صفحه 162 از 381 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172212262 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Apicks نمایش پست ها
    صفحه ۱۱۶ ، پست ۱۱۶۰
    اونها دنبال کارهای هنری هستن برای ارتقا سطح فرهنگیشون بعد شما باید نشون بدین که هم تو این کار حرفه ای هستین و درامد داشتین و گردش حساب خوبی داشتین درسته این روش لازم به مدرک زبان نیست ولی اگر داشته باشین خیلی بهتر هست

Junior Member

Post پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط arsamnew نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی
    با شریط زیر آیا می شود از روش خوداشتغالی استفاده نمود
    1- دارای مدرک کاردانی گرافیک
    2-داشتن شرکت تبلیغاتی بصورت شراکتی و عضویت در هیات مدیره
    3-قرارداد های مختلف کاری در بخش تبلیغات و حسابرسی مالیاتی
    4- نمونه کارهای مختلف در بخش گرافیک پوستر -بروشور
    سلام
    شما باید سابقه خوداشتغالی و کاریتون برای همون رشته ای باشه که باهاش اقدام می کنید، همینطور باید سطح بالایی در کار خودتون داشته باشید

Junior Member

سلام به دوستان موفق اين تالار

١- لطفا بنويسيد ايا محدوديت سني اين روش براي هنرمندان و نويسندگان چندسال است!؟
    ٢- حدااقل و حدااكثر طول مدتي كه تا بحال پرونده ها به ويزا منجرشده چند وقت بوده
    مطمئن هستم بعضي دوستان بسيار مسلط به شرايط و ضوابط اين طرق مهاجرت هستند اميدوارم دريغ نكنند خيلي از صفحات را خواندم به جوابي نرسيدم
    قبلا متشكرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anomy نمایش پست ها
    سلام به دوستان موفق اين تالار

١- لطفا بنويسيد ايا محدوديت سني اين روش براي هنرمندان و نويسندگان چندسال است!؟
    ٢- حدااقل و حدااكثر طول مدتي كه تا بحال پرونده ها به ويزا منجرشده چند وقت بوده
    مطمئن هستم بعضي دوستان بسيار مسلط به شرايط و ضوابط اين طرق مهاجرت هستند اميدوارم دريغ نكنند خيلي از صفحات را خواندم به جوابي نرسيدم
    قبلا متشكرم
    محدودیت سنی نداره این روش....تا الآن فکر کنم بیشترین ۵ سال بوده و کمترین ۱ سال ، تا صدور مدیکال البته، ویزا رو نمی دونم

Junior Member

سلام به دوستان
    می خواستم بدونم روش خود اشتغالی کبک با فدرال چه فرقی داره ؟
    و ضمنا کسی اگه بخواد خودش برای خود اشتغالی اقدام کنه ایا مرجع و یا راهنمایی هست ؟ که باید از کجا شروع کنه و قدم همای اولیه چی هست ؟ خیلی ممنون میشم

Junior Member

دوستان کسی می دونه که وقتی آپدیت به دستشون میرسه ایمیل میدن یا نه؟....چون مال من وقتی رسید نه ایمیل دادن نه تو سایتشون چیزی نوشتن، هنوز رو همون حالت قبلیه که مدارک رو بفرستید....الان بیشتر از دو ماهه که میگذره هنوز هیچ خبری ندادن، میترسم اصلا به دستشون نرسیده باشه

Junior Member

اون شرکت پستی شماره پیگیری بهت داده . اگه بری تو سایتش و شماره پیگیری رو وارد کنی نوشته که چه تاریخی دستشون رسیده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد برق دانشگاه ازاد تهران

ببخشید آیا نویسندگی هم خود اشتعالی به حساب میاد؟من 2 جلد کتاب تخصصی دارم میخواهم ببینم میشه به این روش اقدام کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط baranshakeri نمایش پست ها
    ببخشید آیا نویسندگی هم خود اشتعالی به حساب میاد؟من 2 جلد کتاب تخصصی دارم میخواهم ببینم میشه به این روش اقدام کرد؟
    بله تمام رشته های هنری در صورتی که بتونید ثابت کنید میتونید باهاش خوداشتغال باشید شامل این روش میشن

نقل قول نوشته اصلی توسط arsamnew نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    می خواستم بدونم روش خود اشتغالی کبک با فدرال چه فرقی داره ؟
    و ضمنا کسی اگه بخواد خودش برای خود اشتغالی اقدام کنه ایا مرجع و یا راهنمایی هست ؟ که باید از کجا شروع کنه و قدم همای اولیه چی هست ؟ خیلی ممنون میشم
    برای کبک باید صد هزار دلار سرمایه داشته باشید

بهترین مرجع همین تاپیک و سایت اداره مهاجرته ، از ابتدای تاپیک بخونید همه چیز توضیح داده شده ، فقط تحت تاثیر بعضی صحبت های منفی گرابانه قرار نگیرید.
    تاریخ ارسال مدارک 25aug2011 دریافت فایل نامبر 25octobr2011 رشته: ابتدا 6 امتیازی، بعد 0 امتیازی و 12 امتیازی , نامه انتظار 12jun2012تاریخ مصاحبه 3October 2012، ارسال مدارک2014nov, درخواست اپدیت 2014dec, ارسال آپدیت jan2015 تمدید csq ، 4may2015 / فایل نامبر فدرال 8september2015/ مدیکال march2016 /پاس ریکویست april 2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)