صفحه 10 از 381 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط gonzo نمایش پست ها
    سلام دوستان ... ممنون میشم در مورد سوال هام راهنماییم کنید.
    1-پروسه زمانی گرفتن ویزای خوداشتغالی چقدر طول میکشه ؟
    2- مدارک سابقه کار و گردش مالی و بیمه رو چه مدت بعد از ارسال فرمها درخواست ویزا میخوان؟
    3. در طول انجام پروسه و بررسی امکان اضافه کردن مدارک بیشتر به فایل نامبر خودمون هست؟
    4. مدرک زبان ایلتس برای من که از طریق مدرک مربیگری تنیسم میخوام اقدام کنم ضروریه؟
    5. فرم های درخواست ویزای خود اشتغالی رو از سایت http://www.cic.gc.ca/ باید گرفت و از طریف همون سایت ارسال کرد دیگه اره؟
    پیشاپیش سپاس
    سلام
    1-والا ما که 37 ماه از تاریخ C.S.Q مون می گذره و هنوز از مویکال خبری نیست. شاید ما از دسته بدشانسها باشیم و شما زودتر به مدیکال برسید.
    2-همه رو باید همزمان با فرمها بفرستید.
    3- قبل از مصاحبه بله، ولی بعد از مصاحبه در صورت در خواست آپ دیت براشون می فرستید.
    4- تمام اطلاعات من مربوط به کبک هست.برای کبک که مدرک ضروری نبود بلکه می بایست رضایت آنها رو تا حدودی از دانستن زبان فرانسه و انگلیسی ( اگر بلدید و در فرم نوشته اید که بلدید)، جلب کنید ( هنگام مصاحبه ) .ولی سطخ زبان برای خود اشتغالیها آنقدر با وسواس سنجیده نمیشه کما اینکه به راحتی می تونید سر مصاحبه تقاضای مترجم بکنید. به هر حالا داشتن مدرک زبان خیلی به نفعتونه
    5-بله ولی از نحوه ارسالش ، به روز نیستم. ولی زمانی که ما اقدام کردیم فرمها با مدارک از طریق پست فرستاده میشد.
    F.N.Q: 16 MARCH,2009///F.N.F: 18 MAY ,2010
    در یافت آپدیت : 17JULY 2012///فرستادن آپدیت:4AUG 2012
    ارسال مديكال: 8اكتبر2014, پاس ريكوئست: 8 نوامبر٢٠١٤
    رشته : فوق لیسانس آهنگسازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط omid429 نمایش پست ها
    با سلام لطفا در مورد مهاجرت از طریق خود اشتغالی فدرال کانادا و رشته هنری کارگردان وتهیه کننده که دارای کد NOC 51 31 هست توضیح بدید و این که چطوری باید اقدام کرد
    با سلام
    مورد کد رشته تون دقیقا اطلاعی ندارم اما پستهای 88 و 86 رو بخونید. یکی از دوستان من که با همین رشته اقدام کرده بود و نهایتا قبول شد، تونسته بود به انها ثابت کنه که در کبک تونسته تقاضای همکاری دریافت منه و حتی تونسته کاری رو برای کانادا شروع کنه و قرار داد کاری داشت. هر چند این قرار داد خیلی قرار داد کوچکی به حساب میومد ، اما برای آنها موفقیت بزرگی محسوب میشد. به هر حال سوابق دقیق کاری و نمونه کاهای شما بسیار تعیین کننده هستند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط artooor نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .من داور ومربی یکی از ورزشهای رزمی هستم و مقام کشوری و استانی دارم ،مدارکم بین المللیه،به نظرتون شانسم چقده؟وچه مدت زمانی طول میکشه؟میشه توضیح بدین از کجا باید شروع کنم؟درضمن مجردم ،زبان انگلیسیمم خوب نیس زیاد و چون نماینده این ورزش در یکی ازاستان هام سابقه کاری 5 سال را دارم.
    سلام
    خوبه . زمانش رو واقعا نمیشه حدش زد، به امضا من نگاه کنید یه حدودی دستتون میاد. تا اونجایی که می تونید از خودتون، آموزشهاتون، مسابقاتتون مدارک مستدل، عکس ، قرار داد های کاری و خلاصه هر چیزی که نشون بده شما آدم موفقی بودید و هستید، جمع کنید. رشته تحصیلی تون هم اگه مرتبط باشه که چه بهتر.اگه تو مسابقات بین المللی هم شرکت داشته اید و مقامهای خوبی کسب کرده باشید خیلی خوبه. البته حتما باید زبانتون در حد قابل قبولی باشه. باید یه تحقیقی انجام بدید در مورد رشته تون در کانادا و ببینید اونجا چقدر به این رشته اهمیت ویژه می دهند. توی سایت CIC یه فرم سنجش هست که اگه اون رو پر کنید بهتون میگه آیا حداقل امتیاز رو برای گشایش پرونده بدست میارید یا خیر.

