صفحه 226 از 381 نخستنخست ... 126176216217218219220221222223224225226227228229230231232233234235236276326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,251 تا 2,260 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط hama344 نمایش پست ها
    کسی میدونه دقیقا از چه طریق میشه اصالت وکیل یا مشاور مهاجرت رابا شماره آی دی که میدن چک کرد؟ واصولا فرق وکیل با مشاور در چه مواردی هست؟
    هیچکدوم اینها وکیل نیستند. همشون مشاورند و هر کس می تونه با گذروندن یک دوره چند ماهه (حتی آنلاین) مدرکش رو بگیره.
    اینجا می تونید جستجو کنید: http://secure.iccrc-crcic.ca/search-new/EN
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

کسی میدونه دقیقا از چه طریق میشه اصالت وکیل یا مشاور مهاجرت رابا شماره آی دی که میدن چک کرد؟ واصولا فرق وکیل با مشاور در چه مواردی هست؟
    وکیل به معنی قانونی کسی است که در دانشگاه حقوق درس حقوق خوانده است. در مورد مهاجرت وکیل یعنی کسی که از طرف شما عملا اقدام به تکمیل و ارسال پرونده میکند و مشاور یعنی کسی که صرفا بنابر اطلاعات و تجربیات شما را راهنمایی میکند.اصولا چیزی به نام اصالت برای وکیل یا مشاورین مهاجرت وجود ندارد و داشتن کد یا مجوز یا هر مدرک دیگری دلیل بر صحت عملکرد این افراد نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    هیچکدوم اینها وکیل نیستند. همشون مشاورند و هر کس می تونه با گذروندن یک دوره چند ماهه (حتی آنلاین) مدرکش رو بگیره.
    این سایت را من شماره فرد را میزنم وقتی تو لیست میاره از کجا بفهمیم که وکیل هست یا مشاور مهاجرت؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از این طریق برای کتابداری اقدام کرده که احیانا اقامت هم گرفته باشه؟ با اینکه کتابداری تو لیستشون اولین عنوان شغلی هست که واجد این روش مهاجرته ولی سوال اینه که یک کتابدار که نمیتونه برا خودش کتابخونه بزنه, من با دفتر یونیکن تماس گرفتم گفتن همین طوری 60/70 درصد شانس دارید ما هم کمک می کنیم تا90 درصد برسید, اما من مطمئن نیستم تازه هزینه وکیل و کل پرونده رو هم گفتن 32 / 38 میلیون

ApplyAbroad Superstar

این سایت را من شماره فرد را میزنم وقتی تو لیست میاره از کجا بفهمیم که وکیل هست یا مشاور مهاجرت؟
    دقیقا چه فرقی برای شما می کنه؟ آیا می خواهید پرونده مهاجرتی رد شده را به دادگاه ببرید و شکایت بکنید؟ یا می خواهید مثل خیلی ها یک پولی بدید براتون فرم پر کنند؟
    اگر طرف وکیل باشه یعنی حقوق خوانده و شماره مجوز کانون وکلای استان مربوطه را داره. می تونید ازش درخواست کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    برای عضو انجمن مشاوران کانادا شدن فقط یک دوره ساده نیست، ابتدا باید یک دوره ۶۰۰ ساعت رو در کالج های مورد تایید بگذرونن و سپس مشابه آزمون وکالت یک امتحان بسیار سخت رو قبول بشن- مشاور مهاجرتی تنها کارش فرم پر کردن نیست.

Junior Member

http://secure.iccrc-crcic.ca/search-new/EN

از این طریق میتونید صلاحیت مشاور رو چک کنید و نام فرد رو پیدا کنید، این فرد بعنوان مشاور مهاجرتی صلاحیت دار در کانادا شناخته میشه، وکیل هزینه هاش و خدماتش با مشاور متفاوت هست، اگر پرونده در دادگاه داشته باشید وکیل میتونه از اون دفاع کنه.

Junior Member

سلام دوستان
    كسي ميدونه كه بعد إز إرسال مدارك داكيومنت ربكويست(در صورتي كه بخوان ريجكت كنن) حدودا چقدر زمان ميبره إيميل ريحكتي بياد؟؟
    ميخوام بدونم كه ريجكت شدن هم مثل مديكال شدن زمانبره يا اينكه زودتر مياد اينجوري لاأقل تكليف آدم مشخص ميشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil1983 نمایش پست ها
    سلام .من هم با دفتر یونیکن در مشهد و تهران صحبت کردم.ادعا میکنند که بیشترین پرونده های به نتیجه رسیده در روش خود اشتغالی رو دارند.
    من قانع نشدم با مشاورشون که گزینه خوبی به عنوان وکیل و مشاور باشند.
    دوستانی که وکیل خوب در کانادا میشناسن معرفی کنند لطفا
    سلام. من هم با این مجموعه صحبت کردم و بهم گفتن هر پرونده ای رو قبول نمیکنن مگر اینکه احتمال قبولی پرونده بالا باشه در غیر این صورت نمی پذیرن. من خیلی توی این سایت تحقیق کردم اما کامنت منفی راجب یونیکن ندیدم. این مجموعه پرونده های خوداشتغالی زیادی هم داره. میشه بگین شما از چه لحاظ قانع نشدین که گزینه خوبی باشن؟

Junior Member

متاسفانه قرار دادهاشون خیلی غیر منطقیه و نا عادلانه هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)