صفحه 15 از 381 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

دوستانی که اطلاعات دارید این روش خوداشتعالی با سرمایه گذاری فرق داره؟اگه فرق داره من می خوام از طریق سرمایه گذاری کشاورزان جوان استان منیتوبا اقدام کنم
    کسی می تونه در این زمینه راهنماییم کنه یا لینکی رو برام بزارید که کمکم کنه
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط manis نمایش پست ها
    دوستانی که اطلاعات دارید این روش خوداشتعالی با سرمایه گذاری فرق داره؟اگه فرق داره من می خوام از طریق سرمایه گذاری کشاورزان جوان استان منیتوبا اقدام کنم
    کسی می تونه در این زمینه راهنماییم کنه یا لینکی رو برام بزارید که کمکم کنه
    ممنون
    در این حد می دونم که حداقل باید 150000$ برای خرید مزرعه باید سرمایه داشته باشید . و مقدای هم پول که مبلغ ان را نمی دانم به عنوان وجه ضمان 2 ، 3 سالی در بانک های کانادا بذارید

Junior Member

دوست عزیز من خودم تهران شاغلم و 10 ساله که سابقه کار حسابداری دارم و الان 5 سالی هست در سمت رویس حسابداری هستم
    ولی همسرم رو زمین کشاورزی که به نام پدرش هست تو میاندوآب کار می کنه و محصول باغ انگور هست
    و سرمایمونم به راحتی به 200 تا 250 تا میرسه
    حالا می می خواستم بدونم اگه همسرم یه قرارداد با پدرش بنویسه مبنی بر اینکه مدیریت باغ در اختیارش بوده ما می تونیم از طریق کشاوری اقدام کنیم و چه مدارکی باید ارایه بدیم بابت اثبات کار مدیریت مزرعه و زمین کشاورزی پدریش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fishery شیلات\Azad Lahijan

نقل قول نوشته اصلی توسط manis نمایش پست ها
    دوست عزیز من خودم تهران شاغلم و 10 ساله که سابقه کار حسابداری دارم و الان 5 سالی هست در سمت رویس حسابداری هستم
    ولی همسرم رو زمین کشاورزی که به نام پدرش هست تو میاندوآب کار می کنه و محصول باغ انگور هست
    و سرمایمونم به راحتی به 200 تا 250 تا میرسه
    حالا می می خواستم بدونم اگه همسرم یه قرارداد با پدرش بنویسه مبنی بر اینکه مدیریت باغ در اختیارش بوده ما می تونیم از طریق کشاوری اقدام کنیم و چه مدارکی باید ارایه بدیم بابت اثبات کار مدیریت مزرعه و زمین کشاورزی پدریش
    دوست عزیز قرارداد بین همسرتون و پدرشون در صورتی معتبر خواهد بود که پدرشون مدارک لازم رو مبنی بر اجازه احداث تاکستان از طرف جهاد کشاورزی منطقه داشته باشن .در اینصورت میمونه یک بیزینس پلان از کاری که اینجا در حال انجام هستن.شامل هزینه ها و درآمد.
    17Aug2011 تاریخ مصاحبه (خوداشتغالی کبک)
    31Jul2012 تاریخ دریافت فایل نامبر فدرال انتقال پرونده به پاریس 5/4/2013 .ارسال مدیکال 2013 27Nov.دریافت ویزا 7Dec2013

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من هم میخوام در زمینه خوداشتغالی اقدام کنم منتها نمیدونم شراطش رو دارم یا نه

سنم 32 سال هست....
    من دان 2 کونگفو و مربی کونگ فو هستم.....دو مقام استانی هم دارم .....
    همچنین چندین مدرک مایکروسافت هم دارم و تخصصم هم طراحی سایتهای اینترنتی هست....
    حدود 1700 ساعت هم دوره آموزش عکاسی رنگی و سیاه و سفید و روتوش فیلم وعکس و عکاسی آتیله ای از وزارت فرهنگ و ارشاد دارم.....
    مدرک تحصیلیم هم دیپلم هست که هنوز نگرفتم و بزودی میگیرم....
    به نظرتون با کدوم تخصصم میتونم اقدام کنم..... ورزشی یا طراحی وبسایت یا عکاسی ؟

البته شرایط مالی خوبی ندارم .... این خود اشتغالی منوط بر داشتن سرمایه هست ؟ یعنی حتما باید سرمایه داشته باشم تا قبول بشم ؟

ممنون میشم از دوستان با تجربه و وقتی که برای پاسخ میزارین.......

