صفحه 187 از 381 نخستنخست ... 87137177178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197237287 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,861 تا 1,870 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام
    من لیسانس عکاسی دارم و 26 سالمه
    بیشتر از 5 سال سابقهکار دارم که 3 سال اون سابقه کاری با بیمه است و رزومه ی قوی در حد عکاسی با برند ای معروف و داشتن بیلبوردای تبلیغاتی
    و اینکه به صورت freelance کار کردم

میخواستم ببینم این برنامه مهاجرتی هنوز پا برجاست و اینکه راهنماییای اولیه به چه صورت
    اصن شانسی دارم یا نه

Junior Member

سلام دوستان
    اینجا کسی از طریق کشاورزی اقدام کرده
    چه موفق و چه ناموفق(متاسفم)اگه میشه یه مقدار منو راهنمایی کنید
    سوال اساسیم اینه برای خرید یه مزرعه تو استانهای کشاورزی چقدر سرمایه لازمه

Global Moderator

Simon آواتار ها

کاربران گرامی
    با سلام

کلیه ی ارسال های مرتبط با تلگرام و وکیل بدون ارسال پیام خصوصی حذف شدند. لطفا دقت بفرمایید در این انجمن تبلیغ فعالیت در تلگرام خلاف مقررات بوده و تبلیغ کار وکیل چه بد چه خوب نیز مغایر با قوانین است. لطفا قوانین فروم را مد نظر داشته باشید.

ممنون
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط neg4r نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس عکاسی دارم و 26 سالمه
    بیشتر از 5 سال سابقهکار دارم که 3 سال اون سابقه کاری با بیمه است و رزومه ی قوی در حد عکاسی با برند ای معروف و داشتن بیلبوردای تبلیغاتی
    و اینکه به صورت freelance کار کردم

میخواستم ببینم این برنامه مهاجرتی هنوز پا برجاست و اینکه راهنماییای اولیه به چه صورت
    اصن شانسی دارم یا نه
    سلام دوست عزیز میدونید این روش خیلی پیچیده هست و مثل مهارت کاری بر اساس امتیاز نیست و اینا دنبال ادم های کاملا حرفه ای و نابغه میگردن و یک چیز دیگه خودتون با مطالعه تقدتم کنید اصلا به وکلا اعتماد نکنید چون اونا هیچ کاری براتون نمیکنن و فقط یک سری فرم هست که شما خودتون میتونید پر کنید با یکم اطلاعات اونا رو پر میکنن و یک پول مفت میگیرن ولی با مطالعه و گروه هایی که هست خودتون میتونید کاراتون رو پیگیری کنید و تو این روش هم باید سرمایه داشته باشین و درامدتون خوب باشه و فکر یک طرح تجاری باشین واسه اونجا و همه جوانب رو بررسی کنید و توضیح بدین که اونجا می خوایین چیکار کنین

نقل قول نوشته اصلی توسط bemji نمایش پست ها
    منم میخوام خودم اقدام کنم
    اما نمیدونم از کجا و چجوری

در ضمن شنیدم میگن در این روش باید تحصیلات بالا در زمینه کاری داشته باشید

و در کارتون در سطح بین المللی باشید ایا درسته؟
    تو اون رشته که می خواین اقدام کنید اگر تو همون زمینه تحصیلات داشته باشین که بهتره و این که کارتون باید تو سطح بین الملی باشه یا درامد خوبی داشته باشین و در ضمن باید سرماییه کافی برای انجام کاری که می خوایین اونجا تو رشته خودتون انجام بدین رو ثابت کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط bemji نمایش پست ها
    بنظرتون میشه وکیل کانادایی گرفت؟یعنی با وکیل کانادایی صحبت کرد...چون گویا هم وطنان خیلی داسوز نیستن...یا وکیل که حالا کشور دیگه باشه و تو کانادا باشه
    اره میشه و بهترین کار هم همینه چون هم وطنا بیشترشون کلاه بردار شدن و فقط به فکر جیبشون هستن و اصلا برای بعضیشون مخصوصا مثلا وکیلی که خودم باهاش کار کردم اصلا مهم نیست که شما رجکت شی و فقط تبلیغ الکی میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط manis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینجا کسی از طریق کشاورزی اقدام کرده
    چه موفق و چه ناموفق(متاسفم)اگه میشه یه مقدار منو راهنمایی کنید
    سوال اساسیم اینه برای خرید یه مزرعه تو استانهای کشاورزی چقدر سرمایه لازمه
    سلام من خودم از طریق کشاورزی اقدام کردم هر چقرد پول بیشتری داشته باشین بهتره بالای یک میلیاردو نیم سرمایه باید داشته باشین و مهمتر از اون طرح تجاریتون هست که باید اعلام کنید و اینکه باید اثابت کنید کشاورزین

