسط maryamken68 نمایش پست ها
    میخوام بدونم واجد شرایط هستم؟ایا پروندم به اندازه کافی قوی هست؟و اینکه من برای اینکه مدارک بخوام ارسال کنم باید از کجا اقدام کنم؟[/Q

تو خود سایت نوشته ورزشکار با سابقه جهانی۰
    من احکام کشوری دارم و مربیگری و داوری رشته تحصیلیم هم تربیت بدنیه با این مدارک میتونم کاری پیش ببرم یا نه؟

برای ارسال مدارک از چه راهی باید شروع کنم؟
    برای ارسال مدارکم به کجا باید مراجعه کنم؟

[QUOTE=maryamken68;2611908]
    من احکام کشوری دارم و مربیگری و داوری رشته تحصیلیم هم تربیت بدنیه با این مدارک میتونم کاری پیش ببرم یا نه؟
    میتونید شانس خودتون رو امتحان کنید ولی تا زمانی که افرادی در سطح جهانی برای این روش اقدام میکنند سایرین هیچ شانسی ندارند. از اینجا شروع کنید.

https://www.canada.ca/en/immigration...igibility.html

[QUOTE=maryamken68;2611908]
    تا دوسال پیش میشد ۰ ولی فعلا بااین شرایط دارن ریجکت میکنن۰
    فکر کردم اینجا را خوندین برای همین گفتم خودتون تصمیم بکیرید که میخواید ریسک یه ریجکت تو پرونده تونا بپذیرید یانه؟
    در ضمن درآمد و دارایی هم خیلی مهمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    کارشناس ارشد مدیریت
    صاحب موسسه فرهنگی هنری قرآنی
    تدریس خوشنویسی
    مدیر مسئول ماهنامه
    شاعر و دارنده کتاب شعر
    کارشناس روابط عمومی

من که متوجه نشدم شما دقیقا کارتون چیه و چکارمیکنید و از چه طریقی میخواید اقدام کنید و اینکه چطور به آفیسر میخواید ثابت کنید که حدود پنج ساله که فقط از اون طریف برای خانواده چهار نفره امرار معاش میکردید
    شما امتیاز منفی زیادی دارید که به شدت شانستون رو کم میکنه
    نداشتن مدارک سابقه کار ممتد در یک رشته خاص - نداشتن مدرک زبان- سرشناس نبودن درعرصه بین الملل – کارمند بودن - نداشتن مدرک تحصیلی مرتبط و ...
    بهتره که قبل از اقدام تحقیق خیلی خیلی بیشتری بکنید که خدایی نکرده هم زمانی و هم مالی متضرر نشید
    سلام دوست عزیز من از سال 80 خیلی قبل از اینکه استخدام بشم خوشنویسی تدریس میکردم از وزارت ارشاد هم تاییدیه دارم .موسسه و ماهنامه رو هم به اعتبار شعر و خوشنویسی بهم دادند.هنرجو زیاد دارم . موسسه درآمد خوبی داشته البته تا دو سال پیش که هنوز بچه دومم دنیا نیامده بود راحت کفاف زندگیمونو میداد.
    اینکه به واسطه رشته تحصیلیم در یک اداره استخدام شدم نباید مغایرتی داشته باشه البته بواسطه هنرم هم پست روابط عمومی گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط honhon نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من از سال 80 خیلی قبل از اینکه استخدام بشم خوشنویسی تدریس میکردم از وزارت ارشاد هم تاییدیه دارم .موسسه و ماهنامه رو هم به اعتبار شعر و خوشنویسی بهم دادند.هنرجو زیاد دارم . موسسه درآمد خوبی داشته البته تا دو سال پیش که هنوز بچه دومم دنیا نیامده بود راحت کفاف زندگیمونو میداد.
    اینکه به واسطه رشته تحصیلیم در یک اداره استخدام شدم نباید مغایرتی داشته باشه البته بواسطه هنرم هم پست روابط عمومی گرفتم.
    سایت اداره مهاجرت دقیقا به این نکته اشاره کرده که فرد خوداشتغال نباید استخدام هیچ جایی باشه۰حالا چه مرتبط باشه چه نباشه۰

لطفا بیشتر مطالعه کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط honhon نمایش پست ها
    خدا بچه هاتون رو براتون حفظ کنه با توجه به اینکه بچه اول شما 7 سالشه و دومی 2 سال و فرمودید که از راه تدریس کفاف زندکی رو میداد
    شما باید با مدارک بانکی و قراردادهاتون اثبات کنید که در پنج سال گذشته در سه سال اول که خانواده سه نفری داشتید حدود سالی 38 هزار دلار نزدیک به چهل میلیون در سال و دو سال آخر یعنی امسال و پارسال که خانواده چهار نفره دارید باید حدود 50 ملیون در سال یعنی حدود ماهی پنج ملیون درآمد فقط از راه خوش نویسی و تدریس آن درآمد داشته باشید . (این اعداد حداقل هایی هست که در سایت ذکر شده که قطعا برای جلب نظر آفیسر باید خیلی بیشتر از حداقل ها رو ارائه بدید
    نکته دوم اینکه شما چون میخواید ازطریق تدریس خوشنویسی پروندتون رو جلو ببرید باید بیزینس پلنتون رو هم بر پایه تدریس در کانادا ارائه بدید که شرط اصلی و لازم تدریس از نظر آفیسر داشتن مدرک زبان هست که باید داشته باشید
    نکته سوم اینکه فعلا و در این مقطع زمانی سرشناس بودن در عرصه بین الملل ملاک اصلی پذیرش هست
    و نکته بعدی هم که دوستان اشاره کردن در استخدام بودن شماست که این با تعریف کلی خود اشتغالی در تضاد هست
    پیشنهاد میکنم قبل از هر اقدام تحقیقات بیشتری بکنید و گول تبلیغات دروغین موسسات و دفاتر مهاجرتی رو نخورید تا خدایی نکرده متضرر نشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Handicraft

سلام خدمت دوستان
    ببخشید فاکتورهای اصلی که برای افسر ورشو خیلی مهم و ضروری هست رو میشه دقیقن بگیدک مدنظر افسر ورشو هست در قسمت صنایع دستی باکد( 5244)چوب منبت معرق سنتی
    /من خیلی تحقیق کردم تقریبا دوسال هست مممنونم میشم
    18ساله ک کارمیکنم
    تمامی مدارک رو دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)