صفحه 170 از 381 نخستنخست ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180220270 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,691 تا 1,700 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

با سلام به دوستان قدیمی و جدید.
    برای پرونده ما درخواست آپدیت اومده بود و تا 3 jun باید براشون آپدیتارو میفرستادیم.
    خدارو شکر تونستم و یه آپدیت پرو پیمون فرستادم.الان 28 آگوسته و هیچ خبری ازشون نیست.
    نمیدونم این خوبه یا بد،که کمی داره طول میکشه.چون چند ماه پیش جواب پرونده هارو زود میدادن و اکثرا رد میشدن.البته شانس بد خودمونم نباید نادیده گرفت،بخاطر جریانات ترکیه.
    احتمال داره سفارت کانادا بعد کودتا جمع کنه برگرده و تا زمانی که شرایط نرمال نشه نیاد ترکیه؟
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

با سلام
    بنده 25 سال سنمه چند ساله در رشته کشتی فعالیت دارم و حکم قهرمانی البته داخلی رو دارم و مدرک مربی گری در همین رشته را دارم و در حال حاضر هم کشتی میگیرم و هم مربی هستم برای اقدام به مهاجرت همین مدارک کافیه یا مدارک بیشتری میخواد ممنون
    ویرایش توسط Mortezakhojand : August 28th, 2016 در ساعت 02:18 PM

Junior Member

سلام دوستان عزیز یه راهنمایی از کسانی که به این روش موفق شدن می خواستم

وجود وکیل چقدر مهمه ؟

اگه کسی از طریق وکیل اقدام کرده و موفق شده لطفا اون وکیل رو معرفی کنه؟

در صورت اقدام شخصی بدون وکیل کسی هست که بتونم راهنمایی ازشون بگیرم؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط niasha نمایش پست ها

وجود وکیل چقدر مهمه ؟

ممنون
    این فروم رو از ابتدا بخونین خودتون متوجه میشین وکیل نیاز دارین یا نه . وکیل فقط از اشتباه جلوگیری میکنه و معجزه نمیکنه . اینم بگم که این روش از سخت ترین روشهای مهاجرته
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    این فروم رو از ابتدا بخونین خودتون متوجه میشین وکیل نیاز دارین یا نه . وکیل فقط از اشتباه جلوگیری میکنه و معجزه نمیکنه . اینم بگم که این روش از سخت ترین روشهای مهاجرته
    ممنون

به نظرم اگر وکیلی واقعا درست کار کنه و ایرادات پرونده رو بگیره و ریسک و کم کنه ارزش داره اما هیچ جا ندیدم کسی دفتریو معرفی کنه که از خدماتش راضی باشه

فقط نظرات منفی در قبال دفتر پارسای بود اگه کسی دفتر معتبری می شناسه لطفا معرفی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط niasha نمایش پست ها

وجود وکیل چقدر مهمه ؟

ممنون
    سلام.دوست عزیز ببینید،وکیل هیچ کاری در این روش براتون نمیکنه.وکیل پول ندونستن و ناآگاهی شما از این روشو میگیره.
    هیچ چیز نامفهومی در این روش نیست که تو سایت خود کانادا نگفته باشن.
    نظر بنده مطلقا نه است.اگه به این روش آگاه باشید و حوصله به خرج بدید و این فروم رو که از همه مشکلات توش صحبت شده رو بخونید،مطمئن باشید از هر وکیلی بهتر است.
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mortezakhojand نمایش پست ها
    با سلام
    بنده 25 سال سنمه چند ساله در رشته کشتی فعالیت دارم و حکم قهرمانی البته داخلی رو دارم و مدرک مربی گری در همین رشته را دارم و در حال حاضر هم کشتی میگیرم و هم مربی هستم برای اقدام به مهاجرت همین مدارک کافیه یا مدارک بیشتری میخواد ممنون
    سلام.به طور کلی اگه قراره از زیر شاخه ورزشی اقدام کنید ،شما کار سختی دارید چرا که یا باید یه پول زیادی رو ارائه بدین یا باید تو رشتتون خیلی درجه 1 باشین.
    تجربه دوستانی که رد شدن اینو میگه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahale نمایش پست ها
    سلام.دوست عزیز ببینید،وکیل هیچ کاری در این روش براتون نمیکنه.وکیل پول ندونستن و ناآگاهی شما از این روشو میگیره.
    هیچ چیز نامفهومی در این روش نیست که تو سایت خود کانادا نگفته باشن.
    نظر بنده مطلقا نه است.اگه به این روش آگاه باشید و حوصله به خرج بدید و این فروم رو که از همه مشکلات توش صحبت شده رو بخونید،مطمئن باشید از هر وکیلی بهتر است.
    ممنون دوست عزیز

من بخشی از فعالیتم در زمینه عکاسی تو ترکیه هستش و وکیل و بیشتر برای هماهنگ کردن مدارک داخل ایران و خارج از ایران می خوام و البته در حال مشاوره هستم باهاشون و هنوز تصمیم به قرارداد باهاشون نبستم

Junior Member

سلام دوستان،آیا امکان اقدام به روش خوداشتغالی برای آشپزی و شیرینی پزی وجود داره؟

Junior Member

سلام من لیسانس تربیت بدنی هستم و سابقه مسابقا ورزشی تقریبا 9 سال دارم ول نه تیم ملی کارت های مربیگری و سابقه کار 9 سال توی هر کدوم از کارت های مربیگری دارم و 9 سال هم هست داور هستم رزومه خوبی توی کار دار دارم و دارم زبان میخونم به نظر شما مدارک من مورد قبول هست که من اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)