صفحه 17 از 381 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام
    من ۱۰ ساله که مربی ورزشی هستم در رشته کوهنوردی و مدارک درجه ۳ و ۲ ( یخ و برف) دارم و کلاس برگزار می کنم برای شرکت ها و گروههای کوهنوردی و از این راه امرار معاش هم دارم . مدرک تحصیلی من لیسانس، در عین حال خبرنگار هم هستم اما نه به شکل پروژه ای قراردادی و بیمه هستم ،اما در بخش ورزشی پروژه ای و دوره ای کار می کنم.
    ۳ تا حکم قهرمانی کشور دارم و احکام صعودهای خارج از کشور هم دارم. عضو تیم ملی هم بوده‌ام.
    می خوام ببینم می‌تونم از این راه اقدام کنم و آیا نیاز به وکیل دارم و چطور می شه در ایران وکیل گرفت اکثر وکلای این کار کانادا هستن آیا می شود از طریق شرکت های که اینجا هستن اقدام کرد؟ با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک-هنر

باسلام به دوستان،میخاستم بپرسم کسی اینجا بیزنس پلن برای خوداشتغالی داده؟کسی میتونه منو برای ارایه یه بیزنس پلن در زمینه هنری کمک کنه؟

Junior Member

دوست عزیز بزینس پلن نمیخواد دیگه تو روش جدید....
    یه Settlment plan میخواد که بعد از ارسال مدارکه و منم هنوز جزئیاتش رو نمیدونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siyalan نمایش پست ها
    سلام
    من ۱۰ ساله که مربی ورزشی هستم در رشته کوهنوردی و مدارک درجه ۳ و ۲ ( یخ و برف) دارم و کلاس برگزار می کنم برای شرکت ها و گروههای کوهنوردی و از این راه امرار معاش هم دارم . مدرک تحصیلی من لیسانس، در عین حال خبرنگار هم هستم اما نه به شکل پروژه ای قراردادی و بیمه هستم ،اما در بخش ورزشی پروژه ای و دوره ای کار می کنم.
    ۳ تا حکم قهرمانی کشور دارم و احکام صعودهای خارج از کشور هم دارم. عضو تیم ملی هم بوده‌ام.
    می خوام ببینم می‌تونم از این راه اقدام کنم و آیا نیاز به وکیل دارم و چطور می شه در ایران وکیل گرفت اکثر وکلای این کار کانادا هستن آیا می شود از طریق شرکت های که اینجا هستن اقدام کرد؟ با تشکر
    دوست عزیز مدارک درجه 2 و 3 شما باید زیر نظر فدارسیون باشه و میدونید که فدراسیونم زیر نظر تربیت بدنیه.عبارت مربی حتما باید روی حکمتون باشه.نوع کارتون حتما باید به صورت خود اشتغالی باشه و بتونید ثابت کنید که از این راه دارید زندگی میکنید.در واقع اینجا قراردادتون مهمه که به ازای پرداخت یه مبلغی شما دارید مربیگری میکنید.تو لینکی که بالا خدمتتون دادم مطالعه بفرمایید.از نظر کلی شما شرایط مهاجرت رو دارید ولی باز اینا طبق گفته شماست.

Junior Member

تشکر از راهنمایی
    اگر میشه در مورد لزوم گرفتن وکیل. منو راهنمایی کنید
    من از طریق اینترنت شرکتی را پیدا کردم رفتم گفتن باید 6 هزار دلار در 3مرحله پرداخت کنم و تا وکیل شرکت که در کانادا داست پرونده منو باز و پیگیری کنه.

