صفحه 151 از 381 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161201251 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian2 نمایش پست ها
    دوست گرامی
    خودتون رو بزارید جای اونها، آیا خودتون بودید نفرات خاصتر را انتخاب نمیکردی؟ و یا اینکه دارای پرونده تکمیلتر باشند؟ ایشون دقیقا چیزهایی که اونها درخواست کردن را ارائه دادن نه چیز دیگه.
    من اگه جای اونا بودم همه کسایی که از یک حداقلی بالا تر بودن رو انتخاب میکردم نه اینکه فقط خیلی خاص ها رو انتخاب کنم...ایشون اتفاقا حقشون بوده و باید قبول میشدن چون سطح خیلی بالایی داشتن
    ولی اینکه فقط امثال ایشون رو قبول کنن و بقیه رو رد کنن به نظر من همون سیستم مفت خوریه که قبلا گفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian2 نمایش پست ها
    دوست گرامی
    خودتون رو بزارید جای اونها، آیا خودتون بودید نفرات خاصتر را انتخاب نمیکردی؟ و یا اینکه دارای پرونده تکمیلتر باشند؟ ایشون دقیقا چیزهایی که اونها درخواست کردن را ارائه دادن نه چیز دیگه.
    با سلام دوست عزیز
    به نظر من این یک جور توجیح هست وقتی طرف هم تحصیل داره و هم پول و هم سابقه کار و بیمه و هم حسابرسی مالی دلیل رد کردنش چی هست ؟ دقیقا همون چیزی که اونا میخواستن
    اگه سفارت میخواهد گزینش کنه که باید بیاد امتیازاش رو با جزئیات بیشتری کنه و همه رو وارد pool کنه و بعد امتیاز بیشتر ها رو انتخاب کنه
    نه همین جوری یک چیزی بگه در عمل عکس اون رو اعمال کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz1770 نمایش پست ها
    هیچ دلیلی برای نوشتن دروغ نیست دوست عزیز. امیدوارم مطالبی که نوشتم بتونه کمکی باشه برای کسانی که در آینده تشکیل پرونده میدن و امیدی برای دوستانی که منتظر جواب هستن
    سلام و روزتون بخیر و عرض تبریک خدمتتون.

امکانش هست اسم و شماره تماس وکیل و هزینه ای که پرداخت کردید رو برام در مسیج بگذارید؟ ممنونتون می شم.

Junior Member

خبر جديد: دولت كاناد اعلام كرده كه در سال 2016 با تمركز بر مهاجرت خويشاندان بين 280 هزار تا 305 هزار مهاجر جديد خواهد گرفت. اين اقدام در طول 10 سال گذشته بي سابقه بوده است! حالا هي بگين پناهنده سوري ، ببخشيد صوري!

Junior Member

دوست عزيز به جاي گشتن به دنبال وكيل به دنبال قوي تر كردن پرونده باشي نتيجه بهتري خواهي گرفت، چون دقيقا وكيل ايشون تا الان بيشتر از ده نفر ريجكتي داشته و تنها يك نفر قبولي داده، علاوه براين خودم شخصا شخصي را مي شناسم كه بدون وكيل و حتي بدون اطلاعات كافي به تنهايي اقدام كرده و مديكالش صادر شده. تنها مزيتش اين بوده كه خود اشتغال واقعي بوده و از اين طريق خرج مخارج زندگي خودش كه خوبه ، خرج و مخارج يه خانواده چهار نفره را هم در آورده و تنها كاري كه كرده مداركش را ارائه داده.

نقل قول نوشته اصلی توسط Komeil416215 نمایش پست ها
    سلام و روزتون بخیر و عرض تبریک خدمتتون.

امکانش هست اسم و شماره تماس وکیل و هزینه ای که پرداخت کردید رو برام در مسیج بگذارید؟ ممنونتون می شم.

نقل قول نوشته اصلی توسط szsinfo نمایش پست ها
    دوست عزيز به جاي گشتن به دنبال وكيل به دنبال قوي تر كردن پرونده باشي نتيجه بهتري خواهي گرفت، چون دقيقا وكيل ايشون تا الان بيشتر از ده نفر ريجكتي داشته و تنها يك نفر قبولي داده، علاوه براين خودم شخصا شخصي را مي شناسم كه بدون وكيل و حتي بدون اطلاعات كافي به تنهايي اقدام كرده و مديكالش صادر شده. تنها مزيتش اين بوده كه خود اشتغال واقعي بوده و از اين طريق خرج مخارج زندگي خودش كه خوبه ، خرج و مخارج يه خانواده چهار نفره را هم در آورده و تنها كاري كه كرده مداركش را ارائه داده.
    Salam dosteton az che tarighi eghdam.karde shoma khodeton vakil dashtid?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری پیام نور

سلام دوست عزیز خوب ایشون چه مدارکی ارائه کردن که خوداشتغال بودنشون رو ثابت کرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط szsinfo نمایش پست ها
    خبر جديد: دولت كاناد اعلام كرده كه در سال 2016 با تمركز بر مهاجرت خويشاندان بين 280 هزار تا 305 هزار مهاجر جديد خواهد گرفت. اين اقدام در طول 10 سال گذشته بي سابقه بوده است! حالا هي بگين پناهنده سوري ، ببخشيد صوري!
    با سلام این قانون قبلا هم بوده اما تعدادش یکمی بیشتر شده . و بیشتر مخصوص افراد مسن هست . پدر و مادر من از این طریق رفتن کانادا

خبر جدیدی نرسیده دوستان؟
    روند بررسی پرونده ها متوقف شده، یا جواب همه بچه ها رسیده که دیگه کسی اخباری نمی ذاره؟
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

بچه هایی که دیسیژن مید شده بودن، ایمیل مثبت یا منفی رو دریافت کردن؟
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)