صفحه 112 از 381 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام درخواست راهنمایی دارم
    می خواستم اگر امکانش هست مراحل ثبت نام را بطور کامل برام توضیح بدین
    مدارک کامل چیه ؟
    مدارک باید ترجمه بشن ؟
    پول را کی و چگونه واریز کنم ؟
    تعیین محل مصاحبه با من هست یا کانادا ؟
    اگر شخص خودش را بیمه نکرده باشه مهمه ؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam530 نمایش پست ها
    سلام درخواست راهنمایی دارم
    می خواستم اگر امکانش هست مراحل ثبت نام را بطور کامل برام توضیح بدین
    مدارک کامل چیه ؟
    مدارک باید ترجمه بشن ؟
    پول را کی و چگونه واریز کنم ؟
    تعیین محل مصاحبه با من هست یا کانادا ؟
    اگر شخص خودش را بیمه نکرده باشه مهمه ؟
    با تشکر
    سلام
    تمام مدارک از کارت ملی و شناسنامه گرفته تا سند ازدواج و مدارک تحصیلی از دیپلم به بعد... یک سری قرارداد در رابطه با کارتون که حداقل مدت ۲ سال و باید پر کنه.. پرینت جسابتون و یک نمونه بیزینس پلن ساده که معلوم بشه می خوای اونجا چکار کنید 4 عدد عکس با سایزی که تو سایت cic اشاره شده
    تمام مدارک باید ترجمه بشه و مهر دادگستری بخوره.
    زمان ارسال مدارک باید پول رو هم براشون واریز کنین
    اگه واسه فدرال اقدام کردین که هنوز کسی به مصاحبه دعوت نشده و مثل اینکه مصاحبه نداره ولی اگه کبک هستیم من اصلاع ندارم.. دوستان لطف کنن راهنمایی کنن
    بیمه خود اشتغالی بودین خوب بود ولی حال که نیستسن مهم نیست.. ما هم بیمه ارائه ندادیم

همه موارد را درست بود الا ترجمه با مهر دادگستر. در ترجمه ها يازي به مهر دادگستري نيست اما اگه مهر دادگستري هم بشه ضرري نداره الا هزينه ترجمه چند برابري كه بايد بدين. مهر مترجم كفايت ميكنه ضمن اينكه از مترجم بخاين كه مهر برابر با اصل انگليسي هم روي كپي هاي فارسي ضميمه شده بزنه

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_m نمایش پست ها
    سلام

تمام مدارک باید ترجمه بشه و مهر دادگستری بخوره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    همه موارد را درست بود الا ترجمه با مهر دادگستر. در ترجمه ها يازي به مهر دادگستري نيست اما اگه مهر دادگستري هم بشه ضرري نداره الا هزينه ترجمه چند برابري كه بايد بدين. مهر مترجم كفايت ميكنه ضمن اينكه از مترجم بخاين كه مهر برابر با اصل انگليسي هم روي كپي هاي فارسي ضميمه شده بزنه
    واییی نه مهر دادگستری باید داشته باشه.. ما حتی وزارت خارجه هم زدیم... البته بعدا فهمیدم که زیاد مهم نیست.... یعنی واقعا اینا رو از شما نخواستن؟؟؟؟؟ چقدر تفاوت در پرونده داریم

بر اساس راهنماي ارسال خير اينها نياز نيست و فقط گفتن كه يا مترجم رسمي ترجمشون كنه و يا اينكه اگر كسي كه مترجم رسمي نيست و كار ترجمه انجام ميده مدارك را در محضر برابر با اصل كنه و ضميمه ترجمه كنه و به همراه شهادت نامه ايي محضري مبني بر اينكه اين مدارك را درست ترجمه كرده براي سفارت ارسال بشه. اينكه ايراني ها عادت كردن هر ترجمه ايي را به مهر دادگستري و وزارت خارجه آلوده مي كنند ريشه در عادتي داره كه معلوم نيست از كجا خودشوه تو ترجمه اسناد جا كرده. مدارك بايد بر اساس خواسته طرفي كه خواهان مدارك هست ترجمه بشه. شما توي امريكا اگر دانشگاهي اپلاي كبد دانشگاه ممكنه به صراحت بگه كه مدارك ترجمه شده بايد مهور به مهر دادگستري و يا وزارت خارجه و يا حتي بعد از اينها به مهر كاردار سفارت ايران در اون كشور مقصد هم برسه. ولي سفارت كاناد همچين چيزي نخواسته:

Translation of documents

Any document that is not in English or French must be accompanied by:

• the English or French translation; and
    • an affidavit from the person who completed the translation; and
    • a certified copy of the original document.

