صفحه 13 از 381 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

دوستان خواهش میکنم این چندتا سوال منو جواب بدید تا من بفرستم مدارکم رو...
    تو فرم IMM0008ENU_2D چند تا سوال داره که من نمیدونم چی باید جواب بدم.
    1) در قسمت IMMIGRATION OFFICE REQUESTED PROCCESING THIS APPLICATION من چی باید بزنم ؟ آیا Ankara, Turkey (SE) درسته ؟ در لینک زیر گفته :

http://www.cic.gc.ca/english/informa...ada/sydney.asp

Case Processing Centre: Sydney, Nova Scotia – Mailing addresses

Centralized Intake Office – Self Employed (SE)
    P.O. Box 7200
    Sydney, NS B1P 0E9
    Canada

من یکم گیج شدم ؟ به همین آدرسم باید میل کنم مدارکم رو ؟

2) معادل انگلیسی مدارک فنی و حرفه ای چی میشه ؟
    3) من سابقه کارم رو توی سربرگ گرفتم و هیات استان هم تایید کرده و قشنگ توضیح داده که از فلان تاریخ تا فلان تاریخ در ازای مبلغ فلان با شرح وظایف فلان به صورت قراردادی مربیگری کردم.آیا قراردادم باید بنویسیم بین همدیگه ؟
    4)تو فرم
    IMM0008ENU_2D قسمت پر کردن تحصیلات HIGHEST LEVEL EDUCATION من مدرکم فوق دیپلم هست...تو اسکرول دو تا گزینه هست Bachelor’s Degree و post secondry - no degree منی که فوق دیپلم ناپیوسته بوده و مجموع تحصیلاتم 13 سال و الان فوق دیپلم دارم چیکار باید انجام بدم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fishery شیلات\Azad Lahijan

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya666 نمایش پست ها
    دوستان خواهش میکنم این چندتا سوال منو جواب بدید تا من بفرستم مدارکم رو...
    تو فرم IMM0008ENU_2D چند تا سوال داره که من نمیدونم چی باید جواب بدم.
    1) در قسمت IMMIGRATION OFFICE REQUESTED PROCCESING THIS APPLICATION من چی باید بزنم ؟ آیا Ankara, Turkey (SE) درسته ؟ در لینک زیر گفته :

http://www.cic.gc.ca/english/informa...ada/sydney.asp

Case Processing Centre: Sydney, Nova Scotia – Mailing addresses

Centralized Intake Office – Self Employed (SE)
    P.O. Box 7200
    Sydney, NS B1P 0E9
    Canada

