صفحه 132 از 381 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141142182232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_m نمایش پست ها
    ما ازاد کار می کردیم. نامه رو یا باید یه وکیل دادگستری بنویسه و مهر و امضا کنه یا برین اتحادیه گرافیستها ازشون نامه بگیرین . با شرکتهایی که کار کردیم قرارداد بستیم معالیات توسط طرف اول پرداخت می شود و طرف دوم از مالیاف معاف می باشد
    معذرت می خوام اگر زیاد سوال می کنم اما برای سابقه کار چی ارائه دادید شما؟ الان پروندتون در چه وضعیه؟ و اگر مشکلی نیست می شه بفرمایید میزان سرمایتون رو چقدر معرفی کردید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    این لیست رو از کجا گیر آوردین؟ چون من لیست خبرگزاری هارو نگاه می کنم گرافیک جزوشون نیست!

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940510000756

طبق قانون مالیات‌های مستقیم اقشار فرهنگی که از معافیت مالیاتی برخوردار هستند به شرح زیر است:
    ردیف طبقه فعالیت نوع فعالیت فعالیت‌های مشمول
    1 انتشاراتی انتشار کتاب نویسندگی (تحقیق، تألیف، ترجمه، تصحیح، گردآوری) ویراستاری، صفحه‌آرایی، صفحه‌بندی، حروفچینی، خطاطی، طراحی جلد، بازنویسی، نشرکتاب، اعم از کاغذی یا الکترونیکی، پخش و فروش کتاب
    2 مطبوعاتی 1-2- تولید و نشر خبر و اطلاعات تولید خبر - عکاسی - نقد و بررسی خبر- خبرگزاری- تفسیر- تولید و پردازش اطلاعات- اطلاعات رسانی مکتوب یا الکترونیکی که شامل آگهی و تبلیغات نخواهد شد.
    2-2- انتشارات نشریات و مطبوعات نویسندگی- گزارشگری- تفسیر و نقد خبر- روزنامه نگاری- عکاسی- گرافیست و کاریکاتور مطبوعات- مدیریت تحریریه مطبوعاتی- نشر و پخ و فروش نشریات و مطبوعات
    3 فرهنگی 1-3- مسابقات فرهنگی و هنری مسابقات کتاب‌خوانی، قرآنی و هنری.
    2-3- جشنواره‌های فرهنگی و هنری مراسم- نمایشگاه- مسابقات و نشست‌ها که به صورت داخلی و بین‌المللی انجام می‌گیرد.
    3-3- نمایشگاه فرهنگی و هنری نمایشگاه کتاب - مطبوعات، هنرهای تجسمی.
    4-3- مراسم و مجامع فرهنگی و هنری شبهار شعر و ادب- نقد و بررسی کتاب و آثار هنری و سینمایی- بزرگداشت‌ها- یادبودها، همایش‌ها- کنگره‌ها و سایر نشستهای فرهنگی و هنری.
    5-3- کتابخانه عمومی راه‌اندازی کتابخانه عمومی و اداره آن را در بر می‌گیرد.
    4 هنری 1-4- تولید، تکثیر، توزیع ونمایش فیلم فیلمنامه‌نویسی- تهیه کنندگی- کارگردانی- صدابرداری- صداگذاری- فیلمبرداری- طراحی صحنه و لباس- تدوینگری- مدیریت تدارکات- فیلمبرداری- جلوه‌های ویژه- بازیگری- بدل کاری- چهره‌پردازی- خدمات لابراتوری فیلم‌سازی- عکاسی- گویندگی- منشی‌گری صحنه- مدیریت تولید فیلم- آهنگسازی- دوبلوری- انیمیشن‌سازی- مستندسازی- مونتاژگری- بازیگردانی- نورپردازی- دستیار کارگردان و صدابرداری و نمایش فیلم و پخش و فروش آثار تصویری
    2-4- تولید، تکثیر، توزیع و اجرای صحنه‌ای موسیقی - پخش و فروش آثار صورتی و تصویری آهنگسازی- تنظیم کننده آهنگ- نوازندگی- شعر- خوانندگی- ضبط و صداگذاری و تکنوازی- پخش و فروش آثار صوتی
    3-4- تئاتر و نمایش صحنه‌ای نمایشنامه نویسی- کارگردانی- تهیه کنندگی- صدابرداری- طراحی صحنه- نورپردازی- بازیگری- مدیریت تدارکات- چهره‌پردازی- نمایش صحنه‌ای (sceen). روحوضی، پرده خوانی، تعزیه، خیمه شب بازی، عروسکی، سیاه‌بازی و خیابانی.
    4-4- هنرهای تجسمی نقاشی- طراحی- خوشنویسی- مجسمه‌سازی- نگارگری
    انتهای پیام/ب
    توی همین جدولی که خودتون معرفی کردید دقیقا گرافیست رو قید کرده