Translations may be done by a person who is fluent in both languages (English or French and the unofficial language). If the translation is not provided by a member in good standing of a provincial or territorial organization of translators and interpreters in Canada, the translation must be accompanied by an affidavit swearing to the accuracy of the translation and the language proficiency of the translator.
    The affidavit must be sworn in the presence of:
    In Canada:

• a notary public
    • a commissioner of oathsNote 1
    • a commissioner of taking affidavitsNote 1

Outside of Canada:

Outside of Canada:a notary public Note

واییی نه مهر دادگستری باید داشته باشه.. ما حتی وزارت خارجه هم زدیم... البته بعدا فهمیدم که زیاد مهم نیست.... یعنی واقعا اینا رو از شما نخواستن؟؟؟؟؟ چقدر تفاوت در پرونده داریم

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    بر اساس راهنماي ارسال خير اينها نياز نيست و فقط گفتن كه يا مترجم رسمي ترجمشون كنه و يا اينكه اگر كسي كه مترجم رسمي نيست و كار ترجمه انجام ميده مدارك را در محضر برابر با اصل كنه و ضميمه ترجمه كنه و به همراه شهادت نامه ايي محضري مبني بر اينكه اين مدارك را درست ترجمه كرده براي سفارت ارسال بشه. اينكه ايراني ها عادت كردن هر ترجمه ايي را به مهر دادگستري و وزارت خارجه آلوده مي كنند ريشه در عادتي داره كه معلوم نيست از كجا خودشوه تو ترجمه اسناد جا كرده. مدارك بايد بر اساس خواسته طرفي كه خواهان مدارك هست ترجمه بشه. شما توي امريكا اگر دانشگاهي اپلاي كبد دانشگاه ممكنه به صراحت بگه كه مدارك ترجمه شده بايد مهور به مهر دادگستري و يا وزارت خارجه و يا حتي بعد از اينها به مهر كاردار سفارت ايران در اون كشور مقصد هم برسه. ولي سفارت كاناد همچين چيزي نخواسته:

Translation of documents

Any document that is not in English or French must be accompanied by:

• the English or French translation; and
    • an affidavit from the person who completed the translation; and
    • a certified copy of the original document.

Translations may be done by a person who is fluent in both languages (English or French and the unofficial language). If the translation is not provided by a member in good standing of a provincial or territorial organization of translators and interpreters in Canada, the translation must be accompanied by an affidavit swearing to the accuracy of the translation and the language proficiency of the translator.
    The affidavit must be sworn in the presence of:
    In Canada:

• a notary public
    • a commissioner of oathsNote 1
    • a commissioner of taking affidavitsNote 1

Outside of Canada:

Outside of Canada:a notary public Note
    اگه مهر دادگستری نخواد تقریبا هزینه ترجمه ها نصف میشه!
    البته تا دو سال پیش که هزینه مهردادگستری هر مدرک 5000 تومن بود، خیلی مشکلی نبود، اما الان که 40000 تومن شده، تا 10 تا برگه میبری ترجمه کنی، یه فاکتور یک میلیون تومنی میدن دستت. این روش مهاجرتی هم که الا ماشاالله مدرک می خواد.

یعنی اگه یه بار دیگه از من آپدیت بخوان، من دیگه انصراف میدم!
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bluepanther نمایش پست ها
    اگه مهر دادگستری نخواد تقریبا هزینه ترجمه ها نصف میشه!
    البته تا دو سال پیش که هزینه مهردادگستری هر مدرک 5000 تومن بود، خیلی مشکلی نبود، اما الان که 40000 تومن شده، تا 10 تا برگه میبری ترجمه کنی، یه فاکتور یک میلیون تومنی میدن دستت. این روش مهاجرتی هم که الا ماشاالله مدرک می خواد.

یعنی اگه یه بار دیگه از من آپدیت بخوان، من دیگه انصراف میدم!
    اره واقعا.. من که برای دادگستری 50 و خارجه 10 دادم.. یعنی روی هم هر مدرکی فقط 60 تومن مهر خورده.. و جالبتر اینکه یکی از مدارکم و نتونستم مهر دادگستری بزنم مشاورمحترم با بی احترامی بهم گفت چرا مهر نداره هر چی بشه پای خودت...

اره واقعا.. من که برای دادگستری 50 و خارجه 10 دادم.. یعنی روی هم هر مدرکی فقط 60 تومن مهر خورده.. و جالبتر اینکه یکی از مدارکم و نتونستم مهر دادگستری بزنم مشاورمحترم با بی احترامی بهم گفت چرا مهر نداره هر چی بشه پای خودت...
    شاید خیلی اشاره مستقیم نشده باشه که حتما مدارک مهر دادگستری و امور خارجه بخوره اما فکر می کنم اگر نخوره خیلی سوال جواب کنن ازمون.

من فقط نگران قراردادهامم. آخه کی با گرافیست آزاد قرارداد رسمی می بنده؟ چندتامون این جا برا هر کارمون قرارداد رسمی داریم؟ منم نصف کارام تو این 4 ساله با یه ناشر مازیایی بوده که هنر کنم ازش فقط یه نامه بگیرم. رسمیش نمیشه کرد!

Junior Member

با سلام احتیاج به تائید دادگستری نداره , اصلا اهمیتی به این موضوع داده نمیشه

Junior Member

سلام
    شما میتونید به همون مجموعه ها مراجعه بکنید و ازشون بخاید برای این موضوع براتون قرارداد تنظیم بکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)