Junior Member

سلام
    من 29 ساله و متاهلم. کارشناس ارشد رشته ژئوفیزیک هستم و در همین زمینه کار می کنم و بیمه ام از این کار پرداخت می شه. ولی دو تا مدرک در زمینه تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و بافت گلیم فرش از وزارت کار دارم و بیش از 1200 ساعت مدرک سازمان فنی و حرفه ای، در زمینه های کاری آرایشگری دارم. هیچ وقت از این مدارک برای کاری استفاده نکردم که بیمه برام رد شده باشه ولی همیشه به طور خصوصی شاگردانی داشتم که انواع قالی بافی، گلیم و تابلو فرش رو بهشون یاد بدم و البته خودم هم انواع قالی رو می بافم و می فروشم. به نظر شما من هم می تونم از این طریق اقدام کنم؟
    با سپاس فراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siyalan نمایش پست ها
    تشکر از راهنمایی
    اگر میشه در مورد لزوم گرفتن وکیل. منو راهنمایی کنید
    من از طریق اینترنت شرکتی را پیدا کردم رفتم گفتن باید 6 هزار دلار در 3مرحله پرداخت کنم و تا وکیل شرکت که در کانادا داست پرونده منو باز و پیگیری کنه.
    هیچ لزومی نداره.در واقع ما ایرانی ها بهش میگیم وکیل.اما در اصل مشاور مهاجرتی هستند.اصلا هیچ کاری نمیکنند.شما خودتون مدارکتون رو ترجمه میکنی.اونا فقط یه cover letter مینویسن با رزومه.فرم های مهاجرتی رو پر میکنن.و مدارک رو با وکالت از شما به آدرسی که تو کتگوریتون اعلام شده میفرستن.همون email هایی که اداره مهاجرت میفرسته برای شما هم میاد ...گرفتن وکیل هیج تاثیری رو پروندتون نداره.اینو تو خود پکیج فرم های مشاورتی هم گفته....ولی خوب کار هر کسی هم نیست.باید با تمپای روزمه نویسی و کاور لتر نویسی آشنا باشید.ضمن اینکه زبانتونم باید خوب باشه....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahoosh_h نمایش پست ها
    سلام
    من 29 ساله و متاهلم. کارشناس ارشد رشته ژئوفیزیک هستم و در همین زمینه کار می کنم و بیمه ام از این کار پرداخت می شه. ولی دو تا مدرک در زمینه تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و بافت گلیم فرش از وزارت کار دارم و بیش از 1200 ساعت مدرک سازمان فنی و حرفه ای، در زمینه های کاری آرایشگری دارم. هیچ وقت از این مدارک برای کاری استفاده نکردم که بیمه برام رد شده باشه ولی همیشه به طور خصوصی شاگردانی داشتم که انواع قالی بافی، گلیم و تابلو فرش رو بهشون یاد بدم و البته خودم هم انواع قالی رو می بافم و می فروشم. به نظر شما من هم می تونم از این طریق اقدام کنم؟
    با سپاس فراوان
    رشته تحصیلیتون که یه امتیازه و جزو خواسته های خود اشتغالی نیست.مهمتر از همه اینکه شما هم بیمه اید در این زمینه و دارید کار میکنید....اصلا تو این کت نیستید.کت های دیگه رو بررسی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    fishery شیلات\Azad Lahijan

خواستم یک سایت جالبی رو برای کسایی که تمایل دارن از روش خوداشتغالی کبک اقدام کنن معرفی کنم.http://www.immigration-quebec.gouv.q...esspeople.html
    17Aug2011 تاریخ مصاحبه (خوداشتغالی کبک)
    31Jul2012 تاریخ دریافت فایل نامبر فدرال انتقال پرونده به پاریس 5/4/2013 .ارسال مدیکال 2013 27Nov.دریافت ویزا 7Dec2013

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    گرافیک-هنر

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya666 نمایش پست ها
    دوست عزیز بزینس پلن نمیخواد دیگه تو روش جدید....
    یه Settlment plan میخواد که بعد از ارسال مدارکه و منم هنوز جزئیاتش رو نمیدونم.
    سلام .خیلی ممنون از پاسختون.میشه منو راهنمایی کنبد که در فرم SCHEDUEL 6A برای سوال 10.intended occupation چی بنویسم؟این خیلی مهمه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)