Junior Member

بند ل ماده 139 نوشته که گرافیک هم جزوشه.. من نامه اشو گرفتم و ترجمه و دادگستریشم دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    معذرت می خوام اگر زیاد سوال می کنم اما برای سابقه کار چی ارائه دادید شما؟ الان پروندتون در چه وضعیه؟ و اگر مشکلی نیست می شه بفرمایید میزان سرمایتون رو چقدر معرفی کردید؟
    خواهش می کنم من آپدیتمو 28دسامبر ارسال کردم هنوز خبری نیست.. حدود 400 میلیون پول تو حساب بانکیو سابقه کار هم همون قراردادهاس. میتونین بیمه خویش فرما ارائه بدین ولی ما ندادیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim75 نمایش پست ها
    طبق قانون مالیات‌های مستقیم اقشار فرهنگی که از معافیت مالیاتی برخوردار هستند به شرح زیر است:
    ردیف طبقه فعالیت نوع فعالیت فعالیت‌های مشمول
    1 انتشاراتی انتشار کتاب نویسندگی (تحقیق، تألیف، ترجمه، تصحیح، گردآوری) ویراستاری، صفحه‌آرایی، صفحه‌بندی، حروفچینی، خطاطی، طراحی جلد، بازنویسی، نشرکتاب، اعم از کاغذی یا الکترونیکی، پخش و فروش کتاب
    2 مطبوعاتی 1-2- تولید و نشر خبر و اطلاعات تولید خبر - عکاسی - نقد و بررسی خبر- خبرگزاری- تفسیر- تولید و پردازش اطلاعات- اطلاعات رسانی مکتوب یا الکترونیکی که شامل آگهی و تبلیغات نخواهد شد.
    2-2- انتشارات نشریات و مطبوعات نویسندگی- گزارشگری- تفسیر و نقد خبر- روزنامه نگاری- عکاسی- گرافیست و کاریکاتور مطبوعات- مدیریت تحریریه مطبوعاتی- نشر و پخ و فروش نشریات و مطبوعات
    3 فرهنگی 1-3- مسابقات فرهنگی و هنری مسابقات کتاب‌خوانی، قرآنی و هنری.
    2-3- جشنواره‌های فرهنگی و هنری مراسم- نمایشگاه- مسابقات و نشست‌ها که به صورت داخلی و بین‌المللی انجام می‌گیرد.
    3-3- نمایشگاه فرهنگی و هنری نمایشگاه کتاب - مطبوعات، هنرهای تجسمی.
    4-3- مراسم و مجامع فرهنگی و هنری شبهار شعر و ادب- نقد و بررسی کتاب و آثار هنری و سینمایی- بزرگداشت‌ها- یادبودها، همایش‌ها- کنگره‌ها و سایر نشستهای فرهنگی و هنری.
    5-3- کتابخانه عمومی راه‌اندازی کتابخانه عمومی و اداره آن را در بر می‌گیرد.
    4 هنری 1-4- تولید، تکثیر، توزیع ونمایش فیلم فیلمنامه‌نویسی- تهیه کنندگی- کارگردانی- صدابرداری- صداگذاری- فیلمبرداری- طراحی صحنه و لباس- تدوینگری- مدیریت تدارکات- فیلمبرداری- جلوه‌های ویژه- بازیگری- بدل کاری- چهره‌پردازی- خدمات لابراتوری فیلم‌سازی- عکاسی- گویندگی- منشی‌گری صحنه- مدیریت تولید فیلم- آهنگسازی- دوبلوری- انیمیشن‌سازی- مستندسازی- مونتاژگری- بازیگردانی- نورپردازی- دستیار کارگردان و صدابرداری و نمایش فیلم و پخش و فروش آثار تصویری
    2-4- تولید، تکثیر، توزیع و اجرای صحنه‌ای موسیقی - پخش و فروش آثار صورتی و تصویری آهنگسازی- تنظیم کننده آهنگ- نوازندگی- شعر- خوانندگی- ضبط و صداگذاری و تکنوازی- پخش و فروش آثار صوتی
    3-4- تئاتر و نمایش صحنه‌ای نمایشنامه نویسی- کارگردانی- تهیه کنندگی- صدابرداری- طراحی صحنه- نورپردازی- بازیگری- مدیریت تدارکات- چهره‌پردازی- نمایش صحنه‌ای (sceen). روحوضی، پرده خوانی، تعزیه، خیمه شب بازی، عروسکی، سیاه‌بازی و خیابانی.
    4-4- هنرهای تجسمی نقاشی- طراحی- خوشنویسی- مجسمه‌سازی- نگارگری
    انتهای پیام/ب
    توی همین جدولی که خودتون معرفی کردید دقیقا گرافیست رو قید کرده
    تو سایت انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران برین تو بند اصلاحی دقیقا عنوان گرافیک ذکر شده
    http://newsite.graphiciran.com/Uploa...a810e5649a.pdf