Junior Member

دوستان عزیز من مدارک خود اشتغالیم رو از طریق پست TNT 31 JULY فرستادم و 6 AUG مدارکم رسید به آدرس زیر با مشخصات زیر :
    Reference EMS
    Pickup date 31 Jul 2013
    Destination SYDNEY
    Delivery date 10:20, 06 Aug 2013
    Signatory KRAZWDA

نام امضا کنندش واسم یکم عجیبه ولی سرچ که کردم دیدم دوستان دیگه ای هم بودن که همین اسم امضا کنندش بوده !
    دو تا سوال دارم :
    1) تو روش جدید از اونجایی که کل مدارک اعم از تحصیلی,سابقه کار , مدارک فنی , مربیگری ,داوری و سابقه کار همون اول باید به همراه APPLICATION ها ارسال بشه ..کسی میدونه چقدر پراسسش طول میکشه ؟
    2)کسی با TNT ارسال کرده که اطلاعاتش مشابه من باشه و چند وقته فایل نامبر گرفته

Junior Member

سلام دوستان
    نمره ielts من:
    listening: 6
    writing: 5.5
    reading: 6.5
    speaking: 7.5
    به نظر شما با توجه به اینکه نمره بالای 6 می خوان، احتمال رد کامل مدارک من با نمره writing 5.5 وجود داره یا می تونم اقدام کنم؟
    من همه مدارکم آمادست فقط نمره writing!!!!! که وقت زیادی ندارم تا بهبودش بدم...ش
    ممنون می شم کسی جواب بده

Junior Member

سلام دوست عزیز
    از طریق خود اشتغالی نیازی به ارائه مدرک زبان نیست..... فقط باید زمان مصاحبه بتونی صحبت کنی با افیسر

Junior Member

سلام دوستان خود اشتغال
    ما تعدادمون کمه و خیلی هم از اوضاع همدیگه بی خبریم. در ضمن با توجه به آمارهای کم و بیشی که من دارم،شرایط ما به سرمایه گذارها نزدیک تره تا به SW ها . یکی از دوستان سرمایه گذار در حال جمع کردن اطلاعات بچه های انجمن خودشون هست . فکر کردم ما هم به اونها ملحق شیم تا شاید آمار بهتری بتونیم از آینده و زمان پیش رومون داشته باشیم.اشیون هم با در خواست من موافقت کردند . پس لطفا ،کسانی که لا اقل فایل نامبرکبک دارند و در انتظار مصاحبه هستند و یا کسانی که مصاحبه دادند و در انتظار فایل فدرال و یا مدیکال یا ویزا هستند ، تمام اطلاعات خودشون رو اعم از رشته، تاریخ در یافت شماره فایل کب ک، زمان مصاحبه، شماره فایل فدرال ، تاریخ آپدیتهایی که احتمالا در یافت کردند رو به آدرس Sparrowchik@gmail.com ایمیل کنند .
    لطفا ذیل این پست هم، اطلاعاتتون رو بگذارید تا هم خودمون کمی مطلع بشیم و هم این پست تکرار بشه تا افرادی که بعدا مراجعه می کنند بتونن آدرس رو داشته باشند.
    شاد و موفق باشید.
    F.N.Q: 16 MARCH,2009///F.N.F: 18 MAY ,2010
    در یافت آپدیت : 17JULY 2012///فرستادن آپدیت:4AUG 2012
    ارسال مديكال: 8اكتبر2014, پاس ريكوئست: 8 نوامبر٢٠١٤
    رشته : فوق لیسانس آهنگسازی

Junior Member

متاسفانه من صفحه پیش سوالی رو مطرح کردم و الان خیلی وقته بی جوابه.از یه طرف میگم خوبه که تعدادمون کمه و روند پروندمون شاید سرعتش بیشتر باشه ولی از یه طرفم میگم هر چی اطلاعات از هم بیشتر داشته باشیم برامون بهتره...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)