صفحه 352 از 381 نخستنخست ... 252302342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361362 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,511 تا 3,520 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام امیدو.ار موفق باشید و خیلی خرسند شدم ازینکه همه کارهایتان خوب پیش رفته ممنون میشم کمی از شرایط و سابقه کار و نوع فعالیتتان که از این طریق اقدام کرده اید رو بفرمایید . مثلا اینکه در چه حدی رزومه نشان دادید . ممنون بازم تبریک میگم بهتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mazy نمایش پست ها
    مشخصات و اطلاعات پرونده در پروفایل و امضا نوشته و آپدیت شد
    سلام امیدو.ار موفق باشید و خیلی خرسند شدم ازینکه همه کارهایتان خوب پیش رفته ممنون میشم کمی از شرایط و سابقه کار و نوع فعالیتتان که از این طریق اقدام کرده اید رو بفرمایید . مثلا اینکه در چه حدی رزومه نشان دادید . ممنون بازم تبریک میگم بهتون

Junior Member

اطلاعات پرونده
    کل زمان پروسه از ابتدا تا الان حدود 21 ماه و اندی
    رشته تخصصی : عکاسی خبری

وکیل نداشتم
    مدرک زبان نداشتم
    حسابرسی پنج ساله و دو ساله و یک ساله و فلانقدر ساله توسط حسابرس قسم خورده و حسابرس رسمی و اینا نداشتم
    تراول هیستوری بجز چنتا معدود کشورهای اطراف نداشتم
    تمکن مالی نسبتا معمولی

نقاط قوت پرونده به نظر خودم
    رزومه عالی ...سرشناس بودن در حرفه و سطح بسیار بالای بین المللی
    بیزینس پلن خود نوشته خوب وکاملا متفاوت
    دیپلم ..فوق دیپلم و کارشناسی کاملا مرتبط (عکاسی خبری)
    نشون دادن سوابق کاری خود اشتغالی مستمر و حرفه ای و جوایز و افتخارات داخلی و خارجی با مدارک و مستندات بیش از ده سال مستمر
    رعایت دقیق و اصولی و حساسیت زیاد روی تنظیم و گردآوری کلیه مدارک از نامه ها ...ترجمه ها...حسابها...قرار دادها و کلیه مدارک فرستاده شده
    وشاید از همه مهمتر شناخت کافی و کامل از کلاس خود اشتغالی که حاصل حدود 2 سال تحقیق قبل از هر گونه اقدام و جمع آوری مدارک بود

این فروم خیلی خیلی زیادبه من کمک کرد...تصمیم هم دارم چون خیلی تونست به من کمک کنه منم چیزهایی که میدونم و انجام دادم که نتیجه داده رو اینجا انتقال بدم شاید بعدها برای سایر دوستان مفید باشه
    به زودی راجب خیلی چیزها توضیح میدم...مثل کلیه مسائل مربوط به پیزینس پلن...کلیه مسائل مربوط به نحوه نگاش نامه ها و قراردادها و کلیه مدارک...تحقیقات...نحوه منسجم وتنظیم کردن صحیح سوابق بین المللی و گوگل و خلاصه هر چیزدیگه ای که انجام دادم و شاید بتونه الان یا در آینده به کسی کمک بکنه
    اکسپت ویزا در کلاس خود اشتغالی فدرال کانادا

لطفا پستهای پیشین را مطالعه کرده و چنانچه پرسشی داشتید سعی خواهم کرد در حد توان و اطلاعاتم درخدمت دوستان باشم...ارادتمند...مازیار

Junior Member

اطلاعات پرونده

وکیل نداشتم
    مدرک زبان نداشتم
    حسابرسی پنج ساله و دو ساله و یک ساله و فلانقدر ساله توسط حسابرس قسم خورده و حسابرس رسمی و اینا نداشتم
    تمکن مالی نسبتا معمولی

نشون دادن سوابق کاری خود اشتغالی مستمر و حرفه ای و جوایز و افتخارات داخلی و خارجی با مدارک و مستندات بیش از ده سال مستمر
    رعایت دقیق و اصولی و حساسیت زیاد روی تنظیم و گردآوری کلیه مدارک از نامه ها ...ترجمه ها...حسابها...قرار دادها و کلیه مدارک فرستاده شده
    وشاید از همه مهمتر شناخت کافی و کامل از کلاس خود اشتغالی که حاصل حدود 2 سال تحقیق قبل از هر گونه اقدام و جمع آوری مدارک بود

این فروم خیلی خیلی زیادبه من کمک کرد...تصمیم هم دارم چون خیلی تونست به من کمک کنه منم چیزهایی که میدونم و انجام دادم که نتیجه داده رو اینجا انتقال بدم شاید بعدها برای سایر دوستان مفید باشه
    به زودی راجب خیلی چیزها توضیح میدم...مثل کلیه مسائل مربوط به پیزینس پلن...کلیه مسائل مربوط به نحوه نگاش نامه ها و قراردادها و کلیه مدارک...تحقیقات...نحوه منسجم وتنظیم کردن صحیح سوابق بین المللی و گوگل و خلاصه هر چیزدیگه ای که انجام دادم و شاید بتونه الان یا در آینده به کسی کمک بکنه
    آفرین بر شما ولی یک سوال آیا شما وب سایت و یا لینکداین و فضایی که با مشتریان در ارتباط باشید هم دارید ؟ و اسمتان در سرچ گوگل در میآید ؟

