صفحه 102 از 381 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام من به یک نفر که business plan مینویسه و کارش هم خوبه نیاز فوری دارم لطفا دوستانی که اقدام کردن لطف کنند اگه کسی رو میشناسن بگن
    با یک نفر صحبت کردم خیلی زیاد میگفت 4.000 $
    دوست عزیز یک نگاهی به این سایت بنداز و نمونه بیزنس پلنی که گذاشته شاید تونستی خودت بنویسی:
    http://www.bplans.com/graphic_design...al_plan_fc.php

Junior Member

دوستان عزیز، آپدیت شده جدول پروسسینگ تایم و متاسفانه بیشتر شده زمان، ۱۱۰ ماه، امیدوارم سوری باشه.
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...mes/index.asp#

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushkn نمایش پست ها
    دوستان عزیز، آپدیت شده جدول پروسسینگ تایم و متاسفانه بیشتر شده زمان، ۱۱۰ ماه، امیدوارم سوری باشه.
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...mes/index.asp#
    عجب زمانی زده منو به شدت ترسوند. منم امیدوارم سوری باشه مخصوصا همه قبل از 1 سال دارن آپدیت و مدیکالشونو می گیرن!

Junior Member

سوری ؟؟؟چرا برای برنامه های دیگه همچین چیزی نزده؟؟؟؟

Junior Member

با سلام دوستانی که حسابرسی انجام دادن دقیقا اسم فرم یا کاری که کردن چی بوده . چون حسابرسی هم مثل اینکه انواع مختلفی داره
    با تشکر

فرمت خاصی نداره . اگه شراز باشی که راهنمایی کنم کجا برای. ولی درکل درامد سال به سالت را از شغلی را که ادعا کردی درتمد ت از اون بوده را طبق استاد مشخص میکنه و تایید می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام دوستانی که حسابرسی انجام دادن دقیقا اسم فرم یا کاری که کردن چی بوده . چون حسابرسی هم مثل اینکه انواع مختلفی داره
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    یک سوال در مورد قرار داد کاری دارم:

من 5 ساله دارم با یه انتشارات کار میکنم و شاید 50 تا کار با هم کار کردیم. اما قرارداد ننوشتیم برای هیچ کدوم. آیا حتما باید برای هر پروژه قرارداد جدا بنویسیم یا می تونم از ناشر یا مشتریای دیگم بخوام یه نامه بدن که نوشته شده باشه از سال فلان باهاشون همکاری کردم و فلان قد پروژه براشون طراحی کردم و در مجموع فلان مبلغ هم بهم پرداخت کردن. ایرادی نمی گیرن اگر به جای قرارداد نامه بفرستم؟
    نیاز هست که مدارک خودتان را به نحوی مدون کنید که هر ادعای شما، توسط مدرکی دیگر قابل تایید باشه. مثلا اگه گواهی گرفتین فلان زمان فلان طراحی جلد را گرفته اید با فلان قیمت، تقریبا همان مبلغ به حسابتان رفته باشد و یا یک گواهی دیگر از چابخانه بگیرید که کتاب چندی بعد از طراحی شما چاپ شده است. نیازی نیست دقیق دقیق همه چیز ثابت شود، اما با نگاهی مثبت به پرونده تان، شک و شبهه ایجاد نشود. پس همه چیز به قرارداد خلاصه نمیشود. هر مدرکی که بتواند ادعاهای شما را ثابت کند قابل قبول است. فقط اینکه آن مدرک قابل ترجمه رسمی شدن هم باشد.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    نیاز هست که مدارک خودتان را به نحوی مدون کنید که هر ادعای شما، توسط مدرکی دیگر قابل تایید باشه. مثلا اگه گواهی گرفتین فلان زمان فلان طراحی جلد را گرفته اید با فلان قیمت، تقریبا همان مبلغ به حسابتان رفته باشد و یا یک گواهی دیگر از چابخانه بگیرید که کتاب چندی بعد از طراحی شما چاپ شده است. نیازی نیست دقیق دقیق همه چیز ثابت شود، اما با نگاهی مثبت به پرونده تان، شک و شبهه ایجاد نشود. پس همه چیز به قرارداد خلاصه نمیشود. هر مدرکی که بتواند ادعاهای شما را ثابت کند قابل قبول است. فقط اینکه آن مدرک قابل ترجمه رسمی شدن هم باشد.
    ممنون از راهنماییتون اما من با مالزی کار می کردم این چند سال و مدرک رسمی ندارم ازشون به جز نمونه کارهام و نامه ای که نی تونم ازشون بگیرم. چجوری می تونم ترجمه رسمی کنم در حالی که آزاد کار می کردم باهاشون؟ نامه رو خودشون اینجا به زبان انگلیسی به من می دن.

Junior Member

درود بر همه دوستان،
    میخام از روش خود اشتغالی اقدام کنم
    گرافیست هستم.
    سوال؟
    1-قرارداد های من باید حتما پشت سر هم باشن یا مثلا من قرارداد دارم به مبلغ 70میلیون 12 ماه زمان برده یا یک قرارداد دارم به مدت 10 ماه 15میلیون و مانند اینها.
    2-داخل قرارداد ها نوشته ام که مالیات برعهده کارفرما می باشد(برای اثبات پرداخت مالاتم مشکلی نداره؟)
    3-ما بین قرارداد های من مثلا 3 ماه یا بیشتر فاصله هست باز هم مشکلی نداره؟
    4-اگر مواردی دیگر مهم هست حتما لطف کنید برام بنویسید.
    از همتون ممنونم

Junior Member

فوق دیپلم گرافیک هستم/سابقه کار خوب/دارای مدرک iso9001 (بینالمللی شناخت نیاز و رضایت مشتری)/مدرک مدیریت پروژه و غیره
    به چه مواردی خیلی نیاز هست که دقت بشه؟
    یعنی مهمترینشون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)