صفحه 163 از 381 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173213263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

صرف اينكه دو تا كتاب نوشتين نميشه ادعا كرد كه نويسنده خوداشتغال بودين. آيا شغل شما نويسندگي بوده و از اين طريق امرار معاش مي گردين؟ يعني اگه برين كانادا هم مي تونيد با نوشتن پول در بيارين؟
    EDV Selection 2017
    کیس نامبر: 2017AS5xxx

.
    سفارت: ایروان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    رزومه و و افتخارات جشنواره همگی تایید کننده توانایی شما هستند ولی برای جمع آوری امتیاز بیزینس اکسپرینس، فقط تاریخ های مندرج در قرارداد ها و گواهی انجام کارها قابل بررسی هست. مثلا سابقه کار یک نفر این چهار سند هست:

قرارداد اول
    تاریخ شروع اول فروردین 90، پایان مرداد 90
    (5 ماه)

قرارداد دوم
    تاریخ شروع اول بهمن 90 ، پایان شهریور 91
    (8 ماه)

گواهی انجام کار (کارفرمایی، نه کارگری) با ذکر تاریخ و دستمزد
    تاریخ شروع اول آذر 91 ، پایان اردیبهشت 92
    (6 ماه)

قرارداد سوم
    تاریخ شروع اول تیر 92 ، پایان اردیبهشت 93
    (11 ماه)

الان جمع این سابقه ها میشه 30 ماه و احتمالا 22 امتیاز می گیره. لوح جشنواره و سابقه تدریس و غیره میشن گواهی تایید توانایی هنری شما، نه سابقه کار.

سلام ، یه سوال این که بحث بیمه ها رو مطرح نمیکنیم ، ولی منی که تدرسی خصوصی موسیقی داشتم و قرارداد هم دارم ولی مالیات که ندادم هیچ وقت !
    شما اگه با اموزشگاه کار کنین یا معاف از مالیات هستین یا اموزشگاه مالیات رو میده !
    خالا تو وضعیت تدریس خصوصی داستان مالیات چی میشه ؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

سلام
    این درسته که در این روش مدت زمان پروسه پرونده بین یک تا چند سال ممکنه بر اساس توانایی های افراد متفاوت باشه ؟
    too much love will kill you

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

سلام به دوستان عزیز
    یک سوال از کسانی دارم که از این روش وارد کانادا شدن و یا بزودی وارد کانادا می شن:

1. بیمه در کانادا به چه صورت هستش (برادر من که از طریق skill worker 2014 به کانادا رفته برای اونها بیمه کانادا مجانی هست).
    2. امکانات مهاجرتی خوداشتغالی چه فرقی با skillworker دارد در حقیقت می خوام بدونم که چه امکاناتی در نظر می گیرند.

اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم(اگر با لینک ریفرنس باشه که عالی تر خواهد بود)

با آرزوی موفقیت برای همه مهاجرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط eshkiti نمایش پست ها

سلام ، یه سوال این که بحث بیمه ها رو مطرح نمیکنیم ، ولی منی که تدرسی خصوصی موسیقی داشتم و قرارداد هم دارم ولی مالیات که ندادم هیچ وقت !
    شما اگه با اموزشگاه کار کنین یا معاف از مالیات هستین یا اموزشگاه مالیات رو میده !
    خیلی از کارای فرهنگی تو ایران از مالیات معافن ، برید ارشاد بپرسید که تدریس هم معاف هست یا نه
    تاریخ ارسال مدارک 25aug2011 دریافت فایل نامبر 25octobr2011 رشته: ابتدا 6 امتیازی، بعد 0 امتیازی و 12 امتیازی , نامه انتظار 12jun2012تاریخ مصاحبه 3October 2012، ارسال مدارک2014nov, درخواست اپدیت 2014dec, ارسال آپدیت jan2015 تمدید csq ، 4may2015 / فایل نامبر فدرال 8september2015/ مدیکال march2016 /پاس ریکویست april 2016

Junior Member

با سلام، مدیر یک موسسه انتشاراتی فعال که کتابهای زیادی را منتشر کرده ،امکان موفقیت از طریق خود اشتغالی را فراهم می کند؟

Junior Member leila79 آواتار ها

باسلام خدمت دوستان عزیز ممنون میشم اگر از دوستان کسی به بعنوان مربی ورزشی اقدام کرده و موفق شده تجربیاتشو به اشتراک بذاره آیا سفرنامه و یا شرح کامل کارهاشون رو جایی ثبت کردند؟ ممنون از لطف و محبتتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarm نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    یک سوال از کسانی دارم که از این روش وارد کانادا شدن و یا بزودی وارد کانادا می شن:

1. بیمه در کانادا به چه صورت هستش (برادر من که از طریق skill worker 2014 به کانادا رفته برای اونها بیمه کانادا مجانی هست).
    2. امکانات مهاجرتی خوداشتغالی چه فرقی با skillworker دارد در حقیقت می خوام بدونم که چه امکاناتی در نظر می گیرند.

اگر کمکم کنید خیلی ممنون میشم(اگر با لینک ریفرنس باشه که عالی تر خواهد بود)

با آرزوی موفقیت برای همه مهاجرین.
    مهم نیست از چه طریقی اقدام به مهاجرت می کنین. وقتی اقامت میگیرین خود به خود بعد از سه ماه بیمه عمومی میشین.
    منظورتون از امکانات چیه؟ اگه امکان ادامه تحصیل و اجازه کار هست، فرقی نداره، هر دوش قابل دسترس هست.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

سلام به دوستان عزیز . حدود 10 ساعته که دارم پستهای شما عزیزان و میخونم همراه شما ناراحت . خوشحال و هیجان زده شدم. یک سال پش تصمیم به محاجرت به کانادا گرفتم و با این فروم آشنا شدم و شروع به خوندن نوشته های دوستان کردم واز اونجایی که عملا کسی نتیجه نگرفته بود و همه صحبت از پروسه 6-7 ساله میکردند نا امید شدم. رفتم سراغ زبان تا یه راه دیگه پیدا کنم.و امشب با خوندن تجربه های شما دوباره امیدوار شدم.
    من ایسانس عکاسی دارماز سال 85 و جواز کسب آتلیه دارم از سال 86 و واقعا خویش فرما هستم با حدود 6 سال بیمه خویش فرما. یه نمایشگاه انفرادی داشتم . اما سابقه بیت المللی یا کار مطرح کشوری ندارم. ملک به نامم دارم. فکر میکنید میتونم موفق باشم در این روش؟و اینکه دوستانی که موفق شدن استفاده از وکیلو پیشنهاد میدن؟پیشاپیش سپاسگزارم که راهنمایی میکنید

Junior Member

سلام . فقط نوشتن این تاریخ ها و دلشتن قرار داد برای اثبات اون کافیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط eshkiti نمایش پست ها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)