Junior Member

من کارم مجسمه سازی هستش. هم مدرک لیسانس و هم ارشدم همین رشته است. چند سال هم هست که توی این زمینه کار کردم. طبق قانون معافیت مالیاتی، کارهای مجسمه سازی معاف از مالیات هستش. تمام موارد بالا معاف از مالیات هستند ولی به شرط داشتن مجوز از وزارت ارشاد. در مورد کار من وزارت ارشاد فقط بابت آموزشگاه مجسمه سازی مجوز صادر میکنه و نه در مورد کارگاه مجسمه سازی. منم کارگاه دارم و هیچوقت در زمینه آموزش فعالیت نکردم. پس از ارشاد مجوز ندارم و اداره مالیات هم میگه معاف هستی. این مورد رو توی آپدیت مدارک فقط توضیح دادم. از دوستان کسی اطلاع داره که چه کاری میشه انجام داد? ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

Junior Member

خواهش می کنم من آپدیتمو 28دسامبر ارسال کردم هنوز خبری نیست.. حدود 400 میلیون پول تو حساب بانکیو سابقه کار هم همون قراردادهاس. میتونین بیمه خویش فرما ارائه بدین ولی ما ندادیم
    شما که چهارصد میلیون تو حسابتونه دیگه چرا میخوای مهاجرت کنی.
    اگر کلا تو حسابت هست که دمت گرم ولی اگر سوری ریختی که خدا کنه افیسر بهت گیر نده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HOPI نمایش پست ها
    شما که چهارصد میلیون تو حسابتونه دیگه چرا میخوای مهاجرت کنی.
    اگر کلا تو حسابت هست که دمت گرم ولی اگر سوری ریختی که خدا کنه افیسر بهت گیر نده.
    نه تو سپرده ۱ سالس.. البته بابت خرید خونه بوده که مبایعه نامه فروش هم گذاشتیم که شک برانگیز نباشه

شما كبك شركت كردین یا فدرال؟ چون با 400 میلیون برای کبک هم شانس بیشتری دارین هم مدت زمانش کوتاه تره!

چند سال سابقه کار دارین؟ چند تا قرارداد فرستادین؟

]یک سوال برای خود اشتغالی ایا تایید و ارزیابی وس برای مدرک لیسانس لازم هست ومدارک نیاز به تاییددادگستری ووزارت خارجه دارد مرس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)