صفحه 105 از 381 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

بهتره به بانک هایی که حسابتون خوب کارکرده مراجعه بکنید و مبالغ واریز به حسابتون رو ازشون پرینت بگیرید، مدتش هم هر چه بیشتر بهتر، چون قرارداد های بیشتری رو میشه اثبات کرد.

Junior Member

گواهی تمکین مالی را بانک صادر میکنه و یه برگه بیشتر نیست و بانک گوای میکنه که در حساب بانکی شما .... مبلغ پول نقد موجود هست

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    گواهی تمکن مالی چیه و از کجا باید گرفت؟؟؟
    میزان دارایی های شما، گواه تمکن مالی شماست. از موجودی حسابهای بانکیتان گرفته تا سپرده های بلند مدت و ملک و زمین. آنهایی که نقد است را از بانک گواهی می گیرید، آنهایی که پول نیست، (مثلا منزل مسکونی) هم باید توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزشگزاری شود.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian2 نمایش پست ها
    سلامی مجدد
    به طور مثال من قراردادی دارم برای 2 سال پیش به مبلغ 70میلیون، الان مالیات قرارداد را پرداخت بکنم باز هم قابل قبول برای افیسر هست؟
    برای آفیسر آره، اما اداره مالیات از شما قبول نمی کنه. مگر اینکه تشکیل پرونده مالیاتی بدین، بعد بعلت عدم پرداخت مالیات اون قرارداد در سال موعد خودش جریمه شوید سپس پرداخت کنید. ضمن اینکه از این به بعد هم دیگه باید اظهارنامه مالیاتی پر کنید. اگر خدای نکرده پرونده تان به نتیجه نرسید، راه برگشتی هم ندارید، دیگه کدملی شما در اداره مالیات ثبت شده.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

پس در کل پرداخت نکنم بهتره و در قراردادهام ذکر کنم پرداخت مالیات برعهده کارفرما می باشد یا اینکاه تو یه بند بیاریم مالیات قرارداد از مبلغ قرارداد کسر می شود و توسط کارفرما پرداخت میگردد.
    اگر لطف کنید نظر بدید ممنون می شم
    سپاس

Junior Member

کسی هست که پرونده ش رو بدون ریز نمرات دانشگاه فرستاده باشه؟ معمولا برای ادامه تحصیل یا اسکیل ورکر ریز نمرات میخوان. اگه کسی در این باره مطمئنه که ریز نمرات لازمه ، ممنون میشم جواب بدین........

Junior Member

به نظر من یا اصلا حرفی از مالیات نزنید یا همونطور که فرمودین توسط کارفرما پرداخت شه بهتره.دنبال دردسر نگردین.بعدا اگر تو مصاحبه در مورد مالیات پرسیدن بگین تو ایران معمولا کارفرما ها و یا مشتریان مالیات رو پرداخت میکنند.

Junior Member

از طرفی هم اگر به عهده کارفرما بزنید برای شرکتهای طرف قراردادتون مالیات میزنند.

Junior Member

[QUOTE=sepalak;2183358]از طرفی هم اگر به عهده کارفرما بزنید برای شرکتهای طرف قراردادتون مالیات میزن

اگر طرف مقابل شخص حقیقی باشه که مالیاتی نمیده.اگر شرکت خاصی با مهر و امضای شرکت باشه یا بلدن چطوری از تو دفاتر حذفش کنن و یا مالیاتش رو میدن .

مشكل كار اونجا هست كه افسري كه پرونده را بررسي ميكنه يه فرد عامي نيست و دورهاي زيادي را گذرونده كه من و شما روحمون هم ازشون خبر نداره.
    بنابراين با ادعاي اينكه تو ايي ران كسي ماليات نميد راضي نميشه و يه امتياز منفي براي شما به عنوان شخصي كه ماليات نده هستين قاعل ميشه و اين امتياز براي كشوري كه ماليات براش اهميت داره خيلي معني ميده. يعني اينكه ترك عادت موجب .... است و اين فرد اگه بياد كانادا اين عادت فرار از ماليات را با خودش مياره كه علاوه بر بار مالي كه داره بد آموزي هم براي ديگر شهر وندان باخودش مياره. علاوه براين اين نكته را هم در نظر داشته باشين كه افسر ژرونده ايي كه ژرونده هاي ايران را بررسي ميكنه بهتر از من و شما ايران را مطالعه كرده و در موردش مي دونه و پرونده هاي مختلفي از ايراني ها را بررسي كرده و به ناچار پرونده ما هم بايد با پرونده هاي قبلي مقايسه بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahniya نمایش پست ها
    به نظر من یا اصلا حرفی از مالیات نزنید یا همونطور که فرمودین توسط کارفرما پرداخت شه بهتره.دنبال دردسر نگردین.بعدا اگر تو مصاحبه در مورد مالیات پرسیدن بگین تو ایران معمولا کارفرما ها و یا مشتریان مالیات رو پرداخت میکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)