صفحه 117 از 381 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

اینم ترجمه فایل آپدیت, شاید به درد کسی بخوره...

نقل قول نوشته اصلی توسط szsinfo نمایش پست ها
    من شخصی را میشناسم که هنر منده و از روش هنری هم اقدام کرده ، تازگی ها جواب رد پنج صفحه ایی پروندش را خوندم از این پنج صفحه فقط بیشتر از یک صفحه افسر دلایل ردش را براش نوشته که شما به قادر نخواهید بود کمک قابل توجه ایی به اقتصاد ما بکنید و قادر نخواهید بود با این پولی که ارائه دادین موفق بشین ..... این در صورتی بوده که اون شخص بیست سی هزار دلار برای دونفرشون ارائه داده و به خیال خودش مینم ها را رعایت کردن و برای کار هنریشون هم مبلغی را کنار گذاشتن..
    كار هنریه ایشون چی بوده؟ چه برنامه ای ارائه داده بودن؟ قصد داشتن چه کاری انجام بدن؟ ببینید من هم گفتم با نظر شما در مورد این که این روش به همین سادگی هم نیست موافقم. اما می گم به گفته رسمی خودشون در وب سایتشون باید برنامه شما با واقعیت بخونه و باید حتی برنامه کاریتون کامل همه چیز رو توضیح داده باشه. شاید برنامه ای دادن با واقعیت هزینه های اون جا نمی خونده. مطمئنن 20 هزار دلار برای 2 نفر سرمایه مناسبی برای شروع یک زندگی و کار جدید برای 2 نفر نیست و شاید نفری 20000 دلار نیاز داشته باشن. چون حداقل تا 6 ماه اول درامدی نخواهند داشت و بعد از 6 ماه هم باز 3-4 ماه طول می کشه تا کارشون به سود دهی برسه. و شاید برنامه اون ها این بوده اون جا یک آتلیه هنری بزنن یا آموزشگاه بزنن که مطمئنن سرمایه بالای 50 هزار دلار می خواد.

منظور من این بود که باید همه چیزتون منطقی باشه. یک ویراستار کتاب که تمام کارش اینه که بشینه و کتاب تصحیح کنه چه نیازی به 50000 دلار سرمایه برای شروع کسب و کار می تونه داشته باشه؟ یک خبرنگار مگر حتما قراره آژانس خبری تاسیس کنه که این همه سرمایه داشته باشه؟ تمام حرف من اینه که چیزی که برای اون ها مهمه اینه که میزان سرمایه شما رو بر اساس برنامه ای که ارائه کردید می سنجن.

Junior Member

اول از همه ممنون از دوست عزیزمون بابت گذاشتن ترجمه
    1- من تا چند روز آینده میخواهم مدارکم رو واسه آپدیت ترجمه کنم واقعا نیازی هست که ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی ترجمه بشه ؟ حالا لیسانس و فوق لیسانسم رو با ریز نمرات میزارم اما این جوری پول ترجمه کمتر میشه بعدم یک مشت 10 و 11 تو دیپلم و پیش دانشگاهی دارم
    2- واسه پرینت بانکی میشه از یکی از حسابام گردش 3 ماهه بگیرم( البته همین هم 60 صفحه میشه ) و بقیه حساب هام رو گواهی تمکین مالی به لاتین بگیرم .چون میخوام از کسی پول بگیرم بریزم داخل و اگه از تمام حساب هام 3 ماهه بخواهم بگیرم تو گردش تابلو هست
    با تشکر

توی نت می تونید رفرنس در مورد مطلب پایین را ارائه بدین؟
    يك نگاه به این 2 تا لینک بندازید:

http://www.cic.gc.ca/english/resourc...p/op08-eng.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=RfstJDNOMQc

من الان مدت هاست توی فروم های ایرانی و خارجی دارم می گردم و مدت هاست دارم تو وب سایت های مختلف در مورد این شیوه می خونم. با یک دو نفر هم که پروندشون قبول شده بود و رفته بودن صحبت کردم و تمام صحبت هام بر اساس این هاست. من حتی تو بعضی فروم های کانادایی هم رفتم و در مورد سلف امپلوید ها خوندم و مسائلی که باهاش دست به گریبانن که یکیش اینه که چون حقوق بگیر جایی نیستن خودشون باید خودشون رو بیمه کنن و اگر یک مدت کار نداشته باشن از طرف بیمه پولی بهشون داده نمی شه. چون خودشون برای خودشون دارن کار می کنن و ممکنه هرگز کارشون نگیره! دولت کانادا مسئولیتی در قبال شما اونجا نداره چون شما اعلام کردی من از پس خودم بر میام. در غیر این صورت این روش هم می شد مثل اکسپرس اینتری. که به مراتب روش سخت تری هست.

