صفحه 183 از 381 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193233283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما . اینجا هر کس نظری داره . تمام دوستان عزیز که از 2010 اقدام کردن تا به امروز میدونند اصلا نمیشه رو این روش حساب باز کرد و اگر دوستتون هم گفته 9 ماهه تمام کارهاش رو انجام داده و رفته یک جای کارش اشتباه هست . کمترین میزان 1.8 سال به بالا هست
    دوست عزیز شما هر جور راحتید می تونید برداشت کنید، این نه ماه اتفاقی است که افتاده و طرف هم داره حالشو می بره، من آرزو می کنم که کار شما هم زودتر راه بیوفته، به امید خدا

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

نقل قول نوشته اصلی توسط zijer نمایش پست ها
    خیلی متشکر از پاسختون
    گفتم من که باید از مشتری درخواست نوشتن نامه بکنم ( که همشون گفتن بهم که خودت نامه رو بده ما مهر و امضا میکنیم ) فکر کردم بهتره از اول انگلیسی بدم. ولی راست میگین راحت تره درگیر این موضوع نشم و فارسی تهیه کنم.
    یک سوال شما برای تک تک کارها پرینت بانکی گرفتید ؟ رسید واریز مشتری کافیه یا باید واریز به حساب رو هم بگیرید ؟
    بعد اینکه دوستان گفتن کسانی که از روش خود اشتغالی وارد میشن تحت بیمه کانادا قرار نمیگیرن و خودشون باید اقدام کنن درسته ؟ من هیچ رفرنسی برای این موضوع پیدا نکردم
    خیر بنده برای همه کارهام پرینت بانکی نگرفتم، بعضی از دست مزد هام بصورت چک بوده که به حساب نخوابوندم و به عنوان تسویه بدهی به غیر واگذار کردم، قرار داد ها و رسیدها کافیه. نگران این مسایل نباشید حتما سعی کنید یک بیزینس پلن واقع بینانه و کامل بنویسید

در مورد بیمه هم باید بگم که بیمه های کانادا گرون نیست نگران نباشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zohhrehh نمایش پست ها
    سلام دوستان من خودم موکل آقای پارسای بودم و پروندم به نتیجه رسید،
    برای اطلاع شما موارد دقیق پروندمو مینویسم:
    ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۵ مدارک فرستادیم
    ۹نوامبر ۲۰۱۵ فایل نامبر دریافت کردیم
    ۱۱ژانویه ۲۰۱۶ آپدیت آمد و ۲ماه بعدش حدود اواخر اسفند پست کردیم
    ۱۱اکتبر ۲۰۱۶ نامه مدیکال دریافت کردیم
    ۳۰نوامبر ۲۰۱۶ پاس ریکوئست شدیم
    هفته پیش همسرم از سفارت کانادا در آنکارا ویزاها رو دریافت کرد.
    وکیل من آقای پارسای بودند از طریق هنری شرکت کردم . و هیچ نقطه بین المللی و جهانی در پروندم نداشتم ، البته لیسانس مرتبط داشتم. ممنون
    سلام و متشکر از اطلاعاتتون
    اگر امکانش بود یک نمونه از نامه های proof of work رو که به انگلیسی ترجمه شده رو برام بفرستید یا اینجا بذارید ممنون میشم.
    حقیقت من قصد ندارم با وکیل اقدام کنم میخوام مستقیم انجام بدم.
    امیدوارم همیشه موفق باشید

سلام
    اگه امکان داره یه نمونه از گزارش حسابرسی بزارید من داکیومنت رکوئست شدم و فقط نمیدونم این گزارش حسابرسی چجوریه ,چون کار من تصویربرداریه و دریافتی هام اکثرا نقدی بوده نمیدونم باید چیکار کنمhelp

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط soheilak1522 نمایش پست ها
    سلام
    اگه امکان داره یه نمونه از گزارش حسابرسی بزارید من داکیومنت رکوئست شدم و فقط نمیدونم این گزارش حسابرسی چجوریه ,چون کار من تصویربرداریه و دریافتی هام اکثرا نقدی بوده نمیدونم باید چیکار کنمhelp
    میشه بفرمایید کی مدارک ارسال کردین و کی فایل نامبر گرفتید؟
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    سلام من از طریق گرافیک می خواهم اقدام کنم میشه بفرماید ایا باید حتما تحصیلات دانشگاهی داشت برای این روش و این که مدرک ایلتس با چه نمره مورد قبوله؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    شهریور۹۴ مدارک فرستادم.ابان ۹۴ فایل نامبر صادر شد. اواخر مهر۹۵ هم داکیومنت رکوئست .خیلی وقتم کمه یه نمونه گزارش حسابرسی احتیاج دارم

Junior Member

با سلام دوستان من تازه بع این فروم ملحق شدم وقت کافی برای حوندن 184 صفحه را تدارم برا همین خواستم سوال کلی رو اینجا بپرسم هر کسی مایل بود پاسخ دهد. اینکه بنده میخواهم برا ی مادرم از طریق خوداشتغالی اقدام کنم ولی هنوز هیج اطلاعاتی ندارم. مادرم 43 ساله با مدرک کاردانی معماری داخلی هست. و در عین جال 20 ساله که نقاشی تدریس میکنه در کل میشه گفت مهارتهایی همچون نقاشی، معماری داخلی، صنایع دستی دارد و نمایشگاه های زیادی برگزار کرده ولی استانی نه بین الملی ، ایا برای ایشان میشه اقدام کرد؟ در این مورد مدرک زبان نیاز هست؟ در این روش سرمایه گذاری هم میکنن؟

Junior Member

شهریور۹۴ مدارک فرستادم.ابان ۹۴ فایل نامبر صادر شد. اواخر مهر۹۵ هم داکیومنت رکوئست .خیلی وقتم کمه یه نمونه گزارش حسابرسی احتیاج دارم
    با سلام دوست عزیز اگر منظورتون گزارش حسابرسی رسمی هست که باید یک کارشناس رسمی حسابداری واسه 5 سالتون بنویسه و تائید کنه و باید ترجمه مدرک کارشناستون هم به لاتین بذارید رو پرونده
    و الا خودتون بنویسید که اعتبار نداره . واسه شرکتی می خواهید( تو گوگل سرچ کنید زیاد هست ) یا شخصی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز اگر منظورتون گزارش حسابرسی رسمی هست که باید یک کارشناس رسمی حسابداری واسه 5 سالتون بنویسه و تائید کنه و باید ترجمه مدرک کارشناستون هم به لاتین بذارید رو پرونده
    و الا خودتون بنویسید که اعتبار نداره . واسه شرکتی می خواهید( تو گوگل سرچ کنید زیاد هست ) یا شخصی ؟
    مشکل اینه که شخصیه و حسابرس هم میگه فقط برای شرکت گزارش میده واسه همین یه نمونه میخوام تا نشونش بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)