صفحه 104 از 381 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام و ممنون از پاسختون
    تمام قراردادهای من مالیات برعهده کارفرما هست.
    خیلی تحقیق کردم.
    هر اطلاعاتی داشته باشم و بگیرم حتما در اختیارتون میزارم.
    گردش حسابمو گرفتم و طبق همون اعداد و ارقام و پرداختی ها قرارداد تنظیم کردم.
    راستی اگر قبلا پول زیاد یکباره به حسابتون واریز شده یک قرارداد به مدت مثلا 15 ماه تنظیم کنید و مالیات برعهده کارفرما و به هر حال مبلغ از حساب خوارج میشه برای اون هم میتونید از یه آشنا تو طلا فروشی فاکتور خرید سکه بگیرید، که سرمایتونو تبدیل به سکه کردید.
    تو قسمتی که حسابرس باید به حساب ها رسیدگی بکنه چجوریه؟
    هر مشکلی اگر شما هم داشتید بفرمایید شاید تو اون قسمت بتونم اطلاعاتی خدمتتون بدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian2 نمایش پست ها
    سلام و ممنون از پاسختون
    تمام قراردادهای من مالیات برعهده کارفرما هست.
    خیلی تحقیق کردم.
    هر اطلاعاتی داشته باشم و بگیرم حتما در اختیارتون میزارم.
    گردش حسابمو گرفتم و طبق همون اعداد و ارقام و پرداختی ها قرارداد تنظیم کردم.
    راستی اگر قبلا پول زیاد یکباره به حسابتون واریز شده یک قرارداد به مدت مثلا 15 ماه تنظیم کنید و مالیات برعهده کارفرما و به هر حال مبلغ از حساب خوارج میشه برای اون هم میتونید از یه آشنا تو طلا فروشی فاکتور خرید سکه بگیرید، که سرمایتونو تبدیل به سکه کردید.
    تو قسمتی که حسابرس باید به حساب ها رسیدگی بکنه چجوریه؟
    هر مشکلی اگر شما هم داشتید بفرمایید شاید تو اون قسمت بتونم اطلاعاتی خدمتتون بدم.
    شما شركت ثبت شده دارید؟ اگه ندارید بعید می دونم نیازی به حسابرسی داشته باشید. چیزهایی که تو وب سایت نوشته و راهنمای ارسال مدارک صحبتی از حسابرسی و یا حتی بیزنس پلن حرفه ای نشده بود اما مطمئنن بودن هر دوشون تاثیرگزاره. من تنها چیزی که دارم قراردادهام و نامه هاییه که می گیرم و گردش حسابم که نمی دونم برای چند وقت باید باشه؟ شما برای چه مدت گردش حساب گرفتین؟ اگر دفتر رسمی دارید می تونید از یه حسابدار کمک بگیرید که حسابرسی هاتون رو رسمی بکنه و بعد ترجمه کنید. از شرکت های حسابرسی میتونید کمک بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام مجدد من ابتدای کار یک بیزینس پلان ارائه دادم اما خوب نبود الان همون رو کامل کنم و تو اپدیت بفرستم زیاد شک برانگیز نیست ؟ چون قبلی با پول ایران نوشته بودم
    و شهر انتخابی هم در فرم general میخواهم عوض کنم
    مشکلی نیست. یه کاور لتر بذارین روش بنویسید چرا تغییر دادین و کجاها تغییر کرده. اگر هم به کل عوض شده بنویسید چرا (مثلا تحقیق بیشتر کردم دیدم این روش کاری موفق تره و از این حرفها...)
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز

من هم گرافیستم و سوالات زیادی در مورد قرارداد دارم. اما فکر می کنم تا موقعی که برای مصاحبه نریم چیزی دستگیرمون نمی شه. طبق گفته وبسایت پرونده ها شخصی بررسی می شه و فقط افسر پرونده باید قانع بشه.

با توجه به چیزهایی که شما نوشتید فکر نمی کنم قراردادهاتون مشکلی داشته باشه. به شرط اینکه تاریخ قرارداد با تاریخ پرداخت پول بخونه. شما می تونید تراز مالی تون رو بگیرید و بعد در قراردادهاتون تاریخ هارو بر اساس دریافت پول تنظیم کنید. در ضمن فکر می کنم بد نباشه اگر بتونید مالیات هم پرداخت کنید خودتون چون وحشتناک ظاهرا اهمیت می دن و البته خودتون رو بیمه هم بکنید که چه بهتر.