سوال: اگه کسی با خوداشتغالی بره کانادا و اونجا کارمند بشه تکلیفش چیه میشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    يك نگاه به این 2 تا لینک بندازید:

http://www.cic.gc.ca/english/resourc...p/op08-eng.pdf

https://www.youtube.com/watch?v=RfstJDNOMQc

من الان مدت هاست توی فروم های ایرانی و خارجی دارم می گردم و مدت هاست دارم تو وب سایت های مختلف در مورد این شیوه می خونم. با یک دو نفر هم که پروندشون قبول شده بود و رفته بودن صحبت کردم و تمام صحبت هام بر اساس این هاست. من حتی تو بعضی فروم های کانادایی هم رفتم و در مورد سلف امپلوید ها خوندم و مسائلی که باهاش دست به گریبانن که یکیش اینه که چون حقوق بگیر جایی نیستن خودشون باید خودشون رو بیمه کنن و اگر یک مدت کار نداشته باشن از طرف بیمه پولی بهشون داده نمی شه. چون خودشون برای خودشون دارن کار می کنن و ممکنه هرگز کارشون نگیره! دولت کانادا مسئولیتی در قبال شما اونجا نداره چون شما اعلام کردی من از پس خودم بر میام. در غیر این صورت این روش هم می شد مثل اکسپرس اینتری. که به مراتب روش سخت تری هست.

Junior Member

مطمعن باشين افسر مهاجرتي كه حرفه و شغلش ايجاب كرده در ماه ده ها پرونده را بررسي كنه وقتي شما نامه تمكن مالي از حسابي بهش بدين كه مثلا 100 ميليون و يا هر مبلغ قابل توجهي پول داشته مستقم مرحله بعد طبق روند مير سراق گردش حساب و تا راستي آزمايي كنه كه اين پول پولي بوده كه دو روزه به حسابتون واريز شده يا اينكه ثابقه قابل توجه و مورد اعتمادي در حسابتون داشته. نتيجه اينكه عدم ارائه گردش حساب براي اون حساب خاص يعني پنهان كاري و معنيش اينه كه شما در تلاشين كه اداره مهاجرت را منحرف كنيد و اين تاثير خيلي بدي بر روي ساير قسمت هاي پرونده تون داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    اول از همه ممنون از دوست عزیزمون بابت گذاشتن ترجمه
    1- من تا چند روز آینده میخواهم مدارکم رو واسه آپدیت ترجمه کنم واقعا نیازی هست که ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی ترجمه بشه ؟ حالا لیسانس و فوق لیسانسم رو با ریز نمرات میزارم اما این جوری پول ترجمه کمتر میشه بعدم یک مشت 10 و 11 تو دیپلم و پیش دانشگاهی دارم
    2- واسه پرینت بانکی میشه از یکی از حسابام گردش 3 ماهه بگیرم( البته همین هم 60 صفحه میشه ) و بقیه حساب هام رو گواهی تمکین مالی به لاتین بگیرم .چون میخوام از کسی پول بگیرم بریزم داخل و اگه از تمام حساب هام 3 ماهه بخواهم بگیرم تو گردش تابلو هست
    با تشکر

