صفحه 178 از 381 نخستنخست ... 78128168169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188228278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,771 تا 1,780 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya666 نمایش پست ها
    دوستاني كه ميخواهيد براي خود اشتغالي اقدام كنيد اين اخرين نصيحت و مطلب من در خصوص خود اشتغالي فدرال هست.چون چندتا پي ام هم داشتم.خيلي صريح دارم ميگم،خيلي.تصميم با خودتون.عزيزان خوداشتغالي يعني كاري در سطح بين المللي اونم در بالاترين مقاطع.جودو كاري،تكواندو كاري !؟ بايد مدال المپيك داشته باشي .مربي هستي !؟ سابقه مربيگري در تيم ملي داري !؟ تيمت تو سطح قاره اول شده !؟ .نقاشي !؟ بايد باب راس باشي.فيلم بردار و كارگرداني !؟ بايد كريستوفر نولان باشي.اهنگ ساز و نوازنده اي !؟ بايد راجر واترز باشي.لپ كلام.اينقدر خودتون رو با ارشيو و سوالاي ديگه درگير نكنيد.يه سوال از خودتون بپرسيد.اگر خلاف اينه چرا يه نفر با مدرك. فوق ليسانس و نمره ايلتس ٧٠٥ و چندين سال سابقه هنوز تو پول مونده بعد اينور تو روش خود اشتغالي با يه مدرك مربيگري ميره !؟ همه ما چه اونايي كه خودمون اقدام كرديم چه اونايي وكيل معروف گرفتن،گول يك دروغ يك نفر رو خورديم.قبولي هاي صد در صدي...در حالي كه ما اولين كساني بوديم كه تو خود اشتغالي جواب بهمون دادن.دوستان شايد ناراحت شيد از چيزي كه نوشتم،اگه امثال اونايي كه گفتم بوديد بفرستيد اگه نه كه ...و يه چيز ديگه ،عزيزي كه تو فرما داراييت رو ميزني ٥٠٠ هزار دلار و بعضا بيشتر...به نظر خودت از راه سرمايه گذاري استاني اقدام كني بهتر نيست !؟ميدونيد چرا سرمايه خاصي تو فدرال اعلام نشده!؟ بخاطر اينكه در سطح اون ادمايي كه مثال زدم باشيد معلومه درامد طرف چقدره ديگه اثبات نميخواد....بياييد يكبارم كه شده فكر كنيم و از اشتباهات ديگران درس بگيريم.اين وقت رو گذاشتم براي شما دوست عزيزي كه ميخواي بفرستي والا تو خود اشتغالي اب از سر من و خيلي هاي ديكه گذشت
    پي نوشت: دوستاني كه ميگن از كجا اينو گفتم،بايد بگم من با يه وكيل كانادايي بومي حرف زدم و شرايطم بعد از ريجكتي رو اينطوري توصيف كرد و گفت اين ايراد اطلاعات اداره مهاجرته كه صريحا اين مطالب رو ننوشته.بله ترجمه مطالب اداره مهاجرت همون مدرك تخصصي و سابقه كاره ولي.....

درسته
    من اولین بار که به این روش برخورد کردم با اینکه خودم این روش به کارم نمیاد ولی در حد 3 تا پاراگراف قوانین اصلیش رو در سایت خوندم و متوجه شدم که کسب افتخار بین المللی در این روش حالا در هر رشته هنری که هستین از واجبات هست. ولی مطالبی که دوستان میگذاشتن اینجا رو که میدیم تعجب میکردم چطور به این نکته توجه نمیکنن و البته راهنمایی غلط برخی دوستان که فکر میکنند این مورد الزامی نیست هم باعث گمراهی افراد شده ولی کافیه هرکس یه بار اون 3تا پاراگراف رو به زبان انگلیسی بخونه تا متوجه بشه هرکس که صرفا از طریق هنر درآمد کسب کرده باشه هرقدر خوب هرقدر زیاد ولی بازهم اگر مقام، افتخار یا همکاری در پروژه های بین المللی نداشته باشه در این روش پذیرش نمیتونه بگیره!

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

نقل قول نوشته اصلی توسط sanatgar نمایش پست ها
    درسته
    من اولین بار که به این روش برخورد کردم با اینکه خودم این روش به کارم نمیاد ولی در حد 3 تا پاراگراف قوانین اصلیش رو در سایت خوندم و متوجه شدم که کسب افتخار بین المللی در این روش حالا در هر رشته هنری که هستین از واجبات هست. ولی مطالبی که دوستان میگذاشتن اینجا رو که میدیم تعجب میکردم چطور به این نکته توجه نمیکنن و البته راهنمایی غلط برخی دوستان که فکر میکنند این مورد الزامی نیست هم باعث گمراهی افراد شده ولی کافیه هرکس یه بار اون 3تا پاراگراف رو به زبان انگلیسی بخونه تا متوجه بشه هرکس که صرفا از طریق هنر درآمد کسب کرده باشه هرقدر خوب هرقدر زیاد ولی بازهم اگر مقام، افتخار یا همکاری در پروژه های بین المللی نداشته باشه در این روش پذیرش نمیتونه بگیره!
    سلام دوست عزیز، ممنون از مطرح کردن نگرانیتون ولی فکر می کنم که شما اشتباه متوجه شدید طبق این متن که از داخل خود سایت cic هستش :

Relevant experience

Your experience is relevant if you have:

• taken part in cultural activities or athletics at a world-class level,
    • been self-employed in cultural activities or athletics, or
    • experience in managing a farm.

متقاضی باید یکی از شرایط فوق رو داشته باشه نه همشو، مطلبی که شما بیان کردید شامل اولی یست که شخص متقاضی باید شرایط جهانی داشته باشه اما خود اشتغال موفق هم در قسمت دوم گفته شده اگر دقتدکنید می گه "یا" نمی گه "و" !!!!!

