صفحه 106 از 381 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156206 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

به صراحت در مرحله آپديت تمام مدارك تحصيلي را از راهنمايي به عد را ازتون با دانش نامه ها و ريز نمرات ميخان. فقط شانس بياريم كه تازه نكن بايد با سيستم كانادايي تحصيلات شما ارزشيابي بشه كه هم خودش پروسه دوماهه داره و هم اينكه هزينه دوميليوني مي طلبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahniya نمایش پست ها
    کسی هست که پرونده ش رو بدون ریز نمرات دانشگاه فرستاده باشه؟ معمولا برای ادامه تحصیل یا اسکیل ورکر ریز نمرات میخوان. اگه کسی در این باره مطمئنه که ریز نمرات لازمه ، ممنون میشم جواب بدین........

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian2 نمایش پست ها
    پس در کل پرداخت نکنم بهتره و در قراردادهام ذکر کنم پرداخت مالیات برعهده کارفرما می باشد یا اینکاه تو یه بند بیاریم مالیات قرارداد از مبلغ قرارداد کسر می شود و توسط کارفرما پرداخت میگردد.
    اگر لطف کنید نظر بدید ممنون می شم
    سپاس
    قبلی ها را فراموش کنید. فعلا با همین مدارک موجود پرونده را تکمیل و ارسال کنید. از این به بعد قرارداد هایی که رقمش پایین هست را مالیاتش را به عهده بگیرید تا زمان آپدیت دو سه تا قبض پرداخت مالیات جور شده باشه. دقت کنین رقم قرارداد پایین باشه که مالیاتش اندک بشه وگرنه اداره مالیات ازتون میخواد تشکیل پرونده بدین.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نقل قول نوشته اصلی توسط vahniya نمایش پست ها
    کسی هست که پرونده ش رو بدون ریز نمرات دانشگاه فرستاده باشه؟ معمولا برای ادامه تحصیل یا اسکیل ورکر ریز نمرات میخوان. اگه کسی در این باره مطمئنه که ریز نمرات لازمه ، ممنون میشم جواب بدین........
    ریزنمرات را می توانید در زمان آپدیت ارایه کنین. اما فعلا در پرونده ذکر کنید چرا ریز نمرات را نگذاشته اید.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

دوستان کسی می دونه چه جور بیزنس پلنی براشون قابل قبوله؟ چقدر باید سرمایه بزاری؟ آیا می تونیم همین جور که الان داریم مثلا از خونه و بصورت خود اشتغال کار می کنیم، اون جا هم برای شروع از خونه کار کنیم و فقط با ثبت اسم شرکت مالیاتمون رو بدیم؟

و اين كه از دوستان هنرمندی که می خوان برن چقدر سرمایه خواستن؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان آیا لازم هست املاکی که دارم بدم کارشناسی بشه ؟
    اگه جواب آره هست آیا واسه سفارت کانادا مهر وزارت امور خارجه ایران الزامی هست یا نه ؟ چون من خودم کل مدارکی رو که فرستادم بدون تائید دادگستری فرستادم و مشکلی هم نبود .
    چون فرقش در این هست که اگه مهر وزارت امور خارجه الزامی نباشه احتیاج نیست بری کانون کارشناسان دادگستریو درخواست بدی خودت میتونی یکی رو پیدا کنی که جزو این کانون باشه و کارشناسی کنه و تو هم میدی مترجم واست ترجمه رسمی کنه بدون مهر وزارت خارجه
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    حداقل بین 80 تا 100 میلیون باید تو حسابتون باشه

Junior Member

کسی از دوستان که آپدیت مدارکشو تو این چند ماه ارسال کرده ، خبر جدیدی نداره؟

Junior Member

سرمايه مورد نياز براي خود اشتغالي فدرات بايد به اندازه ايي باشه كه علاوه بر هزينه هاي زندگي كه طبق جدول براي تعداد نفرات خانواده براي گذارن زندگي ديك سال اداره مهاجرت اعلام كرده بتونه راه اندازي شغلي را كه معرفي مي كنيد را هم پوشش بده. حال اگه يك نفر باشيد حاداقل 15 هزار دلار كانادا نياز دارين و اگه راه اندازي شغلتون در كانادا 50 هزار دلار پول نياز داره بايد در مجموع حداقل 65 هزار دلار كانادا سرمايه ارائه بدين.

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها

Junior Member

هر مقدار دارايي كه در فرم S-6A را بايد به اندازه همون مدرك رسمي ارائه بدين وگرنه دارايي حساب نميشه براتون. ماشين ، منزل ، ملك ، و اموالي از اين دست را علاوه بر ارائه سند مالكيت بايد كارشناس رسمي دادگستري هم كه رشته تخصصي اون در اين زمينه هست ارزيابي و قيمت گذاري كنه و به همراه گزارش ارزيابيش پروانه كارشناسي اون هم ترجمه رسمي و زميمه گزارشش بشه.
    حال اگه مهر وزارت خارجه را بخايين بزنيد كه به نظر من نياز نيست گزارش كارشناس رسمي دادگستري بايد بره و در كانون كارشناسان دادگستري مهر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان آیا لازم هست املاکی که دارم بدم کارشناسی بشه ؟
    اگه جواب آره هست آیا واسه سفارت کانادا مهر وزارت امور خارجه ایران الزامی هست یا نه ؟ چون من خودم کل مدارکی رو که فرستادم بدون تائید دادگستری فرستادم و مشکلی هم نبود .
    چون فرقش در این هست که اگه مهر وزارت امور خارجه الزامی نباشه احتیاج نیست بری کانون کارشناسان دادگستریو درخواست بدی خودت میتونی یکی رو پیدا کنی که جزو این کانون باشه و کارشناسی کنه و تو هم میدی مترجم واست ترجمه رسمی کنه بدون مهر وزارت خارجه
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)