صفحه 173 از 381 نخستنخست ... 73123163164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183223273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,721 تا 1,730 , از مجموع 3808

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

با سلام و درود فراوان
    واقعا عذر میخواهم .
    وقتتون را میگیرم
    من جوانی مجرد 31ساله
    شیلات لیسانسه
    اشنا ب زبان انگلیس
    شش سال مزرعه پرورش ماهی اکواریومی دارم هم زمین هم مجوز داره .
    از چه طریقی میتونم برای رفتن به کانادا اقدام کنم باز هم از بزرگواران عذر میخوام .
    خواهشا پاسخ بفرمایید .

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mak273 نمایش پست ها
    با سلام و درود فراوان
    واقعا عذر میخواهم .
    وقتتون را میگیرم
    من جوانی مجرد 31ساله
    شیلات لیسانسه
    اشنا ب زبان انگلیس
    شش سال مزرعه پرورش ماهی اکواریومی دارم هم زمین هم مجوز داره .
    از چه طریقی میتونم برای رفتن به کانادا اقدام کنم باز هم از بزرگواران عذر میخوام .
    خواهشا پاسخ بفرمایید .
    شاید از طریق خود اشتغلی کبک بشه که فعلا متقاضی نمی گیره
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    شاید از طریق خود اشتغلی کبک بشه که فعلا متقاضی نمی گیره
    ممنون از وقتی گذاشتید . من شنید با پول میشه به مانیتوبا هم رفت میخوام بدونم چقدر پول میخواد و چقدر ودیعه ضمانت اصلا ودیعه ضمانت میخواد یا خیر

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط mak273 نمایش پست ها
    ممنون از وقتی گذاشتید . من شنید با پول میشه به مانیتوبا هم رفت میخوام بدونم چقدر پول میخواد و چقدر ودیعه ضمانت اصلا ودیعه ضمانت میخواد یا خیر
    خیر ، روش بسیار سختی داره و باید امتیاز خیلی بالایی داشته باشین . با یک مشاور تماس بگیرین تا شرایط شما رو بسنجه
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    خیر ، روش بسیار سختی داره و باید امتیاز خیلی بالایی داشته باشین . با یک مشاور تماس بگیرین تا شرایط شما رو بسنجه
    با تشکر ایا مشاور خاصی را میشناسید معرفی کنید لطفا .

Junior Member

سلام ،همسر من بیشتر از ده ساله که در زمینه موسیقی فعالیت داره ،تدریس میکنه و آهنگسازی ، تنظیم و شعر انجام میده . آیلتس7.5 داره ، 34 سالشه و زمانی که پروندمونو فرستادیم برای 6 سال گذشته صورتهای مالی توسط حسابرس خبره تهیه کردیم(معتمد سازمان حسابرسی و دادگستری) که نشان دهنده درآمد و فعالیت همسرم تو این زمینه بود.
    ما پارسال اواخر خرداد از طریق وکیل (پارسای) تو این زمینه اقدام کردیم و در بهمن ماه داکیومنت ریکوئست شدیم و تویه سایت کانادا درج شده که از زمان ارسال مدارک تا جواب ممکنه تا 120 روز طول بکشه که تا امروز این زمان برای ما تقریبا به 200 روز رسیده .منتها هنوز هیچ خبری نشده و سایت سفارت هم پیغام پروسسینگ میده ...
    میخوام بدونم کسی مثل ما و تو شرایط ما بوده یا هست؟: و اینکه آیا میدونید ماجرای این تاخیر چیه ؟ میتونید راهنمایی کنید که کاری ازمون بر میاد یا نه ؟

Junior Member

سلام ما دقیقا خرداد سال94 با پارسای اقدام کردیم و همین وعده ها که همه پرونده هاشون منتج نتیجه شده رو به ما هم دادن (البته برادرشون).بهمن ماه داکیومنت ریکوئست شدیم و توی سایت نوشته 120 روز طول میکشه و شاید هم بیشتر تا جواب نهایی بیاد
    که هنوز هیچ خبری نیست
    خود وکیل پارسای هم هیچ اطلاعی از علت این تاخیر نداره و میگه بی سابقست و نمیدونم چی شده!!!!!!!
    البته بگم که زمان اومدن فایل نامبر و کارهای اولیمون حتی زودتر از وعده های وکیل هم انجام شد و اینم بگم که پولمون قسط بندی بود ولی وقتی کارامون زودتر انجام شد برادر وکیل که توی اکباتانه فشار اورد که باید پولتونو تسویه کنین واگرنه دولت کانادا اجازه نمیده پروندتونه بفرستیم (یجورایی تهدید غیر مستقیم)
    این سردرگمی و اینکه نمیدونی چه خبره ازار دهندست
    پارسای هم میگه شاید بخاطر اشوب اخیر ترکیه باشه ...
    کسی خبر داره چه خبره ؟ کسی از هم دوره های ما هست که بتونه کمک کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmaleki نمایش پست ها
    پارسايی (دفتر (سايت) مهاجرت مهاجران كاناد) يه كلاهبردار به تمام معنا هست كه از با سواستفاده از خلا هاي موجود در خوداشتغالي با تبليغاتي كه در حال حاضر از طريق واسطه هاي ثانوي مثل آقاي بابايي كه گروه هاي و سايت i2canada رو راه اندازي كرده به صورت قانوني كلاه برداري ميكنه. تجربه شخصي كه من و يكي از دوستانم در گفتگو و رويا رويي با اين آقا داشتيم خود ايشون يعني آقاي علي رضا پارسايي يه سافيست به تمام معنا هست كه هر كسي به سادگي حريفش نميشه و برادرشون كه در دفتر اكباتان قرارداد مي بندن يه شارلتان به تمام معنا هست.