Junior Member

سلام
    همونطور که قبلا هم گفتم چون من بیشترین سهم در قبولیم رو مدیون این فروم هستم ...دوست داشتم تمام دانسته هام رو اینجا انتقال بدم که همونجور که به من کمک کرد شاید بعدها کمک کسی کنه که اون هم نتیجه بگیره ولی متاسفانه نمیدونم چرا مدیکال من برای برخی دوستان یکم سواله و برخی سعی در راستی آزمایی بنده دارن و کلی من رو مورد بی مهری قرار دادن (واقعا من هنوز هم نمیدونم چرا برخی تاکید بر ریجکتی قطعی و صد در صدی این برنامه از ورشو دارن و هرگز هم از مواضع خودشون کوتاه نمیان...شاید چون خودشون ......)
    بگزریم...انشال زمان خیلی چیزها رو حل و اثبات میکنه
    کاش یکم از این حاشیه ها دور بشیم ...یکم همدیگه رو باور کنیم...دوستانه تر برخورد کنیم و سعی کنیم جای ناراحت کردن همدیگه و حاشیه سازی قبول کنیم که همه یک هدف رو داریم و تا جایی که میشه به هم کمک کنیم
    امیدوارم دیگه مشکل برخی دوستان با این قضیه حل بشه

لطفا پستهای پیشین را مطالعه کرده و چنانچه پرسشی داشتید سعی خواهم کرد در حد توان و اطلاعاتم درخدمت دوستان باشم...ارادتمند...مازیار

Junior Member

واقعا تبریک می گم ممنون که اطلاع رسانی کردین احتمالا رزومه تون عالی بوده جالبه همون دوستانی که به شدت فضا رو ناامید کرده بودن الان سکوت کردن
    به امید پذیرش همگی دوستان

اطلاعات پرونده

وکیل نداشتم
    مدرک زبان نداشتم
    تمکن مالی نسبتا معمولی

سلام تبریک میگم به شما.

سوالی داشتم. با توجه به اینکه تعداد مدارک ارسالی به نسبت بالاست آیا شما هنگام ارسال مدارکتون هیچکدوم از اونها رو منگنه، گیره یا سنجاق نکردید؟
    چون من خوندم که در یکی از فرمها نوشته شده بود مدارک رو آزاد بگذارید و از سنجاق و غیره بپرهیزید. ممنون میشم پاسختون رو بدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sam_vision نمایش پست ها
    سلام تبریک میگم به شما.

سوالی داشتم. با توجه به اینکه تعداد مدارک ارسالی به نسبت بالاست آیا شما هنگام ارسال مدارکتون هیچکدوم از اونها رو منگنه، گیره یا سنجاق نکردید؟
    چون من خوندم که در یکی از فرمها نوشته شده بود مدارک رو آزاد بگذارید و از سنجاق و غیره بپرهیزید. ممنون میشم پاسختون رو بدونم.
    سلام و ارادت و ممنون از لطفتون
    والا من که زیاد استفاده کردم و خدارو شکر مشکلی نبود
    این عکس مدارک منه قبل از ارسال (حدود 9 کیلو) هم از منگنه استفاده کردم و هم از گیره های فلزی کوچیک که توی عکس معلومه
    من چون بخشی از کارم با روزنامه ها و مجلات داخلی بود ..نامه های گواهی کاری که از روزنامه ها میگرفتم و میدادم ترجمه , به ترجمه یه نمونه از روزنامه ای که نمونه کارم توش بود رو با گیره ضمیمه کردم و به ترجمه با گیره وصل کردم که توی عکس مشخصه

سلام و ارادت و ممنون از لطفتون
    والا من که زیاد استفاده کردم و خدارو شکر مشکلی نبود
    این عکس مدارک منه قبل از ارسال (حدود 9 کیلو) هم از منگنه استفاده کردم و هم از گیره های فلزی کوچیک که توی عکس معلومه
    من چون بخشی از کارم با روزنامه ها و مجلات داخلی بود ..نامه های گواهی کاری که از روزنامه ها میگرفتم و میدادم ترجمه , به ترجمه یه نمونه از روزنامه ای که نمونه کارم توش بود رو با گیره ضمیمه کردم و به ترجمه با گیره وصل کردم که توی عکس مشخصه

بسیار عالی و غنی!
    تشکر میکنم از پاسخ سریعتون. پس با این اوصاف جای هیچ نگرانی نیست.

سلام،برای این نوع مهاجرت ،داشتن سابقه بیمه ضروریه یا میشه با امتیاز های دیگه مثل سن و مدرک زبان و...پوشش داد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)