صفحه 181 از 381 نخستنخست ... 81131171172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191231281 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,801 تا 1,810 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط noushien63 نمایش پست ها
    راستش زیاد حال خوبی ندارم که بتونم دقیقا زمانها را یادم بیاد ولی اگه اشتباه نکنم 27 خرداد سال 94 شروعش کردیم(با اقای پارسای -وکیل) اواخر مرداد(فکر کنم) پروندمون ارسال شد. بدون کوچکترین ایرادی و برگشتی (از سوی وکیل) در نهایت فایل نامبرمون دقیقا 55 روزه تاریخ 27 مهر 94 صادر شد.
    اگه اشتباه نکنم اواخر دی ماه 94 داکیومنت ریکوست شدیم و اسفند ماه مدارکمونو کامل فرستادیم اونم بدون کوچکترین ایرادی از سوی وکیل عزیز ارسال شد به سفارت و دیروز که خیر ریجکت شدن اومد.

برای اطلاع بیشترتون من و همسرم از طریق موسیقی اقدام کردیم . همسرم تقریبا 10 سال سابقه خود اشتغالی داره. گفتن دو سالش ثابت کنید با مدارک و مستندات قابل قبول و محکم و ترجیحا صورت مالی حسابرسی شده.
    ما 6 سال را اثبات کردیم به همراه صورت های مالی و حسابرس قسم خورده حسابرسیش و تایید کرده بود یک صورت مالی کامل و خوب. مدرک ایلتس داشتیم ، کلی عکس و ... از استودیو و تدریس ،کنسرت و کپی قراردادهای اهنگسازی ،شعر و تدریسش ،گردش بانکی خوب و مانده حسابمونم تقریبا صد تا ،علاوه بر اون وکیل رسمی دادگستری نرخ خانه هم ارزیابی کرده بود و بپیوست گذاشتیم .

وکیلمون هم (اقای پارسای) بیزینس پلن و ستلمن پلن ضمیمه مدارکمون گذاشت.
    هرچند که ایشون همیشه افتخاررررررشون و ادعاشون این بود که حتی یک پرونده ریجکت شده هم ندارن ولی متاسفانه ....
    اینطور که شما فرمودید حال همه ما از همین الان روشن هست
    میشه خواهش کنم دلایل رد شدن رو هم بزارین ببینم آفیسر با خودش چه فکری کرده؟
    اینو آقای پارسای به شما خبر دادند یا هودتون تو سایت چک کردین؟
    Waiting for the miracle!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط beneamin نمایش پست ها
    اینطور که شما فرمودید حال همه ما از همین الان روشن هست
    میشه خواهش کنم دلایل رد شدن رو هم بزارین ببینم آفیسر با خودش چه فکری کرده؟
    اینو آقای پارسای به شما خبر دادند یا هودتون تو سایت چک کردین؟
    نه ایشالا که اینطوری نیست واقعا از ته دل ارزو میکنم این اخرین خبر ریجکتی باشه
    اقای پارسای اطلاع دادن و تو سایت هم چک کردیم
    نامه رو ندارم میگیرمش براتون میذارم
    البته میدونید که دلیل اصلی نوشته نمیشه و فقط حرف از این میزنن که ما قانع نشدیم راستش بخواین خودمم انقدر ناراحت بودم که درست نخوندمش ...

اقای پارسای توی نامه خودش نوشته که :
    من در کمال ناباوری این ایمیل را دریافت کردم و اینکه اظهار تعجب کردن از ریجکت شدن...
    و ذکر کردن که میتونیم ظرف مدت 60 روز توسط یک وکیل از کانادا اعتراض کنیم .

نظر دوستان چیه؟ بنطرتون این هم یک کیسه جدید دوخته شده است؟ ایا دیدید که کسی موفق بشه؟
    دوستانی که وکیلشون پارسای بوده ایا این پیشنهاد را به شما هم داده(میخوام بدونم این هم یک مینوت از قبل نوشته شده است)؟

ايشون دروغ ميگن من پرسيدم يك پيام براتون فرستادم تو خصوصي باهام تماس بگيرين تا بگم چيكار كنيم

خیلی متاسف شدم
    میشه تایم لاین خودتون رو بگید ؟ کی مدارک ارسال کردید ؟ کی فایل نامبر گرفتید؟ آپ دیت داشتید؟ و کی نتیجه نهایی اعلام شد
    یک پیشنهاد دارم شما اگر کارتون از طریق کشاورزی هست به برنامه کشاورزی استان آلبرتا و ساسکاچوان توجه داشته باشین . کلا این روش متاسفانه رو هواست که منم از همین روش اقدام کردم .
    باز خوبیش اینه که تکلیفتون روشن شده و میتونین راه دیگه ای واسه خودتون پیدا کنید.
    من سال پيش شروع كردم فكر كنم شهريور فايل نامبرم امد ١١ دسامبر ابديت الانم جوابش اخه ميدونيد چيش جالبه در امده ميگه بيا از افيسر شكايت كن خوب چرا نبايد از تو شكايت كنم كه دروغ گفتي

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_rahimi نمایش پست ها
    من سال پيش شروع كردم فكر كنم شهريور فايل نامبرم امد ١١ دسامبر ابديت الانم جوابش اخه ميدونيد چيش جالبه در امده ميگه بيا از افيسر شكايت كن خوب چرا نبايد از تو شكايت كنم كه دروغ گفتي
    مشاور من هم ایشون هستن
    کلا این روش خیلی غیر منطقی به نظر میاد و شکایت از شخص ایشون پرونده ما رو درست نمیکنه
    قبل از هر اقدامی ازش مستندات بخواین که آیا کسی از شکایت از آفیسر به نتیجه رسیده . شاید یک درصد راست بگه و آفیسر ها رو مجاب کردن همه رو از این روش رد کنند.
    که این واسه کانادا یک اقدام همیشگی بوده که صف متقاضیان رو با ریجکت های بدون حساب و کتاب کم کنه و شنیدم که گاها نتیجه هم داده
    الان موقعی نیست که از رو احساس بخواین تصمیم بگیرین
    Waiting for the miracle!