Junior Member

حرفشون نقاشي بر روي بوم بوده و جزعيات ديگر را مجاز نيستم افشا كنم و در ضمن من فقط پيرينت دلايل ردشون را خوندم و بهش پس دادم و مدركي پيش من نيست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    كار هنریه ایشون چی بوده؟ چه برنامه ای ارائه داده بودن؟ قصد داشتن چه کاری انجام بدن؟ ببینید من هم گفتم با نظر شما در مورد این که این روش به همین سادگی هم نیست موافقم. اما می گم به گفته رسمی خودشون در وب سایتشون باید برنامه شما با واقعیت بخونه و باید حتی برنامه کاریتون کامل همه چیز رو توضیح داده باشه. شاید برنامه ای دادن با واقعیت هزینه های اون جا نمی خونده. مطمئنن 20 هزار دلار برای 2 نفر سرمایه مناسبی برای شروع یک زندگی و کار جدید برای 2 نفر نیست و شاید نفری 20000 دلار نیاز داشته باشن. چون حداقل تا 6 ماه اول درامدی نخواهند داشت و بعد از 6 ماه هم باز 3-4 ماه طول می کشه تا کارشون به سود دهی برسه. و شاید برنامه اون ها این بوده اون جا یک آتلیه هنری بزنن یا آموزشگاه بزنن که مطمئنن سرمایه بالای 50 هزار دلار می خواد.

منظور من این بود که باید همه چیزتون منطقی باشه. یک ویراستار کتاب که تمام کارش اینه که بشینه و کتاب تصحیح کنه چه نیازی به 50000 دلار سرمایه برای شروع کسب و کار می تونه داشته باشه؟ یک خبرنگار مگر حتما قراره آژانس خبری تاسیس کنه که این همه سرمایه داشته باشه؟ تمام حرف من اینه که چیزی که برای اون ها مهمه اینه که میزان سرمایه شما رو بر اساس برنامه ای که ارائه کردید می سنجن.

حرفشون نقاشي بر روي بوم بوده و جزعيات ديگر را مجاز نيستم افشا كنم و در ضمن من فقط پيرينت دلايل ردشون را خوندم و بهش پس دادم و مدركي پيش من نيست.
    چی بگم والا دوست عزیز کیس با کیس به شدت فرق داره و با اینکه می دونم این روش به این راحتی هم نیست و پیچ و خم زیاد داره اما می دونم اگر دلایلتون موثق باشه و تحقیقاتتون کامل بوده باشه و دلیل خوبی برای رفتن داشته باشید الکی هم رد نمی کنن. نقاشی از اون رشته هاست که حتی در اروپا و آمریکا و کانادا هم ازش به سختی می شه زندگی ساخت. مگر اینکه کلی جایزه و جشنواره برده باشید و اسمتون همه جا پیچیده باشه که برای افسر پرونده قطعی بشه که اون جا می تونید کارهاتون رو بفروشید و پول در بیارید.

من دارم از طریق رشته گرافیک اقدام می کنم. نزدیک 10 سال سابقه کار دارم که البته اگر خوش شانس باشم افسر پرونده 5 سالشو قبول کنه. فعلا دارم با تمام ناشرای کانادایی تماس می گیرم که ببینم می تونم ازشون کار بگیرم یا نه. از اون طرف دارم سعی می کنم عضو انجمن گرافیست های ثبت شده کانادا بشم. مدارکم رو فرستادم و منتظر نتیجم.

امیدوارم زودتر بچه های دیگه نتیجشونو بگیرن تا اطلاعات بیشتری به دست بیاریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    سوال: اگه کسی با خوداشتغالی بره کانادا و اونجا کارمند بشه تکلیفش چیه میشه ؟
    ویزایی که به شما داده می شه به عنوان خود اشتغال زا هست و قاعدتا کسی شمارو استخدام نمی کنه. در ضمن اگر اشتباه نکنم بعد از 2 سال باید برید به ایمیگریشن و مدارک کاری این 2 سالتون رو بهشون نشون بدید. اگر قانع نشن که به برنامتون عمل کردید و یا کار دیگه ای انجام دادید محکوم به دروغگویی می شید و دیپورتتون می کنن.

یکی از دوستان مالزیایی من که از طریق کار انیمشن رفت چون به صورت دائم اون جا نموند و برگشت مالزی الان می گفت احتمالا دیپورت می شه.

کمیل عزیز، اطلاعاتی که شما اخیرا ارایه کردین در پاره ای از موارد به شدت با چیزایی که ما تو این مدت از دوستان، وکلا و برخی مطالب سایت ها می شنیدیم و به بقیه دوستان هم انتقال میدادیم مغایرت داره. البته از اونجایی که این روش برای ما ایرانی ها جدید هست و هنوز تجربه ی خروجی دادن این روش رو نداریم نمی تونیم به قطع بگیم که ما درست می گیم یا شما. اما امیدوارم که همه ی چیزایی که شما می فرمایین درست نباشه که روزگارمون سیاهه!
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)