ترجمه می شه:

*کسانی که در فعالیتهای فرهنگی یا فعالیتهای ورزشی در سطح جهانی شرکت کرده باشند ،
    *خود اشتغال در زمینه فرهنگی و یا ورزشی باشند، یا
    * تجربه مدیریت مزرعه داشته باشند

بنابراین تمام هنرمندان و ورزشکارنی که از شغلوشون بگونه خوداشتغالی درامد داشتند هم شامل میشه!!!! کشاورزان هم که تکلیفشون مشخصه!!!

، نمونه یکی از دوستان نزدیک خودم که با فوق لیسانس نقاشی بدون مدال و یا جایزه جهانی و بدون مدرک زبان اما باچند نمایشگاه شخصی داخلی و نمونه کار خوب پنج سال گذشته خودش، موفق به گرفتن ویزا ظرف نه ماه شد و الان هم در کاناداست
    ویرایش توسط maziarm : November 21st, 2016 در ساعت 12:46 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezanvd نمایش پست ها
    با سلام... میشه در مورد خود اشتغالی از طریق کشاورزی هم توضیح بدین؟ ممنون میشم
    با سلام خدمت دوستان این روش بر عکس اول اون که فکر میکنید خیلی ساده است اما بسیار سخت هست و هیچ حساب کتابی واسه اینکه کارتون بشه نداره . و احتیاج به حساب بانکی خوبی میخواهد و مدت زمان اون هم معلوم نیست .
    به نظر من الکی پول هم بابت وکیل ندین ( فقط و فقط یه جور قرارداد ببندید که اگه ریجکت شدین 70 % پول رو بهتون بده ارزش داره )
    شما هم دوست عزیز مثل من هستین من هم از طریق کشاورزی اقدام کردم و کار ما از بقیه به مراتب سخت تره
    شما اگه این مدارک رو داشته باشید شاید احتمال قبول شدن داشته باشید
    مدرک نحصیلی متناسب با کشاورزی - بیمه - پروانه فعالیت - نامه از جهاد - سازمان نظام مهندسی و ....
    و مهمتر از همه زمین کشاورزی به نام خودت و اموال و دارایی هات که توسط کارشناس قیمت زده میشه باید بالای 1 میلیون دلار باشه و یک حساب بانکی بالای 100 میلیون
    با این شرایط میشه یکم امید داشت . اما اون هم باز معلوم نیست ولی شانس از بقیه بیشتره

رشته و دانشگاه
    USM

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezanvd نمایش پست ها
    کسی جواب سوال منو نمیدونست؟
    سلام به شما

1. برای شروع بهترین کار خوندن دقیق خود سایت cic هسش http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp
    2. دومین کاری که به نظر من باید انجام بدید خوندن همین بخش انجمن هستش کمی وقتگیره اما خیلی چیزا دستتون میاد

یک راهنما به زبان فارسی هم هست که یکی از دوستان ورزشکار همین گروه درست کرده خوندنش واجبه که تو پست های همین انجمن ییداش می کنید سعی کردم آپلود کنم دوباره حجمش زیاد بود نشد

من هم تازه شروع کردم به امید موفقیت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarm نمایش پست ها
    سلام به شما

1. برای شروع بهترین کار خوندن دقیق خود سایت cic هسش http://www.cic.gc.ca/english/immigra.../apply-who.asp
    2. دومین کاری که به نظر من باید انجام بدید خوندن همین بخش انجمن هستش کمی وقتگیره اما خیلی چیزا دستتون میاد

یک راهنما به زبان فارسی هم هست که یکی از دوستان ورزشکار همین گروه درست کرده خوندنش واجبه که تو پست های همین انجمن ییداش می کنید سعی کردم آپلود کنم دوباره حجمش زیاد بود نشد

من هم تازه شروع کردم به امید موفقیت
    خوب مي گفتي حداقل حدودا كدوم صفحه است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid697 نمایش پست ها

سلام به دوستان گروه.
    ببینید دوستان،این گروه 178 صفحه شده.هر کدوم از این صفحات مثل یه آرشیوکامل از روند تغییرات این روش یا روند پیشرفت و مشکلات پیش اومده این دوستان عزیزه.
    جدای از این گروه ، دوستان قبل از مطالعه هر منبعی باید با حوصله تمام سایت CIC رو بخونن.
    دوستانی که حوصله خوندن مطالب این سایت و ندارن،چطور میخوان تو مراحل عجیب و سخت این روش پا بذارن.
    لطفا دوستان به خاطر خودشون هم که شده زحمت بکشن یه نگاهی به کامنت های بقیه بندازن تا دید کامل ی از سوالات خود داشته باشن.اینطوری حداقل تعداد صفحات این گروه با سوالات تکراری ،زیاد نمیشه
    ممنون
    ارسال مدارک: 2014.08 -- فایل نامبر: 2014.11 -- آپدیت :2016.05 -- آپدیت دوم : 2017.02 medical exam:2018.05
    Pass request :7.2018

رشته و دانشگاه
    USM

دوست عزیز انتظار دارید بجای شما صفحات رو بگردم؟

Junior Member

صفحه62بریدچککنید

سلام سابقه ۱۶سال بازی در لیگ فوتسال ایران.بازی در تیم ملی بزرگسالان و امید ایران و دارای تاییدیه از فدرسیوان فوتسال مننون میشم راهنمایی کننین از طریق خوداشتغالی به کانادا ممنون

ممنون میشم راهنمایی کننین که چجوری میتونم اقدام کنم واسه خوداشتغالی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)