صفحه 182 از 381 نخستنخست ... 82132172173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192232282 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,811 تا 1,820 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط zijer نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من تازه به فروم ملحق شدم، قصد دارم از طریق خوداشتغالی به کانادا مهاجرت کنم.
    متولد 1355 هستم، کاردانی کامپیوتر، 16 سال سابقه طراحی گرافیک، طراحی و برنامه‌نویسی وب، عکاسی نیمه‌حرفه‌ای و ... دارم که از هیچکدوم مستندات اداری ندارم. یعنی قرارداد ندارم از کارها.
    اونطور که متوجه شدم باید Proof Letter براشون تهیه کنم و حقیقت هرچی گشتم حتی یک Template برای این نوع نامه پیدا نکردم ( همه مربوط به استخدامی بود )
    شما دوستان هیچکدوم نمونه نامه دارید ؟ من باید به تک تک مشتریام درخواست بدم که برام نامه تایید انجام کار بنویسن ، میخوام از اول template انگلیسی صحیح رو بهشون بدم که بعد دوباره تو هچل ترجمه نیوفتم.
    اگر کمک کنید ممنون میشم.
    سلام دوست عزيز اين طور كه متوجه شدم منظورتون اينه كه مي خواين از طريق عكاسي اقدام كنيد و كاراي گرافيكي من اين روش رو اصلا بهتون پيشنهاد نميكنم به نظرم اگر سابقه كارتون رو بزارين روي روش جديداكسپرس بهتره تا اين روش اين روش خيلي پيچيده هست اول بعدم اين روش به اين صورته كه شما بايد از نظر مالي هم اوكي باشي يعني سرمايه إعلام كني اونم هر چي بيشتر بهتر اگر از نظر مالي مشكلي ندارين و داراييتون خوب هست ميتونيد روي اين روش حساب كنيد اگر اينطور باشه

Junior Member

سلام و ممنون از پاسختون
    من طراح گرافیک و طراح و برنامه نویس وب هستم، هر دو تای این ها تو لیست خوداشتغالی بود. سن ام 40 سال هست و روش های اکسپرس و ... خیلی کم امتیاز میارم. برای همین این روش برای من ظاهرن مناسب تره.

فکر نکنم شما بتونید از این روش اقدام کنید چون اینا عکاس هنری یا طراح هنری در سطح بین المللی می خوان توصیه من اینه که از این روش اقدام نکنید

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

نقل قول نوشته اصلی توسط zijer نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من تازه به فروم ملحق شدم، قصد دارم از طریق خوداشتغالی به کانادا مهاجرت کنم.
    متولد 1355 هستم، کاردانی کامپیوتر، 16 سال سابقه طراحی گرافیک، طراحی و برنامه‌نویسی وب، عکاسی نیمه‌حرفه‌ای و ... دارم که از هیچکدوم مستندات اداری ندارم. یعنی قرارداد ندارم از کارها.
    اونطور که متوجه شدم باید Proof Letter براشون تهیه کنم و حقیقت هرچی گشتم حتی یک Template برای این نوع نامه پیدا نکردم ( همه مربوط به استخدامی بود )
    شما دوستان هیچکدوم نمونه نامه دارید ؟ من باید به تک تک مشتریام درخواست بدم که برام نامه تایید انجام کار بنویسن ، میخوام از اول template انگلیسی صحیح رو بهشون بدم که بعد دوباره تو هچل ترجمه نیوفتم.
    اگر کمک کنید ممنون میشم.
    سلام به شما

من قرار دادهم و رسیدها و نامه های تایید رو یکی یکی از مشتری هام به فارسی گرفتم و دادم ترجمه و مهر دادگستری رو هم نگرفتم این روش رو از همکارم که نقاش بود و از همین روش موفق شد گرفتم ایشون بین اللملی کار نکرده بودند و ظرف نه ماه موفق هم شدند، این رش برعکس اینکه افراد فکر می کنند هیچ قاعده و قانونی نداره کاملا مشخص هست و شما باید از روش سرمایه گذاری به این نوع مهاجرت فکر کنید.

به نظرم شما هم نامه با فرمت اداری ایرانی تهییه کنید و بدید ترجمه مهر مترجم کار رو رسمی می کنه
    ویرایش توسط maziarm : December 13th, 2016 در ساعت 02:29 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maziarm نمایش پست ها
    سلام به شما

من قرار دادهم و رسیدها و نامه های تایید رو یکی یکی از مشتری هام به فارسی گرفتم و دادم ترجمه و مهر دادگستری رو هم نگرفتم این روش رو از همکارم که نقاش بود و از همین روش موفق شد گرفتم ایشون بین اللملی کار نکرده بودند و ظرف نه ماه موفق هم شدند، این رش برعکس اینکه افراد فکر می کنند هیچ قاعده و قانونی نداره کاملا مشخص هست و شما باید از روش سرمایه گذاری به این نوع مهاجرت فکر کنید.

