صفحه 109 از 381 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

حرفیه که من چند ماهه دارم میزنم!

تهیه بیزینس پلن اینقدرها هم کار شاقی نیست. اگر در رشته هنری یا ورزشی خودتان تبحر داشته باشید، مطمنا می تونید با کمی تحقیق در بازار کار کانادا از طریق اینترنت و دوستان و آشنایان، اطلاعات کافی واسه نوشتن 3-4 صفحه "طرح آغاز به کار" پیدا می کنید.
    بنظرم کسانی مجبورند بدن یکی دیگه براشون بنویسه که اصولا توی رشته کاری خودشان فعالیت نکرده اند و با بازار آن آشنا نیستند و تنها می خواهند از مزیتهایی که این روش برای هنرمندان و ورزشکاران برای مهاجرت آسانتر ترتیب داده استفاده کنند که خوب اون حرف دیگه ایه!

ضمنا متنی که دوستان با رنگ قرمز در صفحه قبل نوشتند، پیشتر من نیز در صفحه 98 این فروم نوشته ام. پس نگران نباشید و با اعتماد به نفس، خوتان دست به نوشتن بزنید. سپس بدهید مترجم براتون ترجمه کنه و بذارید روی پرونده.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

نمي دونم این لینک رو قبلا این جا گذاشتن یا نه، اما این وب سایت رسمی ایمیگریشن کانادا به فارسیه برای را اندازی کسب و کار در کانادا.

http://www.cbo-eco.ca/en/index.cfm/s...ness/?lang=fas

Junior Member

سلام،
    شما اگر داخل سایت کنسولگری برید داخلش نوشته که:
    هزینه زندگی برای شش ماه تو حسابتون باید باشه و چارت هزینه و مبلغ به ازاء هر نفر داخلش هست، مثلا برای سه نفر 18000 دلار کانادا که بصورت پرینت حساب بهشون ارائه میدید.
    و برای دیگر هزینه ها هر چه بیشتر داخل حسابتون پول باشه برای پروندتون بهتره به طور مثال حد اقل 15000 دلار کانادا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    حرفیه که من چند ماهه دارم میزنم!

تهیه بیزینس پلن اینقدرها هم کار شاقی نیست. اگر در رشته هنری یا ورزشی خودتان تبحر داشته باشید، مطمنا می تونید با کمی تحقیق در بازار کار کانادا از طریق اینترنت و دوستان و آشنایان، اطلاعات کافی واسه نوشتن 3-4 صفحه "طرح آغاز به کار" پیدا می کنید.
    بنظرم کسانی مجبورند بدن یکی دیگه براشون بنویسه که اصولا توی رشته کاری خودشان فعالیت نکرده اند و با بازار آن آشنا نیستند و تنها می خواهند از مزیتهایی که این روش برای هنرمندان و ورزشکاران برای مهاجرت آسانتر ترتیب داده استفاده کنند که خوب اون حرف دیگه ایه!

ضمنا متنی که دوستان با رنگ قرمز در صفحه قبل نوشتند، پیشتر من نیز در صفحه 98 این فروم نوشته ام. پس نگران نباشید و با اعتماد به نفس، خوتان دست به نوشتن بزنید. سپس بدهید مترجم براتون ترجمه کنه و بذارید روی پرونده.
    3-4 صفحه؟؟ به ما گفتن حداقل 40 صفحه باید باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_m نمایش پست ها
    3-4 صفحه؟؟ به ما گفتن حداقل 40 صفحه باید باشه.
    کی این رو گفته؟ خود ايميگریشن اینو خواست ازتون؟

مگه قراره کارآفرینی کنیم آقا!... یه فوتوشاب بلدیم میخوام دو دلار نون درآریم ازش ، 40 صفحه برنامه بدیم که چی بگیم!

Junior Member

Unhappy پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    کی این رو گفته؟ خود ايميگریشن اینو خواست ازتون؟
    وکیلمون گفته بود..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    مگه قراره کارآفرینی کنیم آقا!... یه فوتوشاب بلدیم میخوام دو دلار نون درآریم ازش ، 40 صفحه برنامه بدیم که چی بگیم!
    جالبه به شما نگفته.. به من گفت باید حداقل 40 صفحه باشه.. کلی هم ما رو ترسوند که این از اون 5 صفحه ایی که اول فرستادین نیست و باید جامع باشه..

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_m نمایش پست ها
    جالبه به شما نگفته.. به من گفت باید حداقل 40 صفحه باشه.. کلی هم ما رو ترسوند که این از اون 5 صفحه ایی که اول فرستادین نیست و باید جامع باشه..
    يكي از دلایلی که خیلی ها با وکیل مخالفن همینه چون وکیل معمولا فکر جیبش رو می کنه نه اون چیزی که دقیقا ایمیگریشن می خواد. ایمیگریشن می خواد فقط مطمئن بشه شما می دونید دارید چی کار می کنید. حساب کتاب هاتون رو انجام دادید و می دونید می رید اونجا چه کاری قرار هست انجام بدید. همین.

خیلی از ماها خودمون نوشتیم. چون هزینه هایی که می گفتن واقعا زیاد بود.
    ساختارش اینجوریه که نصف صفحه بنویسین اینجا که هستین چه کاری می کنین و تخصصتون چیه و چقدر درآمد داشتین و چه زندگی خوبی دارین و حالا می خواین برین اونجا همین کار رو ادامه بدین.
    بعدش بگین اونجا چجوریه و کار شما رو می خوان و چه جاها به تخصص شما احتیاج دارن و شما می خواین خودتون یکی از اونا باشین و نمی خواین برای کسی کار کنین
    بعد یه جدول بکشین که حدود دستمزد کار شما اونجا چقدره و با توجه به تواناییتون میتونین در ماه چقدر کار کنین و سر جمع در سال چقدر در میارین.
    در ادامه هم برای راه اندازی کار چقدر سرمایه نیاز دارین مثل اجاره یکسال دفتر و پول آب و برق و وسایل و از این چیزها.
    بعدش هزینه های خانواده خودتون رو بنویسین که با توجه به اینکه چند نفرین خرجتون ماهیانه چقدر میشه و یه مقدار هم هزینه شروع زندگی از صفر بهش اضافه کنین.
    حالا دوباره یه جدول بکشین و درآمد و مخارجتون رو نمایش بدین و نتیجه رو که بازم سود کردین و می خواین باهاش سرمایه گذاری کنین واسه کار سال بعدتون.
    آخرش هم برای دولت کانادا که این فرصت رو براتون فراهم آورده آرزوی سلامتی و خوشبختی برای همه مسلمانان جهان کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)