روش كارشون اينه از طريق واسطه ها افراد به دفترشون معرفي ميشن كه تعهدات 100 درصد رو برادرشون به موكل ها ميده و خود علي رضا پارسا سعي ميكن قانوني برخود كنن و به وقتي كه كسي هم اعتراضي كنه، اعلام ميكنه كه من كه تعهدي ندادم . درواقع فريب ها رو از طريق واسطه ها و برادرشون انجام ميده تا دست خودش به خوني آلوده نباشه و به وقتش بهانه داشته باشه.

من و دوستم بسياري از موكل هاي شكست خوذده ايشون رو ميشناسيم و در جريان كارشون بوديم. دوستان توصيه مي كنم كه فريب ايشون رو نخوريد و خودتون اقدام كنيد كه موفق تر خواهيد بود. يه مشاور مهاجرت به هيچ وجه اطلاعات ي بيشتر از اون چيزي كه سايت رسمي مهاجرت منتشر كرده و در دسترس عموم هست نداره. از تجربيات دوستان در گروه هاي اجتماعي استفاده كنيد و به خاطر تبليغات فريبنده خودتون رو در دام گلاه برداري دفاتري مثل مهاجران كانادا گرفتار نكنيد و شانس و اميد هاتون رو به باد ندين.

البته اگر اين پست به زودي حذف نشه و اميد وارم كه اين سايت هم طرفدار كاربران باشه تا حمايت از دفاتر مهاجرت.
    سلام ما دقیقا خرداد سال94 با پارسای اقدام کردیم و همین وعده ها که همه پرونده هاشون منتج نتیجه شده رو به ما هم دادن (البته برادرشون).بهمن ماه داکیومنت ریکوئست شدیم و توی سایت نوشته 120 روز طول میکشه و شاید هم بیشتر تا جواب نهایی بیاد
    که هنوز هیچ خبری نیست
    خود وکیل پارسای هم هیچ اطلاعی از علت این تاخیر نداره و میگه بی سابقست و نمیدونم چی شده!!!!!!!
    البته بگم که زمان اومدن فایل نامبر و کارهای اولیمون حتی زودتر از وعده های وکیل هم انجام شد و اینم بگم که پولمون قسط بندی بود ولی وقتی کارامون زودتر انجام شد برادر وکیل که توی اکباتانه فشار اورد که باید پولتونو تسویه کنین واگرنه دولت کانادا اجازه نمیده پروندتونه بفرستیم (یجورایی تهدید غیر مستقیم)
    این سردرگمی و اینکه نمیدونی چه خبره ازار دهندست
    پارسای هم میگه شاید بخاطر اشوب اخیر ترکیه باشه ...
    کسی خبر داره چه خبره ؟ کسی از هم دوره های ما هست که بتونه کمک کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khosrowasghari نمایش پست ها
    برای اینکار یک حرکت دسته جمعی لازمه. آیا کسانی رو میشناسین موکل آقای پارسای بودن ؟
    اگه کسی هست خوشحال میشم باهم مشورت کنیم در این مورد
    موکل ما هم هست اقدام کردیمو هنوز جوابی نیمده و خودشم میگه من نمیدونم چرا جواب نیمده
    کیا موکل پارسای هستن؟ چیکار میتونیم بکنیم ؟ کل پولم گرفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmaleki نمایش پست ها
    پارسايی (دفتر (سايت) مهاجرت مهاجران كاناد) يه كلاهبردار به تمام معنا هست كه از با سواستفاده از خلا هاي موجود در خوداشتغالي با تبليغاتي كه در حال حاضر از طريق واسطه هاي ثانوي مثل آقاي بابايي كه گروه هاي و سايت i2canada رو راه اندازي كرده به صورت قانوني كلاه برداري ميكنه. تجربه شخصي كه من و يكي از دوستانم در گفتگو و رويا رويي با اين آقا داشتيم خود ايشون يعني آقاي علي رضا پارسايي يه سافيست به تمام معنا هست كه هر كسي به سادگي حريفش نميشه و برادرشون كه در دفتر اكباتان قرارداد مي بندن يه شارلتان به تمام معنا هست.

روش كارشون اينه از طريق واسطه ها افراد به دفترشون معرفي ميشن كه تعهدات 100 درصد رو برادرشون به موكل ها ميده و خود علي رضا پارسا سعي ميكن قانوني برخود كنن و به وقتي كه كسي هم اعتراضي كنه، اعلام ميكنه كه من كه تعهدي ندادم . درواقع فريب ها رو از طريق واسطه ها و برادرشون انجام ميده تا دست خودش به خوني آلوده نباشه و به وقتش بهانه داشته باشه.

من و دوستم بسياري از موكل هاي شكست خوذده ايشون رو ميشناسيم و در جريان كارشون بوديم. دوستان توصيه مي كنم كه فريب ايشون رو نخوريد و خودتون اقدام كنيد كه موفق تر خواهيد بود. يه مشاور مهاجرت به هيچ وجه اطلاعات ي بيشتر از اون چيزي كه سايت رسمي مهاجرت منتشر كرده و در دسترس عموم هست نداره. از تجربيات دوستان در گروه هاي اجتماعي استفاده كنيد و به خاطر تبليغات فريبنده خودتون رو در دام گلاه برداري دفاتري مثل مهاجران كانادا گرفتار نكنيد و شانس و اميد هاتون رو به باد ندين.

البته اگر اين پست به زودي حذف نشه و اميد وارم كه اين سايت هم طرفدار كاربران باشه تا حمايت از دفاتر مهاجرت.
    یعنی بعد این همه سال هنوز هیچ جوابی نیمده ؟ یا شما رد کردن پروندتونو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)