با سلام و عرض ادب .

دوستان من از داخل خاک کانادا دارم برای ویزای کار موقت اقدام میکنم . ( من و همسرم با ویزای ویزیتور در حال حاضر در کانادا هستیم )

فقط یک سوال مهم دارم . من تمام فایل ها رو آپلود کردم . الان فقط باید هزینه رو واریز کنم . شنیدم که باید مدیکال بدیم برای تمدید و یا تبدیل ویزا . حال سوال من اینه که این مدیکال رو کی از من یا ما میخوان ؟

ما وقتی برای ویزیتور اقدام کردیم به محض اینکه هزینه رو دادیم نامه بایومتریک اومد و گفتن باید بایومتریک بدین . تا ما بررسی کنیم .

آیا این مدیکال هم مثل همون پشت بندش میاد ؟ یا پس از اینکه با درخواست ما موافقت بشه به ما میگن برای مدیکال اقدام کنیم ؟ اخه هزینه مدیکال یه قرون دو قرون نیست . تضمینی هم نیست که به ما ویزای کار بدن. و اینکه زمانی که نامه مدیکال میاد چه مدت وقت هست برای انجام مدیکال ؟؟

با تشکر

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب .

دوستان من از داخل خاک کانادا دارم برای ویزای کار موقت اقدام میکنم . ( من و همسرم با ویزای ویزیتور در حال حاضر در کانادا هستیم )

فقط یک سوال مهم دارم . من تمام فایل ها رو آپلود کردم . الان فقط باید هزینه رو واریز کنم . شنیدم که باید مدیکال بدیم برای تمدید و یا تبدیل ویزا . حال سوال من اینه که این مدیکال رو کی از من یا ما میخوان ؟

ما وقتی برای ویزیتور اقدام کردیم به محض اینکه هزینه رو دادیم نامه بایومتریک اومد و گفتن باید بایومتریک بدین . تا ما بررسی کنیم .

آیا این مدیکال هم مثل همون پشت بندش میاد ؟ یا پس از اینکه با درخواست ما موافقت بشه به ما میگن برای مدیکال اقدام کنیم ؟ اخه هزینه مدیکال یه قرون دو قرون نیست . تضمینی هم نیست که به ما ویزای کار بدن. و اینکه زمانی که نامه مدیکال میاد چه مدت وقت هست برای انجام مدیکال ؟؟

با تشکر
    به این راحتی نمیتونید ویزای کار بگیرد
    شما باید پیشنهاد شغلی معتبر داشته باشین تا بتونین LMIA بگیرین
    زمان پروسه هم نسبتا طولانی هست
    ضمن اینکه از داخل خاک کانادا هم شدنی نیست
    حتما سراغ یک وکیل برید
    too much love will kill you

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    به این راحتی نمیتونید ویزای کار بگیرد
    شما باید پیشنهاد شغلی معتبر داشته باشین تا بتونین LMIA بگیرین
    زمان پروسه هم نسبتا طولانی هست
    ضمن اینکه از داخل خاک کانادا هم شدنی نیست
    حتما سراغ یک وکیل برید
    دوست عزيز ممنون از پاسخ

اما اگر ممكنه پاسخ سوال من رو در خصوص مديكال و ... بفرماييد . فرض كنيد به من قرار هست اپن ورك پرميت بدهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)