سلام ممنون از راهنمایی هاتون
    من 14 ساله که نوازنده ساز ایرانی هستم،4ساله که عضو خانه موسیقی ایران و 2 سالم هستش که بیمه هنرمندان از طریق خود اشتغالی شدم،ایا این قانون شامل منم میشه،مدرک زبان چی نیاز هست و چطوری و از کجا باید اقدام کنم؟ممنون میشم که راهنماییم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehasadi_ma نمایش پست ها
    سلام ممنون از راهنمایی هاتون
    من 14 ساله که نوازنده ساز ایرانی هستم،4ساله که عضو خانه موسیقی ایران و 2 سالم هستش که بیمه هنرمندان از طریق خود اشتغالی شدم،ایا این قانون شامل منم میشه،مدرک زبان چی نیاز هست و چطوری و از کجا باید اقدام کنم؟ممنون میشم که راهنماییم کنید.
    سلام و اینکه مدت زمان طولانی هست که ساز می زنید و ... خیلی خوبه ولی چیزهای دییگه مثل مدرک ثخصیلی و ... هم اهمیت ویژه ای داره. لطفا پستهای 88، 86 و 93 و خلاصه به پستهای قبل یه سر بزنید ، به دردتون می خوره. اگه باز هم سوالی براتون باقی موند ، در خدمتم. برای گروه ما تاانجاییکه می دونم، بیمه خیلی اهمیتی نداره.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من به پاریس ایمیل زدم و پرسیدم آیا پرونده من که خود اشتغال هم هستم در پاریسه یا نه؟ پاسخش این اومده:
    Dear Applicant,
    Please contact our office in Ankar to follow-up your file.
    Yours truly,
    Immigration Service/md
    Embassy of Canada
    Paris
    www.amb-canada.fr/visa
    فکر کنم نهایتا منظورشون اینه که پرونده ما دستشون نیست

Junior Member

سلام من خیلی وقته دنبال این قضیم
    1)دان 2 جودو - مدرک مربی گری رسمی از فدراسیون جودو و دو داوری جودو و کوراش که همه زیر نظر فدراسیون جهانین . تو 5 سال گذشته هم 3 سال سابقه دارم.کارشناسی it و.... تو worse case من 55 امتیاز میگیرم.فرم ها رو پر کردم....
    الان دنبال نمونه cover letter و متن دریافت سابقه کارم.
    خیلی سوال ها دارم که قبل از فرستادن فرم ها باید بپرسم.ممنون میشم اگه کسی اقدام کرده یه پی ام بده.ممنون
    اگه نمونه cover letter و متن سابقه کار رو بزارید ممنون میشم

برای خود اشتغالی تو قوانین جدید دقیقا چه منینوم هایی رو لازم داریم؟ از نظر سابقه کار، نقدینگی، مدرک تحصیلی، مدرک زبان...

سلام

من فوق لیسانس طراحی گرافیک هستم و به مدت 6 سال سابقه کار (بیمه ) در شرکت تبلیغاتی دارم. ولی خودم تا بحال قراردادی برای کارهای پروژه ای که انجام دادم نبستم ..
    اگر بتونم قرارداد از شرکت هایی که براشون طراحی انجام دادم بگیرم مورد قبوله؟
    اینکه من سابقه بیمه دارم و در واقع کارفرما داشتم برای اقدام از طریق خود اشتغالی مشکلی پیش نمیاره؟ ( یعنی هم قرارداد های پرو ژه ای ارائه بدم و هم سابقه بیمه متوالی )
    در ضمن من عضو رسمی انجمن طراحان گرافیک ایران هستم و نرم افزار گرافیکی هم در دانشگاه تدریس می کنم ( اینها می تونه پوئن باشه؟)

اگر امکان داره منو راهنمایی کنید.. ممنونم

Junior Member

دوستان خود اشتغال که منتظر مدیکال هستند و یا مدیکال گرفتند و منتظر پاس ریکوئست هستندلطفا با ذکر تاریخ csq و فایل نامبر فدرال یه اعلام حضور کنند بتونیم حدود وضعیت خودمون رو ارزیابی کنیم . ما تعدادمون خیلی کمه . لا اقل بفهمیم تو این فروم چن تا سلف ایمپلوید داریم . ممنوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)