من یکم گیج شدم ؟ به همین آدرسم باید میل کنم مدارکم رو ؟

2) معادل انگلیسی مدارک فنی و حرفه ای چی میشه ؟
    3) من سابقه کارم رو توی سربرگ گرفتم و هیات استان هم تایید کرده و قشنگ توضیح داده که از فلان تاریخ تا فلان تاریخ در ازای مبلغ فلان با شرح وظایف فلان به صورت قراردادی مربیگری کردم.آیا قراردادم باید بنویسیم بین همدیگه ؟
    4)تو فرم
    IMM0008ENU_2D قسمت پر کردن تحصیلات HIGHEST LEVEL EDUCATION من مدرکم فوق دیپلم هست...تو اسکرول دو تا گزینه هست Bachelor’s Degree و post secondry - no degree منی که فوق دیپلم ناپیوسته بوده و مجموع تحصیلاتم 13 سال و الان فوق دیپلم دارم چیکار باید انجام بدم ؟
    دوست خوبم من چون وکیل داشتم در مورد سوال اولتون چیزی نمیدونم ولی تو ترجمه مدارک من معادل کلمه فوق دیپلم associate's degree اومده و معادل مدرک فنی حرفه ای technique-vocational skill certificate اومده در مورد سوال سوم هم همون که گفتی کافیه.موفق باشی
    17Aug2011 تاریخ مصاحبه (خوداشتغالی کبک)
    31Jul2012 تاریخ دریافت فایل نامبر فدرال انتقال پرونده به پاریس 5/4/2013 .ارسال مدیکال 2013 27Nov.دریافت ویزا 7Dec2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_violi نمایش پست ها
    ادم شناس چيه برادر من !!
    غير ممكنه به اين راحتي باشه ...
    اگه با ادم شناسي حل ميشد ديگه مدرك نميخواستند
    ضمنا دوستايي كه ميخوان ازين روش اقدام كنند حواسشون باشه كه داشتن سابقه بيمه كاري در پنج سال گذشته از طريق كارفرما همه كارهارو خراب ميكنه
    حتما بايد بيمه ي خويش فرمايي باشيد يعني خودتون، خودتون رو بيمه كنيد نه ديگري شمارو
    با ایشون موافقم که آدم شناسی به تنهایی ملاک پذیرش ادعای شما توسط افسر نیست و قطعا مدارک شما را به طور کامل بررسی می کنند و براساس مدارکی که ارسال کرده اید و اگر قانع نشدند طی پرسش هایی که هنگام مصاحبه از شما می کنند نتیجه گیری می کنند.
    اما اگر سابقه بیمه خویش فرمایی هم نداشته باشید به هر حال باید افسر را متقاعد کنید که در طی این مدت از طریق حرفه خودتان کسب درآمد کرده اید. قطعا اگر کارفرمای دیگری شما را بیمه کرده باشد خودتان ادعای خودتان را نقض کرده اید. چون این را می رساند که شما حقوق بگیر بوده اید.
    شما بایست به هر روش ممکن ثابت کنید که با استفاده از هنر ، حرفه یا مهارتی که داشته اید کسب درآمد و امرار معاش کرده اید.

با سلام به همگی دوستان عزیزم
    اگه ممکنه به سوالات من در مورد روش self employed جواب بدید چون همه چیز رو من آماده کردم اما بدلیل ندونستن این مسائل امکان ارسال ندارم.
    1-آیا گواهی های کاری در همان ابتدا ارسال شوند ؟
    2-آیا مدارک مالی و یا حساب بانکی باز هم در ابتدا ارسال شود ؟
    3-در مورد مدارک تحصیلی چطور ؟
    دوستان در هیچ فرمی یا document check list من نتونستم ببفهمم . لطفا اگه جوابتون اوکی هست آدرس متن یا فرم رو بدید . ممنون

(لطفا به من هم کمک کنید)
    سلام ،
    من کاردانی گرافیک دارم و همیشه هم به طور پروژه ای کار کردم و استخدام هیچ شرکتی هم نبودم. بیش از۲ سال پیشم از طریق اینترنت تونستم با یک طراح بلژیکی آشنا شم و کار کنم، الان هم بعد گذشت این ۲ سال،تعدادی از کارام را به آنها فروختم و کارام تو ۲ تا کتاب که تو آلمان منتشر شده، چاپ شده و همچنان با آلمان و بلژیک کار می کنم و تونستم ۲ تا کتاب اختصاصی از کارای خودم به سفارش انتشارات معتبر حوزه مد و طراحی آلمان داشته باشم و در حال حاضر هم دارم روی کتاب سومم کار می کنم و بابت همه اینا پول گرفتم و درصد فروش فصلی هم دریافت می کنم. یک سال پیشم یه قرارداد ۵ ساله با شرکت فروش آثار تصویرسازی واقع در ونکوور بستم و کارام از طریق سایتشون فروخته می شه.
    مدرک زبان ندارم اما چون سروکارم مدام با انگلیسیه می تونم راحت مدرک هم بگیرم، به نظرتون منم می تونم از طریق خود اشتغالی برای مهاجرت اقدم کنم؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fishery شیلات\Azad Lahijan

