صفحه 222 از 381 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232272322 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام
    میخوام از طریق خود اشتغالی اقدام کنم(طراحی داخلی)؛ولی نمیدونم تمام مدارکی که لازمه چه چیزهایی هست؟ البته وارد سایت cic شدم و چک لیست رو دریافت کردم ولی بطور دقیق متوجه نشدم

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط sara_mokh نمایش پست ها
    سلام
    میخوام از طریق خود اشتغالی اقدام کنم(طراحی داخلی)؛ولی نمیدونم تمام مدارکی که لازمه چه چیزهایی هست؟ البته وارد سایت cic شدم و چک لیست رو دریافت کردم ولی بطور دقیق متوجه نشدم
    مهم ترین مدرک ، مدارک کاری و مالی هست تو این روش .
    too much love will kill you

Junior Member

دوستان اگه قبل از اقامت مزرعه بخریم بنظرتون تو روند پرونده تاثیر داره؟ افیسر متقاعد میشه که برای کشاورزی میخوایم بریم؟

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط ZYZZ7 نمایش پست ها
    دوستان اگه قبل از اقامت مزرعه بخریم بنظرتون تو روند پرونده تاثیر داره؟ افیسر متقاعد میشه که برای کشاورزی میخوایم بریم؟
    یک روش مهاجرت جدید هست که باید بیزنسی رو بخرید بعد تقاضای ویزا کنید . خواستید پیام بدین راهنمایی کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ZYZZ7 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزيز من همين سوْال رو از وكيلم پرسيدم و ايشون گفتن كه اگر مزرعه بخريد بسيار عاليست و به روند پروندتون كمك بسزايي خواهش كرد ولي فكر نميكنم كه إلزاما بايد اين كارو انجام بديد بودند كسايي كه بدون خريد مزرعه هم موفق شدند
    البته من منظورم روش خوداشتغالي فدرال كشاورزي هست كه خودمم هم همين روش اقدام كردم و نسبت به ساير روشهاي خوداشتغالي فدرال سختگيري بيشتري دارد و از لحاظ مالي بايد بسيار قوي باشي.

سلام دوستان گلم
    من يك سوال داشتم من مدرس موسيقي هستم براي خود اشتغالي ميخوام اقدام كنم مهمترين مدارك براي اين كه سوابق رو نشون بدي چيه ؟/ من قرارداد ،فيلم و عكس و ....دارم آيا قيلم و عكس رو هم بايد بفرستيم يا همون قرارداد ها كافيه ؟؟؟؟؟راهنمايي كنيد عزيزان تشكر

رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshin2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم
    من يك سوال داشتم من مدرس موسيقي هستم براي خود اشتغالي ميخوام اقدام كنم مهمترين مدارك براي اين كه سوابق رو نشون بدي چيه ؟/ من قرارداد ،فيلم و عكس و ....دارم آيا قيلم و عكس رو هم بايد بفرستيم يا همون قرارداد ها كافيه ؟؟؟؟؟راهنمايي كنيد عزيزان تشكر
    قراردادها و حکمها و جایزه های و ....
    عکس و نشریات و ....
    با اینها میتونین ثابت کنین که شما در کار خودتون استاد هستین و میتونین از این راه در کانادا درامد داشته باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    یک روش مهاجرت جدید هست که باید بیزنسی رو بخرید بعد تقاضای ویزا کنید . خواستید پیام بدین راهنمایی کنم
    اسم روش چیه؟ چجوری باید اقدام کنم؟

Junior Member

با سلام
    من داراي مدرك كارشناسي ارشد مهندسي مكانيك هستم
    ضمنا ٢ سال سابقه ي كار ماشينكاري ( تراشكاري) و نقشه هاي صنعتي با نرم افزارهاي مهندسي و ١١ سال سابقه تدريس هستم
    ميخواستم بدونم آيا من ميتونم با اين شرايط مهاجرت بكنم يا خير
    متشكرم

باسلام
    من دارای مدرک صنایع چوب هستم.2سال هم سابقه کاری در زمینه صنایع دستی -معرق منبت-پیکره تراشی دارم-عضو صنایع دستی هستم و کارت صنعت گری دارم-میخوام برای کانادا اقدام کنم.یه سری مدارک مثله کاتالوگ و بروشور و تراکت از نمونه کارهام و نمایشگاه هایی که تا به الان داشتم هم جم کردم.ولی نمیدونم هنوز بدون وکیل می تونم از پسش بربیام.میترسم ریزه کاری های خاصی داشته باشه.برای اثبات مالی به من گفتن از الان شروع کنم یه حساب رو به عنوان حسابی که فروش هام رو از طریق اون انجام دادم فعال کنم.به نظرتون یه همچین چیزی شدنی هست؟به جز اینا کاره دیگه ای هست که برای اثبات لازم باشه انجام بدم؟مراحل انجام کار رو هم دقیق نمیدونم؟این مدارک رو جمع آوری کردم ولی نمیدونم حالا دقیقا چطوری باید اقدام کنم؟اگه ریزه کاری خاصی هست که دوستان تجربه کردن ممنون میشم بگن
    ویرایش توسط alimirmomeni : November 30th, 2017 در ساعت 02:21 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)