صفحه 232 از 381 نخستنخست ... 132182222223224225226227228229230231232233234235236237238239240241242282332 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,311 تا 2,320 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام دوستان
    همسر بنده نقاش هست و حدود سه ساله که در این زمینه مشغول به کاره (تدریس، کشیدن تابلو، شرکت در گالری و ...) فقط آخرین مدرکش فوق دیپلم کامپیوتره اما در حال حاضر دانشجوی رشته نقاشی در مقطع کارشناسی هستش. شانسی برای اقدام داریم. و اینکه این بحث درآمد چجوریه داستانش تو این سه سال حتما باید درآمد بالایی رو تو مدارک ارائه بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farayeen نمایش پست ها
    دوستان من به یکی از دفاتر مهاجرت زنگ زدم برای مشاوره. گفتن باید ثابت کنم سالی 25000 دلار کانادا در ایران درآمد داشته ام. من تا حالا این مسئله رو از کسی نشنیده بودم و حتی در این فروم کسی بهش اشاره نکرده بود. من از طریق شاخه هنر میخوام اقدام کنم.
    آیا کسی اینجا اطلاعاتی در خصوص درآمد سالانه دارد؟ آیا وکلای شما هم همچینی چیزی بهتون گفتند؟
    درآمد شما بايد بتونه هزينه هاي مخارج شما رو تامين كنه مثلا اگه اجاره خونه دارين و بچه و ... يه مبلغ معقول نه زياد بالا و نه زياد پايين با توجه به هزينه هاي زندگي در ايران

Junior Member

سلام دوستان ، من می خوام برای خود اشتغالی اقدام کنم . چند تا سوال داشتم که ممنون میشم اگر می دونید راهنمایی کنید ؟ من گرافیست هستم و حدود 10 سال هست که مشغول کار هستم از این مدت از سال 91 بصورت مستقل کار می کنم و با شرکت های مختلف قرارداد می بندم و کارهاشون رو بصورت پروژه ای می گیرم و انجام می دم . بیشتر هم این کار رو در منزل انجام می دم . و البته نمونه کارهام و قراردادهام هم هستند . آیا برای این روش مهاجرت حتما باید برنده جایزه یا تقدیرنامه باشیم یا نیاز نیست . بعد برای کار گرافیک نمونه بیزنس پلن از کجا می تونم پیدا کنم یا کسی می تونه برام تهیه کنه ؟ و اینکه من تا 1393 از چند جا برام بیمه رد شده که البته ارتباطی به خود کارم نداره . ایا این توی پرونده تاثیر می ذاره ؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tytanha نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من می خوام برای خود اشتغالی اقدام کنم . چند تا سوال داشتم که ممنون میشم اگر می دونید راهنمایی کنید ؟ من گرافیست هستم و حدود 10 سال هست که مشغول کار هستم از این مدت از سال 91 بصورت مستقل کار می کنم و با شرکت های مختلف قرارداد می بندم و کارهاشون رو بصورت پروژه ای می گیرم و انجام می دم . بیشتر هم این کار رو در منزل انجام می دم . و البته نمونه کارهام و قراردادهام هم هستند . آیا برای این روش مهاجرت حتما باید برنده جایزه یا تقدیرنامه باشیم یا نیاز نیست . بعد برای کار گرافیک نمونه بیزنس پلن از کجا می تونم پیدا کنم یا کسی می تونه برام تهیه کنه ؟ و اینکه من تا 1393 از چند جا برام بیمه رد شده که البته ارتباطی به خود کارم نداره . ایا این توی پرونده تاثیر می ذاره ؟ با تشکر
    الزام نيست كه تو نمايشگاه برنده شده باشين يا جايزه كسب كرده باشين ولي داشته باشين بد نيست بيزنس پلنو معمولا پول ميگيرن و مينويسن بايد با توجه به شهري كه مقصد شماست و همچنين نوع حرفه اتون نوشته بشه بيمه رو ارائه ندين چون اثبات اينه كه شما خود اشتغال نبودين.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام از طریق خوداشغالی برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم، از طریق تربیت بدنی و مربگیری. هر کی هر اطلاعاتی داره لطفا بهم بگه و اگه یه وکیل خوب سراغ دارید لطفا بهم معرفی کنید. برای اقدام از این طریق چقدر سرمایه نیازه وچقدر پول باید داخل حسابمون باشه؟ و این که میگند باید انتظارات مالی دولت کانادا رو برآورده کنیم به چه معنیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار دانشگاه غیر اتفاعی سپاهان اصفهان

