صفحه 155 از 381 نخستنخست ... 55105145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164165205255 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,541 تا 1,550 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام ممنون بابت مطلب مفیدتون

میخواستم بدونم کسی چند سال کار خوانندگی انجام داده و آثارش در اینترنت موجود باشه و کار آهنگسازی و تنظیم هم انجام داده باشه ولی درامدی از طرف سازمان یا موسسه بهش تعلق نگرفته باشه میتونه به عنوان هنرمند از این روش استفاده کنه؟ تنها مدرک هم جستجو در گوگل و آثار پخش شده هست.

برای پناهندگی کانادا رفتن به ترکیه و معرفی خود به سازمان UN روش درستی است با توجه به این شرایطی که توضیح دادم

ممنون میشم دقیق راهنمای کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_slow نمایش پست ها
    سلام ممنون بابت مطلب مفیدتون

میخواستم بدونم کسی چند سال کار خوانندگی انجام داده و آثارش در اینترنت موجود باشه و کار آهنگسازی و تنظیم هم انجام داده باشه ولی درامدی از طرف سازمان یا موسسه بهش تعلق نگرفته باشه میتونه به عنوان هنرمند از این روش استفاده کنه؟ تنها مدرک هم جستجو در گوگل و آثار پخش شده هست.

برای پناهندگی کانادا رفتن به ترکیه و معرفی خود به سازمان UN روش درستی است با توجه به این شرایطی که توضیح دادم

ممنون میشم دقیق راهنمای کنید.
    پاسخ بخش اول سوالتون منفی هست، چون اتفاقا باید مدارک مستدل و قابل دفاعی در خصوص اینکه از راه خوانندگی درآمد خوبی داشته اید ارایه کنین. از حساب بانکی گرفته تا قرارداد و گواهی پرداخت و غیره. آفیسر بر اساس آن تصمیم میگیره و کاری به اینترنت و جستجو کردن نداره.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

سلام خدمت دوستان، به نظر شما احتمال موفقیت مهاجرت از این روش برای وکلا و حقوقدانها چقدره؟ ممنون

Junior Member

متاسفانه صفر درصد

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh366 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان، به نظر شما احتمال موفقیت مهاجرت از این روش برای وکلا و حقوقدانها چقدره؟ ممنون

Junior Member

دوستان من پاسپورتم رو هم از سفارت دریافت کردم. ویزا به مدت ۱ سال از تاریخی که بهتون ایمیل پاس ریکوست می دن. فقط سوالی که دارم اینه با پاسپورتها نفری ۲ صفحه فرم دادن که گفتن برای لندینگه.؟ کسی می دونه یعنی چی؟ اونجا تو فرودگاه باید خودمونو به کسی نشون بدیم!

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_m نمایش پست ها
    دوستان من پاسپورتم رو هم از سفارت دریافت کردم. ویزا به مدت ۱ سال از تاریخی که بهتون ایمیل پاس ریکوست می دن. فقط سوالی که دارم اینه با پاسپورتها نفری ۲ صفحه فرم دادن که گفتن برای لندینگه.؟ کسی می دونه یعنی چی؟ اونجا تو فرودگاه باید خودمونو به کسی نشون بدیم!
    سلام
    تبریک میگم
    به محض ورود به حریم هوایی کانادا، فارغ از اینکه پروازتان در چه شهری از کانادا فرود آمده است، باید به دفتر امور مهاجران واقع در فرودگاه مراجعه کنین. هرچند خیلی مهم نیست، اما معمولا پرواز را طوری انتخاب می کنن که در همان شهری که قراره ساکن بشن لند کنن.
    فایل نامبر: November 2013 / آپدیت: October 2015 / مدیکال: March 2016

سلام، دوستان براي من هم يك هفته پيش نامه مديكال صادر شده.
    وكيل نداشتم، رشته مترجمي، ثابقه كار بيش از ده سال، بيزنس پلن خودم نوشتم، سرمايه 300 هزاز دلار. سرمايه نقدي سي هزار دلار، 2015 اقدام كردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط happydolphins نمایش پست ها
    سلام، دوستان براي من هم يك هفته پيش نامه مديكال صادر شده.
    وكيل نداشتم، رشته مترجمي، ثابقه كار بيش از ده سال، بيزنس پلن خودم نوشتم، سرمايه 300 هزاز دلار. سرمايه نقدي سي هزار دلار، 2015 اقدام كردم.
    بهتون تبريك ميگم دوست عزيز
    مديكال شما از آنكارا صادر شده يا پاريس؟

خوداشتغالي از آنكارا صادر ميشه . ربطي به پاريس نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Bman نمایش پست ها
    بهتون تبريك ميگم دوست عزيز
    مديكال شما از آنكارا صادر شده يا پاريس؟

Junior Member

سلام من سه سال هست که یک گروه دارم که اکثرا سالمند هستند و برنامه های تفریحی مثل گشت های درون شهری بیرون شهری و جشن برای مناسبت ها برگزار می کنیم کاملا خصوصی کار می کنم و وابسته به آژانس و شرکت و ارگان خاصی نیستم ولی مدارک لازم در جهت در آمد زایی بودن کارم و نحوه برگزاری تور ها رو می تونم ارائه کنم
    سایت مهاجرت کانادا رو در رابطه با خود اشتغالی خواندم خیلی کلی به فعا لیت های فرهنگی هنری و ورزشی و کشاورزی اشاره کرده ولی هر کدام دارای زیر شا خه های متعددی می باشند جناب پارسایی به کد رشته ها اشاره کرده اند و من در زیر شاخه های کد5254مدیران برنامه و مدرسان فعالیت های تفریحی، ورزشی و تندرستی
    رشته activtesleader-seniors یا لیدر فعالیت های فرهنگی......... بر خوردم و با توجه به اینکه در عنوان کد به فعالیت های تفریحی اشاره کرده به نظر شما صاحب نظران من می توانم از این فعالیت جهت اقدام استفاده کنم رشته من حرفه فن و مرتبط نیست البته سوالم تخصصی هست ولی مشاور ها به طور کلی در حد نوشت های سایت ها جواب می دهند و هر سوال تخصصی تری منوط به بستن قرارداد می کنند به هر حال از پاسخگویی و راهنمایی شما صمیمانه سپاس گزار هستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)