صفحه 172 از 381 نخستنخست ... 72122162163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182222272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,711 تا 1,720 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mozhgan_talian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به صورت خود اشتغال در زمینه سینما به مدت 5 سال کار کردم و از این راه در امد داشته ام .
    طی یک پروسه با وکیلی به نام علیرضا پارسای اشنا شدم که این کار رو انجام می ده
    می خواستم بدونم کسی ایشون رو می شناسه و اینجا اصلا کسی هست که ازطریق خود اشتغالی رفته باشه کانادا...... چون من هرچی تو مطالب خوندم همه از طریق کبک رفته بودن
    اگه واقعا قصد این کار رو داری این فروم رو از اول بخون به جوابهات میرسی . سوالی بود بپرس
    too much love will kill you

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که از طریق مترجمی یا ویراستاری و یا حتی نویسندگی برای خوداشتغالی اقدام کرده باشه یا فردی رو بشناسه که این کار رو کرده؟؟؟؟ جواب هم گرفتن؟

سلام به دوستان
    من با توجه به شرایطی که تو سایت مهاجرت کانادا خوندم خودم رو واجد شرایط برای اقدام از طریق خود اشتغالی دیدم.(انجام کار گرافیکی مستقل به مدت 5 سال، تحصیلات مرتبط، کسب درآمد، سطح زبان، سن 33 سال)و بازهم با توجه به توصیه دوستان در نگرفتن وکیل، تصمیم گرفتم خودم فرمها رو پر کنم اما برای پر کردن آخرین فرم که باید به صورت آنلاین پر بشه دائم با پیام آیدیت نبودن ادوبpdf ریدر مواجه میشم. در حالی که آپدیت هست!
    اصلا ندیدم کسی به این موضوع اشاره کنه و راه حل بده. چون ظاهرا مشکل خیلی ها هست. لطفا اگر اطلاعاتی دارید دریغ نفرمایید. ممنون میشم.

لیسانس: ادبیات انگلیسی
    فوق لیسانس: آموزش زبان انگلیسی
    ترجمه کتاب: ندارم
    بیشتر برای شرکت ها و اساتید در طول 2 سال گذشته ترجمه متون و مقاله انجام داده ام و درآمدم از این طریق بوده است. قرار داد از این موارد نگرفتم ولی میخواهم ازشون بخوام که قرارداد برام بنویسن.
    شرایط برای اقدام از طریق خود اشتغالی را دارم یا نه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ELAMIR نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی هست که از طریق مترجمی یا ویراستاری و یا حتی نویسندگی برای خوداشتغالی اقدام کرده باشه یا فردی رو بشناسه که این کار رو کرده؟؟؟؟ جواب هم گرفتن؟
    سوال منم هست

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط paymankarimi نمایش پست ها
    سوال منم هست
    حتما با یک وکیل مشورت کنین ، مشورتش که رایگانه
    too much love will kill you

Junior Member

سلام
    سن من 34 سال هستش و دیپلم کاردانش کامپیوتر دارم ولی الان 7-8 سالی هست که در زمینه طراحی داخلی و دکوراسیون فعالیت میکنم و در کنارش به عنوان عکاس آزاد هم دارم کار میکنم. در هردو موضوع رزومه و قراردادها ی مالی قابل توجه ای دارم. همسر من هم نقاشی خونده و لیسانس داره، عضو انجمن نقاشان ایران هستش و مدرک مربیگری یوگا هم داره و در هردو زمینه فعالیت میکنه و رزومه داره.

از دوستانی که به این شکل مهاجرت کردن آیا کسی میتونه بگه که ما درخواست مهاجرت رو بهتره که کدوممون پر کنیم و اینکه آیا امتیازها و رزومه طرف دیگر آیا تاثیری در روند امتیاز دهی داره یا نه ؟!
    فکر میکنم که من از لحاظ مالی قرادادهای بهتری دارم و همسرم هم از لحاظ آکادمیک، زبان هردو ما هم در یک سطح هستش.
    یک سئوال دیگه اینکه آیا آفیسر با توجه به رقم قراردادها به حساب بانکی نگاه میکنه (یعنی میگه چرا این قرارداد رو داری ولی این مبلغ به حسابت نیومده) یا نه رقم موجودی و گردش حساب فقط براش اهمیت داره.

سلام کار من طراحی وب هستش البته فقط رو پروژه های شخصی خودم کار میکنم
    درامدم حدود ۵ هزار دلار هستش
    سابقه کار ثبت شده و مدرک تحصیلی ندارم

آیا امیدی هستش ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

Junior Member

میشه یک نفر اگر حوصله داره تفاوت کلی خوداشتغالی کبک و فدرال رو بنویسه؟
    ویرایش توسط sanazdst : September 29th, 2016 در ساعت 10:13 AM

ویزای کارآفرینی ( sturtup) و PNP همون خوداشتغالی میشه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)