صفحه 186 از 381 نخستنخست ... 86136176177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196236286 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,851 تا 1,860 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsar_mn نمایش پست ها
    سلام ، نه وكيل من آقاي پارسايي نيستن وكيلم اقاي اسدي هست و واقعا متاسف شدم كه كار شما به مشكل خورده البته تا اونجايي كه من اطلاع دارم از طريق كشاورزي خيلي خيلي مشكله و تا حالا نديدم كسي از اين طريق اقدام كرده باشه و نتيجه گرفته باشه بيشتر بچه هاي رشته هنر نتيجه گرفتن قرارداد من با وكيلم 10 هزار دلاره تو 4 تا قسط و تا الان من فقط يك قسط اشو دادم يعني 2500 دلار بابت ارائه چك ليست به من و بيزينس پلن و كاور لتر
    امیدوارم موفق باشین ولی هر طوری شده یک ضمانتی ازشون بگیرین

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز یک نکته رو باید یادآور بشم که شما وقتی ریجکت میشید یک متن آماده هست که واسه همه یکی هست و تو هیچ کدومشون اشاره ای به بیزینس پلن اشاره نمیکند . بعد شما اعتراض بزارید و پول وکیل بدین بعد 4 ماه دلیل اصلی مشخص میشه
    من باز هم میگم الان که پرونده ها رو دارن چک میکنند تا حالا از 5 ماه قبل همش متاسفانه ریجکتی بوده و این روش حساب خاصی نداره

Junior Member maziarm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    USM

دوستانی که به دنبال حسابرس رسمی هستند به لینک زیر یه نگاهی بندازند.

Junior Member

دوستان مبلغی که بابت رهن خانه در ایران پرداخت شده و در سند اجاره خانه درج شده جزو تمکن مالی محسوب نمیشه برای ارایه به سفارت جزو مدارک مالی ؟

Junior Member

[QUOTE=rokhsar_mn;2382499]
    نقل قول نوشته اصلی توسط noushien63 نمایش پست ها
    وكيل شما بيزينس پلن و كاور لتري كه به اداره مهاجرت فرستاد براتون ارسال كرد؟
    پوزش بابت تاخیر در پاسخ-بله ارسال کرده بیزینس پلن و ستلمنت پلن ارسال شده بود

Junior Member

دوستان من بعد از کلی کلجار با خودم تصمیم گرفتم از این روش اقدام کنم و با وکیل قرار داد بستم .
    با توجه به شرایطم بنا به تجربه شما چقدر شانس موفقیت دارم ؟
    عکاس و گرافیست آزاد هستم با دیپلم گرافیک
    اقامت دبی دارم از سال ۲۰۰۳ از طریق شرکت خودم که لایسنس شرکتم موجوده ، حدود سه ساله برگشتم تقریبا ایران ولی اقامت دبی رو هنوز دارم
    دو ملک هم در تهران دارم که هر دو در اجاره هستند بعلاوه سپرده نسبتا خوب و گردش مالی . مجرد همستم با سن ۴۱ سال .
    سفر به شنگن هم داشتم حدود ۳ سال پیش .
    دغدغه من هم عکاسی هست و الان هم در مکزیک هستم برای برگذاری نمایشگاهی از کارهام و در مجلاتی هم در مکزیک مصاحبه هایی با من کردند
    عضو چند موسسه بین المللی عکاسی هم هستم مثل IAPP آمریکا ، GNS آلمان ، FIAP فرانسه . همراه با سرتیفیکید ها مدارک.

اول تصمیم به سفر توریستی داشتم ، با وکیل که صحبت کردم گفتن شرایط خیلی خوبی داری برای گرفتن اقامت و این شد که اقدام کردم..
    به هرحال من هم به صف منتظرین پاس ریکویست پیوستم )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzadsh نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز شرایط شما خوبه و احتمال قبولی بالا
    فقط با وکیل به صورت مرحله به مرحله برو جلو و با تضمین که اگر خدایی نکرده ریجکت شدی 70 % تا 50 % پول رو بهت برگردونه . چون این روش اعتبار زیادی نداره
    بله همیو کارو کردم ، به صورت ۴ قسطه ، و لی در مورد برگشت پول در صورت قبول نشدن صحبتی نکردیم

Junior Member

آقای شهرام میتونم بپرسم شما از طریق کدوم وکیل مهاجرتی اقدام کردین؟ اگر اطلاعاتی توی این زمینه دارین ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh_m نمایش پست ها
    برای اطلاع دوستان ما مدیکالمونو امروز صبح انجام دادیمو اول رفتیم پیش دکتر راهوریان ۲ نفر 770 تومن ویزیت گرفتن و یه معاینه کوچیک انجام دادن بعد فرستادن بیمارستان پارس برای انجام آزمایش و عکی از قفسه سینه .که اونم برای ازمایش ۲ نفر 137 هزار و عکس 150 هزارتومن گرفتن.
    سلام خانوم بهاره، ضمن تبریک و آرزوی موفقیت براتون میخواستم بپرسم شما خودتون اقدام کردین یا از طریق وکیل؟ اگر با وکیل بوده اسم و آدرس وکیلتون رو داشته باشم؟ چند وقت زمان برد تا مدیکالتون؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

Banned

منم میخوام خودم اقدام کنم
    اما نمیدونم از کجا و چجوری

در ضمن شنیدم میگن در این روش باید تحصیلات بالا در زمینه کاری داشته باشید

و در کارتون در سطح بین المللی باشید ایا درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)