صفحه 16 از 381 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya666 نمایش پست ها
    دوستان عزیز من مدارک خود اشتغالیم رو از طریق پست TNT 31 JULY فرستادم و 6 AUG مدارکم رسید به آدرس زیر با مشخصات زیر :
    Reference EMS
    Pickup date 31 Jul 2013
    Destination SYDNEY
    Delivery date 10:20, 06 Aug 2013
    Signatory KRAZWDA

نام امضا کنندش واسم یکم عجیبه ولی سرچ که کردم دیدم دوستان دیگه ای هم بودن که همین اسم امضا کنندش بوده !
    دو تا سوال دارم :
    1) تو روش جدید از اونجایی که کل مدارک اعم از تحصیلی,سابقه کار , مدارک فنی , مربیگری ,داوری و سابقه کار همون اول باید به همراه APPLICATION ها ارسال بشه ..کسی میدونه چقدر پراسسش طول میکشه ؟
    2)کسی با TNT ارسال کرده که اطلاعاتش مشابه من باشه و چند وقته فایل نامبر گرفته
    1)از زمانی که قانون قبلی تغییر کرده (فکرمیکنم از می 2012) هنوز اتفاق خاصی روی پرونده های جدید نیافتاده که مشخص بشه پراسسش چقدر طول میکشه.
    2)فایل نامبرمن 3 ماه طول کشید تا صادرشد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک-هنر

جناب خسروخان ،باتوجه به اینکه من ازسال 1381 مشغول کارتولید انیمیشن هستم وبا چندتا شرکت تواین زمینه قرارداد داشتم و نزدیک هشت سال بیمه هنرمندان وعضو انجمن آسیفای بین الملل هستم .میخواستم بدونم چطور بایدسابقه مالی خودم رو ثابت کنم؟ یعنی از من ده سال پرینت بانکی میخوان؟!

Junior Member

سلام خدمت اساتید من کل پستها رو مطالعه کردم منتها کسی با شرایط خودم ندیدم.
    من لیسانس برق دارم ولی حدود 11 سال هست که ساز میزنم و الان 3 ساز رو به صورت حرفه ای بلدم.ولی هیچ مدرکی ندارم وفقط 4 تقدیر نامه از آموزشگاههای معتبر برای اجرای کنسرت پژوهشی دارم.و به صورت خصوصی هم در منزل تدریس میکنم و سابقه ی تدریس در آموزشگاه هم دارم.میخواستم بدونم من میتونم از این طریق اقدام کنم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ajdal2 نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید من کل پستها رو مطالعه کردم منتها کسی با شرایط خودم ندیدم.
    من لیسانس برق دارم ولی حدود 11 سال هست که ساز میزنم و الان 3 ساز رو به صورت حرفه ای بلدم.ولی هیچ مدرکی ندارم وفقط 4 تقدیر نامه از آموزشگاههای معتبر برای اجرای کنسرت پژوهشی دارم.و به صورت خصوصی هم در منزل تدریس میکنم و سابقه ی تدریس در آموزشگاه هم دارم.میخواستم بدونم من میتونم از این طریق اقدام کنم.
    ممنون
    دوست من در توانایی شما شکب نیست...مطالبی که گفتید رو میشه تو cover letter نوشت ولی ثابت نمیشه.برای اثبات احتیاج به مدرک معتبر هست.حالا من نمیدونم مدارک رسمی شما رو کجا میده.به عنوان مثال بنده برای مربیگریم حداقل دان 2 داشتم که کعادل 6 سال کار بود..تازه بعد از اون اجازه میدادن که تو کلاس های رسمی مربیگری بشینم.مدرک مربیگری و داروی من از فدراسیون جودو هست.بعلاوه سابقه کار هم که یه بحث جداییه.اصولا تهیه سابقه کار برای کسی سخت نیست...چیزی که مهمه اون مدرکس...لیسانس برقتون خوبه ولی تو Cat خود اشتغالی به شرطی به کمکتون میاد که شرایط خود اشتغالی رو داشته باشید.به هر حال شما از نظر سابقه کار مشکلی ندارید ولی از اونجایی که مدرک رسمی ندارید(با توضیح به اینکه آیا سازمانی داریم که مدارک رسمی بده ؟ منظورم فنی و حرفه ای نیست) فکر نمیکنم واجد شرایط باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mali64lee نمایش پست ها
    جناب خسروخان ،باتوجه به اینکه من ازسال 1381 مشغول کارتولید انیمیشن هستم وبا چندتا شرکت تواین زمینه قرارداد داشتم و نزدیک هشت سال بیمه هنرمندان وعضو انجمن آسیفای بین الملل هستم .میخواستم بدونم چطور بایدسابقه مالی خودم رو ثابت کنم؟ یعنی از من ده سال پرینت بانکی میخوان؟!
    دوست عزیز ببخشید بنده جواب شما رو میدم.دقیقا در مبحث خود اشتغالی مهم اینه که شما استخدام نباشید و از طریق حرفه تون درآمد زایی داشته باشید.متاسفانه یا خوشبختانه در کنار سابقه کار مهم داشتن مدرک معتبره.اون طوری که بنده اطلاعات دارم تو کیس های ورزشی خیلی راحت تر میشه اقدام کرد سایر موارد خیلی خاص تره.در میزان دارایی خیلی تو خود اشتغالی مهم نیست...مهم مدارک معتبر و سابقه کارتون هست...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aghabaner نمایش پست ها
    1)از زمانی که قانون قبلی تغییر کرده (فکرمیکنم از می 2012) هنوز اتفاق خاصی روی پرونده های جدید نیافتاده که مشخص بشه پراسسش چقدر طول میکشه.
    2)فایل نامبرمن 3 ماه طول کشید تا صادرشد.
    باز خوبه شما اطلاعات گرفتی ! خبر دیگه ای نشده ؟ مثلا قرار باشه مصاحبه بزارن و یا.....