به نظرم شما هم نامه با فرمت اداری ایرانی تهییه کنید و بدید ترجمه مهر مترجم کار رو رسمی می کنه
    خیلی متشکر از پاسختون
    گفتم من که باید از مشتری درخواست نوشتن نامه بکنم ( که همشون گفتن بهم که خودت نامه رو بده ما مهر و امضا میکنیم ) فکر کردم بهتره از اول انگلیسی بدم. ولی راست میگین راحت تره درگیر این موضوع نشم و فارسی تهیه کنم.
    یک سوال شما برای تک تک کارها پرینت بانکی گرفتید ؟ رسید واریز مشتری کافیه یا باید واریز به حساب رو هم بگیرید ؟
    بعد اینکه دوستان گفتن کسانی که از روش خود اشتغالی وارد میشن تحت بیمه کانادا قرار نمیگیرن و خودشون باید اقدام کنن درسته ؟ من هیچ رفرنسی برای این موضوع پیدا نکردم

Junior Member

و ظرف نه ماه موفق هم شدند، این رش برعکس اینکه افراد فکر می کنند هیچ قاعده و قانونی نداره کاملا مشخص هست و شما باید از روش سرمایه گذاری به این نوع مهاجرت فکر کنید.
    با سلام خدمت شما . اینجا هر کس نظری داره . تمام دوستان عزیز که از 2010 اقدام کردن تا به امروز میدونند اصلا نمیشه رو این روش حساب باز کرد و اگر دوستتون هم گفته 9 ماهه تمام کارهاش رو انجام داده و رفته یک جای کارش اشتباه هست . کمترین میزان 1.8 سال به بالا هست

سلام دوستان عزيز من ديشب در مورد اين موضوع با يك سري ادم مطمعا صحبت كردم و جمع بندي رو در اختيار دوستان ميگذرانيم ببينيد عزيزان اين روش خيلي پيچيده هست كه بعضي از وكلا اصلا وارد نميشن تو اين موضوع چون احتمال اينكه شما اكسپت بشي نيست ديشب يكي از دوستان عكاس و گرافيست رد شد و افيسر اينطور براش نوشته بود كه شما كار جهاني نداشتي يعني اينكه شما اگر ورزشكاري بايد مدال جهاني داشته باشي اگر كشاورز باشي بايد صادرات داشته باشي اگر عكاس هستي بايد تو گالري هاي معروف كارت به نمايش گذاشته شده باشه يعنيً اينا نابغه مي خوان اين طوري بگم اگه شما اين شرايط رو دارين برين دنبالش وگرنه بيخيال اين روش بشين و مثل ما به يك مشاور مهاجرتي دروغ گو مثل پارسايي كه فقط به فكر جيب خودش بود و اصلا نگفت شما شامل اين روش نميشين اعتماد نكنيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_rahimi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز من ديشب در مورد اين موضوع با يك سري ادم مطمعا صحبت كردم و جمع بندي رو در اختيار دوستان ميگذرانيم ببينيد عزيزان اين روش خيلي پيچيده هست كه بعضي از وكلا اصلا وارد نميشن تو اين موضوع چون احتمال اينكه شما اكسپت بشي نيست ديشب يكي از دوستان عكاس و گرافيست رد شد و افيسر اينطور براش نوشته بود كه شما كار جهاني نداشتي يعني اينكه شما اگر ورزشكاري بايد مدال جهاني داشته باشي اگر كشاورز باشي بايد صادرات داشته باشي اگر عكاس هستي بايد تو گالري هاي معروف كارت به نمايش گذاشته شده باشه يعنيً اينا نابغه مي خوان اين طوري بگم اگه شما اين شرايط رو دارين برين دنبالش وگرنه بيخيال اين روش بشين و مثل ما به يك مشاور مهاجرتي دروغ گو مثل پارسايي كه فقط به فكر جيب خودش بود و اصلا نگفت شما شامل اين روش نميشين اعتماد نكنيد
    سلام دوست عزیز ، خیلی متشکر از وقتی که گذاشتید، یک سوال من مشتری های آلمانی، کانادایی، آمریکایی، تایوانی و ... داشتم که براشون کار کردم. برندینگ چند تا محصول جهانی رو هم کار کردم. این ها به حساب این موضوع میان یا نه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_rahimi نمایش پست ها
    ولی بازهم که من اطلاعات تو سایت مهاجرت کانادا رو خوندم همچین چیزی ندیدم که گفته باشه حتما باید بین المللی مطرح باشید :

Relevant experience for a self-employed person means at least two years of experience.
    It must be during the period starting five years before the day you apply and ending on the day we make a decision on your application. The experience must be:

• for cultural activities:
      • two one-year periods of experience in self-employment in cultural activities, or
      • two one-year periods of experience in participation at a world class level in cultural activities, or
      • a combination of a one-year period of experience described in A above, and a one-year period of experience described in B above.

مورد اول دو سال تجربه یا یک سال در سطح بین المللی مورد سه هم گفته یک سال این یک سال اون. برای هر سه تا OR گذاشته نه AND.

تو تعریف cultural activities هم گفته که این ها به همه شغل های طراحی که لیست کرده میگن فعالیت فرهنگی، حتی به web design.

امکان اش هست توضیحی که به دوستتون رو دادن رو بذارین اینجا ؟ ببینم دقیق به چی ایراد گرفتن ؟

Junior Member

سلام دوستان من خودم موکل آقای پارسای بودم و پروندم به نتیجه رسید،
    برای اطلاع شما موارد دقیق پروندمو مینویسم:
    ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۵ مدارک فرستادیم
    ۹نوامبر ۲۰۱۵ فایل نامبر دریافت کردیم
    ۱۱ژانویه ۲۰۱۶ آپدیت آمد و ۲ماه بعدش حدود اواخر اسفند پست کردیم
    ۱۱اکتبر ۲۰۱۶ نامه مدیکال دریافت کردیم
    ۳۰نوامبر ۲۰۱۶ پاس ریکوئست شدیم
    هفته پیش همسرم از سفارت کانادا در آنکارا ویزاها رو دریافت کرد.
    وکیل من آقای پارسای بودند از طریق هنری شرکت کردم . و هیچ نقطه بین المللی و جهانی در پروندم نداشتم ، البته لیسانس مرتبط داشتم. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)