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    دوست عزیز اصلا بحث بیزینس پلن و .... نیست این روش کلا قاعده خاص و با نظمی نداره چون همه رو ه ریجت میکنند میزنه

حالا طرف 20 سال هم سابقه داشته باشه بازم گیره ولی تو روش های دیگه هم سال و امتیاز معلومه و هیچ شبهه ای نداره
    آقا mohsen_rahimi تحصیلات شما چی بود ؟ با چند سال سابقه ؟

اتفاقا به نظر من خیلی به بیزنس پلن ربط داره ، شما هر چقدر سابقه کار دارید تا زمانی مهم هست که ثابت کنه که از نظر تجربه شما تجربه کافی دارید و چقدر در ایران موفق بودید در مرحله بعد باید ثابت کنید که در کانادا به چه شکل می خواهید کارتون رو شروع کنید و چقدر با بازار کانادا اشنا هستید

مرحله دوم از سابقه کار در ایران بسیار مهمتر هستش، افسر مهاجرت باید ببینه که شما در کانادا موفق می شید حالا شما 20 سال سابقه کار در ایران داشته باشید چه فایده ای به حال کانادا داره
    اونها اینده نگری می کنند به اینده شما پس از ورود به کانادا نگاه می کنند اگر کوچکترین احساسی کنند که شما با تمام سابقه کار در ایران وسرمایه در ایران، در کانادا موفق نخواهید بود سریع ریجکت می کنند. اینجاست که اهمیت بیزنس پلن مشخص می شه

مشاور من هم ایشون هستن
    کلا این روش خیلی غیر منطقی به نظر میاد و شکایت از شخص ایشون پرونده ما رو درست نمیکنه
    قبل از هر اقدامی ازش مستندات بخواین که آیا کسی از شکایت از آفیسر به نتیجه رسیده . شاید یک درصد راست بگه و آفیسر ها رو مجاب کردن همه رو از این روش رد کنند.
    که این واسه کانادا یک اقدام همیشگی بوده که صف متقاضیان رو با ریجکت های بدون حساب و کتاب کم کنه و شنیدم که گاها نتیجه هم داده
    سلام دوست عزيز مستندات چي پدر بيامرز ايشون اصلا اطلاعات كافي هم نداره خيلي از رجيكتي ها به خاطر همينه ايشون فقط فكر حق الوكالتشون هستن بكي از دوستام كه رجكت شد عيد با چنتا وكيل ديگه تماس گرفته بود شرايطش رو گفتم بودن گفته بودن نه شما شرايطش رو نداري در صورتي كه ايشون و برادرشون قول ١٠٠ درصد به اين بنده خدا دادن بعدم اول كه ما مدارك رو فرستاديم گفتن بين ٣٠ روز تا ٦٠ روز نتيجه مياد بعدش شد چهار ماه نتيجتون مياد بعدش كه خبري نشد گفتم نه بعد از ٩ ماه بعدم حتي سفارت جواب ايشون كه مثلا وكيل هستن رو ندادن كه چرا مثلا زمانش يا روند يا چيزاي ديگه تعيير كرده هيچ مستندات ايشون ندارن

مشاور من هم ایشون هستن
    شما ميدونيد تو اين مدت همه موكل هاي جناب پارسايي كه ميگفتن ايشون حتي يك رجكتي نداشتن همه رجكت شدن حتي يكي هم مديكال نشده خوب كسي كه اينطوري داره دروغ ميگه چه انتظاري ازش وجود داره اخه

Junior Member

اقای رحیمی من شمارمو براتو ن گذاشتم توی خصوصی ،اگه کسان دیگه ایم هستن که با وعده های دروغی اقای پارسای اقدام کردن و گول وعده های صد در صدیشون را خوردن بیان و پیغام بدن.به هر حال یک دست صدا نداره...

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    من تازه به فروم ملحق شدم، قصد دارم از طریق خوداشتغالی به کانادا مهاجرت کنم.
    متولد 1355 هستم، کاردانی کامپیوتر، 16 سال سابقه طراحی گرافیک، طراحی و برنامه‌نویسی وب، عکاسی نیمه‌حرفه‌ای و ... دارم که از هیچکدوم مستندات اداری ندارم. یعنی قرارداد ندارم از کارها.
    اونطور که متوجه شدم باید Proof Letter براشون تهیه کنم و حقیقت هرچی گشتم حتی یک Template برای این نوع نامه پیدا نکردم ( همه مربوط به استخدامی بود )
    شما دوستان هیچکدوم نمونه نامه دارید ؟ من باید به تک تک مشتریام درخواست بدم که برام نامه تایید انجام کار بنویسن ، میخوام از اول template انگلیسی صحیح رو بهشون بدم که بعد دوباره تو هچل ترجمه نیوفتم.
    اگر کمک کنید ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)