این ها اطلاعاتی هست که من از وب سایت در آوردم. اگر شما هم اطلاعاتی به دست آوردید ممنون می شم خبر بدید.
    نیازی نیست قراردادها پشت سر هم باشه. فقط بایستی در بازه ی پنج سال اخیر باشه. قدیمی تر را به حساب نمیارن.
    دقت کنین متن قرارداد بصورتی تنظیم شده باشه که اینگونه برداشت شود که به شما سفارش کاری داده اند و شما به شخصه و یا با گروهی به سرپرستی شما آن را انجام داده اید. اگر متن بصورتی باشد که گویی شما در قبال انجام وظیفه ای حقوق بگیر کارفرما بوده اید بکارتان نمی آید. مثلا این دو موضوع قرارداد بنظر تقریبا یکی می رسد:
    1. طرف دوم قرارداد موظف است ماهیانه حداقل 10 صفحه طراحی جلد کتاب انجاد داده و در قبال آن ماهیانه 1200000 تومان دریافت می کند.
    2. طرف اول قرارداد به ازای هر صفحه طراحی که توسط طرف دوم قرارداد تحویل می شود مبلغ 120 هزار تومان را به وی پرداخت می کند. نحوه پرداخت مبلغ قرارداد در ماده فلان قرارداد ذکر گردیده است...
    اما گزینه اول به سود پرونده شما نیست.
    در موارد ذکر شده، سابقه ی کار خوب ارجحیت دارد و مدارکی که ذکر کردین را حتما پیوست کنین.
    همچنین همانطور که دوستمون اشاره کردند، پرداختن مالیات نه تنها تایید کننده سابقه ی فعالیت کاری شماست، برای آفیسر پرونده هم مهم هست. اگر دارید، حتما ارایه کنید.

دوستان Bank Statement براي چند وقت باید باشه؟ 6 ماه؟ 3 ماه؟ 1 سال؟
    6 ماه کافیه

Junior Member

اگه در مرحله ارسال مدارک هستین فقط گواهی تمکن مالی کفایت می کنه و الی اگه در مرحله ارسال آپدیت هسین پرینت سه ماهه حساب بانکی لازم هست. گرچه در مرحله ارسال مدارک هم می توانید به داخواه گردش حساب بانکی را بفرستید ولی من توصیه نمی کنم چون باید همیشه چیزی را ارسال کنید و یا حرفی را بزنید که از شما خواسته میشه و یا پرسیده میشه. بنابراین در مرحله ارسال پرونده برای گرفتن فایل نامبر من صلاح نمی دونم که مدارکی مانند بیزنس پلن و ریز حساب بانکی و یا حتی حسابرسی کارشناس رسمی ارسال بشه. چون به هرصورت از شما ارسال آپدیت را خواهند خواست وی توی این مدت فرست خوبی دارین که سناریوی خودتون را هرجور که دلتون خواست تنطیم کنید و محدودیت از این نطر که قبلا چیزی فرستادین و حالا دست پاتون بسته شده را نخواهید داشت.

دوستان Bank Statement براي چند وقت باید باشه؟ 6 ماه؟ 3 ماه؟ 1 سال؟

Junior Member

پرونده خود اشتغالی فدرال حداقل در دو مرحله بررسی میشه برای مرحله اول ارسال و تکمیل فرمها به همراه چند قرارداد و گواهی تمکن مالی که نشون بده در رشته ایی که ادعا کردین درامد داشتین و شرایط کلی گرفتن فایل نامبر را دارین کتفیه. در مرحله آپدید آفیسر با دقت وارد جزعیات پرونده میشه و در این مرحله به شما یه مهلت داده میشه که مدارک تکمیلی را ارسال کنید و اگه قانع کننده باشه که افیسر وارد جرعیات دیگه نمیشه ولی اگر قانع کننده نباشه ممکنه از شما دلایل و مدارک بیشتری خواسته بشه یا حتی ممکنه به شما فرست مجدد نده و کلا پرونده را رد کنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mona2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطف میکنید اگر اطلاعاتی دارید جواب چندتا سوال من رو بدید
    1.همسر من عکاس و فیلمبردار و تدوینگر فیلم و عکس ِ..........برای اقدام از روش خود اشتغالی نیاز به تنظیم بیزنس پلن هست؟؟؟
    2.بیزنس پلن رو باید همون اول و موقع تشکیل پرونده ارائه کرد یا بعد از اپدیت یا در زمان مصاحبه حضوری بهش نیاز داریم؟؟؟
    3.کسی هست که بتونه کسی رو به من معرفی کنه برای تنظیم بیزنس پلن؟؟
    4.برای این روش حتما بایدسند ملکی به نام شخص باشه. یا پرینت حساب بانکی با سرمایه کافی هست؟؟
    ممنونم ا ز توجهتون..........موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط andishenik نمایش پست ها
    سلام
    من در زمینه معرق سبک تفکیک رنگ 5 سال سابقه کار دارم و مدرک از میراث فرهنگی نیز دارم با مدرک فوق دیپلم و زبان در حد متوسط میخواستم بدونم چند سال طول میکشه از طریق خود اشتغالی و آیا امتیاز بالاتر از 35 تاثیری در مدت زمان دارد
    با تشکر.
    قطعی نمیشه گفت که چند سال ولی شواهد از کوتاه تر شدن پرسه همه انواع روشهای مهاجرتی به کنادا حکایت داره. امتیاز بیشتر توی پراسسینگ تایم تاثیر نداره. ضمن اینکه 35 امتیاز حداقل امایاز هست و فکر کنم از نظر افسر پرونده 55 یا 57 امتیاز باید بیارید. بنابراین باید مدارکتون را قوی کتبد که امتیاز بالا بیارید و به حساب 35 امتیاز برنامه ریزی نکنید. در نهایت نظر افسر ی که به پرونده شما رسیدگی میکنه مهم هست

گواهی تمکن مالی چیه و از کجا باید گرفت؟؟؟

Junior Member

سلامی مجدد
    به طور مثال من قراردادی دارم برای 2 سال پیش به مبلغ 70میلیون، الان مالیات قرارداد را پرداخت بکنم باز هم قابل قبول برای افیسر هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)