نقل قول نوشته اصلی توسط fabulosa1984 نمایش پست ها
    (لطفا به من هم کمک کنید)
    سلام ،
    من کاردانی گرافیک دارم و همیشه هم به طور پروژه ای کار کردم و استخدام هیچ شرکتی هم نبودم. بیش از۲ سال پیشم از طریق اینترنت تونستم با یک طراح بلژیکی آشنا شم و کار کنم، الان هم بعد گذشت این ۲ سال،تعدادی از کارام را به آنها فروختم و کارام تو ۲ تا کتاب که تو آلمان منتشر شده، چاپ شده و همچنان با آلمان و بلژیک کار می کنم و تونستم ۲ تا کتاب اختصاصی از کارای خودم به سفارش انتشارات معتبر حوزه مد و طراحی آلمان داشته باشم و در حال حاضر هم دارم روی کتاب سومم کار می کنم و بابت همه اینا پول گرفتم و درصد فروش فصلی هم دریافت می کنم. یک سال پیشم یه قرارداد ۵ ساله با شرکت فروش آثار تصویرسازی واقع در ونکوور بستم و کارام از طریق سایتشون فروخته می شه.
    مدرک زبان ندارم اما چون سروکارم مدام با انگلیسیه می تونم راحت مدرک هم بگیرم، به نظرتون منم می تونم از طریق خود اشتغالی برای مهاجرت اقدم کنم؟
    ممنونم
    چرا که نه؟حرفه شما یک نمونه واقعی خوداشتغالیه .خواندن پستهای قبلی بطور نمونه112 خیلی میتونه کمکتون کنه.
    17Aug2011 تاریخ مصاحبه (خوداشتغالی کبک)
    31Jul2012 تاریخ دریافت فایل نامبر فدرال انتقال پرونده به پاریس 5/4/2013 .ارسال مدیکال 2013 27Nov.دریافت ویزا 7Dec2013

ممنون از بابت جوابتون. راستش من خود سایت مهاجرت رو هم خونده بودم اما ترجیح دادم که از این امر مطمئن شم. حتی من فرم مهاجرت رو دانلود کردم اما متاسفانه برای پر کردن اطلاعات بانکی و.. مشکل دارم ، می خواستم ببینم کسی تو این بخش از این طریق اقدام کرده که بتونه به منم کمک کنه؟ سوال دیگری هم دارم اونم اینه که من در حال حاضر با توجه به کارم دانشجوی رشته طراحی و مد هم هستم و می خواستم بدونم بهتره از همین الان اقدام کنم یا بعد از اتمام درسم؟ (۲۸ سالمه) و اینکه اگر کسی هم از طریق وکیل اینکار رو انجام داده، ممکنه ایشون را معرفی کنه؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط ROZBEH1392 نمایش پست ها
    با سلام به همگی دوستان عزیزم
    اگه ممکنه به سوالات من در مورد روش self employed جواب بدید چون همه چیز رو من آماده کردم اما بدلیل ندونستن این مسائل امکان ارسال ندارم.
    1-آیا گواهی های کاری در همان ابتدا ارسال شوند ؟
    2-آیا مدارک مالی و یا حساب بانکی باز هم در ابتدا ارسال شود ؟
    3-در مورد مدارک تحصیلی چطور ؟
    دوستان در هیچ فرمی یا document check list من نتونستم ببفهمم . لطفا اگه جوابتون اوکی هست آدرس متن یا فرم رو بدید . ممنون

دوست عزیز در روش جدید همه مدارک باید همون اول ارسال بشه.

با سلام khosrowasghari جان ممکنه بگی از چه سندی و یا فرمی این جواب رو دادید ؟ راستش در checklist به وضوح نوشته do not send any additional documents when submitting your application to cio . و زیرش هم خط کشیده . با تشکر

جناب khosrowasghari عزیز یا بقیه دوستان امیدوارم لطف کنید و هر چه زودتر جواب منو بدید چون من واقعا در آستانه ارسال مدارک هستم و بد جور این مسئله فکرمو مشغول کرده . بازم ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)