Junior Member

ممنونم پویا جان ما برای اثبات مهارت موسیقی میتونیم تو خانه ی موسیقی ایران عضو بشیم که بیمه هم رد میکنن.این میتونه موثر باشه؟

Junior Member

اثبات مهارت یه بحثه مدرک رسمی داشتن یه بخث.میگم شما در زمینه سابقه کار هیچ مشکلی ندارید.فرض کنید من الان میگم مربیم ورزشیم و به کارم مسلطم.شما اینو در نظر بگیر افسری که پرونده شما رو بررسی میکنه تو همه رشته های ورزشی و هنری اطلاعاتی نداره.واسه همین مدرک رسمی میخواد.در واقع مدرک رسمی اون سازی که میزنید دال بر حرفه ای بودن شماست.من فکر میکنم برای همینه که میگن تو خود اشتغالی Cat ورزشی راحت تره.چون مدرک رسمی از فدراسیون اون ورزش هست و فدراسیون زیر نظر اداره تربیت بدنیه.این نکته خیلی مهمه.یادتون باشه که تو خود اشتغالی main point این هست با توجه به حرفه ای که دارید ,توش درآمد زایی میشه.یعنی تو سابقه کار حتما باید قید بشه که نوع همکاری به صورت قراردادیه.نه استخدامی....

Junior Member

پیش فرض مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

با سلام به همه ی دوستان
    من مترجم زبان انگلیسی هستم و تا به حال 6 کتابم توسط یک ناشر بنام چاپ شده.می خوام از طریق خود اشتغالی اقدام کنم.میشه به من بگید چه جور بیزنس پلنی باید ارایه بدم؟با یک مثال لطفا برام روشن کنید ممنونم

سوال دیگر اینکه به نظر شما خودم اقدام کنم بهتره یا وکیل بگیرم؟
    آیا وکیل تو روند کار تاثیر داره؟من شنیدم خیلی مواقع کارو خراب می کنه.تجربیات شما چی میگه؟
    ویرایش توسط srj : September 9th, 2013 در ساعت 01:54 PM دلیل: دو پست پشت سر هم و مرتبط از يك كاربر

Junior Member

http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp خانم محترم این لینک رو ببینید که شرایطش رو دارید یا خیر.
    تا جایی که من میدونم Self employed برای کاراهای هنری(مثل کارگردانی و..) ورزشی(داوری - مربیگری - مدال آور ) و کشاورزی باشه که آخری به دلایل شرایط سخت اصلا توصیه نمیشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)