با سلام به همه دوستان من مدرک مهندسی نرم افزار دارم و در حال حاضر هم شاغلم ولی رفوگری فرش دستبافت هم بلدم هم مدرک شناسایی میراث فرهنگی هم فنی حرفه ای هم پروانه کسب مشاغل خانگی را دارم خب تو پرینت حساب بانکی هم میتونم ثابت کنم با فاکتور از فرش فروش که من براشون کار کردم و نوع کار و اینا با مبلغ فقط یه سوال من و رشته ی من شامل خود اشتغالی میشیم یا نه؟و اینکه آیا کسی رو میشناسین که از این طریق رفته باشه و شرکتی که خوب باشه وکیلی که خوب باشه؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    حالا چرا به خودت گرفتی عزیزم
    این روش سخت ترین روش مهاجرته و اگه واقعا کسی شرایط رو نداره نباید وارد بشه
    منم شما رو محکوم نکردم عزیزم و کسی رو هم تشویق نمی کنم . من اینجام اگه کسی سوالی داره جواب بدم
    من الان کانادا هستم و از همین روش هم اقدام کردم . بهرحال معذرت خواهی میکنم اگه گفتار من شما رو ناراحت کرد

با سلام و خسته نباشید من مدرک مهندسی نرم افزار دارم و در حال حاضر هم شاغلم ولی رفوگری فرش دستبافت هم بلدم هم مدرک شناسایی میراث فرهنگی هم فنی حرفه ای هم پروانه کسب مشاغل خانگی را دارم خب تو پرینت حساب بانکی هم میتونم ثابت کنم با فاکتور از فرش فروش که من براشون کار کردم و نوع کار و اینا با مبلغ فقط یه سوال من و رشته ی من شامل خود اشتغالی میشیم یا نه؟و اینکه آیا کسی رو میشناسین که از این طریق رفته باشه و شرکتی که خوب باشه وکیلی که خوب باشه؟ممنون

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط alihosseini186 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید من مدرک مهندسی نرم افزار دارم و در حال حاضر هم شاغلم ولی رفوگری فرش دستبافت هم بلدم هم مدرک شناسایی میراث فرهنگی هم فنی حرفه ای هم پروانه کسب مشاغل خانگی را دارم خب تو پرینت حساب بانکی هم میتونم ثابت کنم با فاکتور از فرش فروش که من براشون کار کردم و نوع کار و اینا با مبلغ فقط یه سوال من و رشته ی من شامل خود اشتغالی میشیم یا نه؟و اینکه آیا کسی رو میشناسین که از این طریق رفته باشه و شرکتی که خوب باشه وکیلی که خوب باشه؟ممنون
    صادقانه بگم اینکه شما شاغل هستید ولی یک هنری دارید که تو لیست باشه به شما کمکی نمیکنه و شما واجد شرایط از این روش نیستید . شما باید خود اشتغال باشید و تنها منبع درامدتون همین باشه
    too much love will kill you

Junior Member

سلام.لطفا اگر امکانش هست منم راهنمایی کنید
    یک سال هست ک کار ماساژ انجام میدم و از سازمان فنی حرفه ایی نیز مدرک دارم در این مورد.26 سالمه و لیسانس مدیریت جهانگردی دارم.ایا امکانش هست از طریق خود اشتغالی با این مدرک بهم اجازه کار و اقامت بدن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از پاسختون ولی من اسفند پروندمو باز میکنم از طریق یه شرکت تو تهران و میدونم موفق میشم چون هنره من تو همین تایپیک من ندیدم کسی بهش اشاره بکنه حتی و اینکه من پروانه مشاغل خانگی دارم درسته الان کاره دوممه و کاره اولم نیست ولی برای دولت کانادا اثبات این موضوع مهمه که درامد داشتی از این طریق که با فاکتور و پرینت بانک قابل اثباته!!من دوستم 11 سال کانادا زندگی کرده و بهم گفت تو اون مدت که اونجا بودم چون کارش فرش فروشه الان ایران میدونست که 2 نفر از همین طریق اومدن کانادا!!من هدفم آمریکاس!!بازم ممنونم فقط جوابه سوالمو نگرفتم که ببینم رفوگر اونجا دیدین؟یا رشته ی من اوکیه واسه خود اشتغالی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)