صفحه 188 از 381 نخستنخست ... 88138178179180181182183184185186187188189190191192193194195196197198238288 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,871 تا 1,880 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    دوست عزيز ممنون از پاسخ

اما اگر ممكنه پاسخ سوال من رو در خصوص مديكال و ... بفرماييد . فرض كنيد به من قرار هست اپن ورك پرميت بدهند.
    بعد از اینکه ویزای کار شما تایید شد از شما مدیکال خواهند خواست . یعنی مرحله قبل از صدور ویزای کار
    too much love will kill you

حداقل مدرک مورد نیاز برای اقدام چی هستش دوستان ؟
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_rahimi نمایش پست ها
    سلام من خودم از طریق کشاورزی اقدام کردم هر چقرد پول بیشتری داشته باشین بهتره بالای یک میلیاردو نیم سرمایه باید داشته باشین و مهمتر از اون طرح تجاریتون هست که باید اعلام کنید و اینکه باید اثابت کنید کشاورزین
    سلام ببخشيد شما كه از طريق كشاورزي اقدام كردين تويه ايران به صورت تجربي كشاورز بوديد يا اينكه مدرك دانشگاهي كشاورزي دارين؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    بعد از اینکه ویزای کار شما تایید شد از شما مدیکال خواهند خواست . یعنی مرحله قبل از صدور ویزای کار
    وحید عزیز ممنون از پاسخ شما . من با توجه به یافته هایم در این تاپیک و نظر شما و برخی دیگر از دوستان تصمیم گرفتم از ارائه درخواست کار موقت صرفه نظر کنم و یک راست پرونده خود اشتغالی سابمیت کنم . تقریبا از صفحه 116 این تاپیک رو مطالعه کردم . با توجه به اطلاعاتی که کسب کردم و با توجه به شرایطم که به قرار :

فیلد کاری : صنایع تبدیلی بخش کشاورزی
    شرح کار : قرارداد با کشاورزان و اتحادیه های کشاورزی جهت جمع آوری محصولات کشاوزی و باغی آنها ، شستشو ، سورت و درچه بندی و بعضا نگهداری محصولات کشاورزی در سردخانه ( پروانه بهره برداری برای سورت و بسته بندی میوه و نگهداری اونها در سردخانه دارم از وزارت جهاد کشاورزی )
    من شرکتی رو بصورت خانوادگی در ایران در سال 2007 در این زمینه به ثبت رسوندم و با حفظ سمت مدیرعامل 50% از سهام اون شرکت در تملک من و الباقی پدر و مادرم بوده است . پدرم تحت تکفل من بوده و من به همین علت معافیت کفالت داشته ام .
    یک قرارداد مهم با یکی از شرکت های بزرگ ایران دارم که بطور سالانه 100 هزار دلار ناخالص برای من درامد داره و من از محل اون 100 هزار دلار ، هزینه های زندگی خانواده ام ريال حقوق کارمندهایی که شرکتم داره و بیمه اونها توسط من واریز میشه رو پرداخت میکنم و الباقی رو هم هر ماه به حساب سپرده در بانک انتقال میدم ( از محل اون سپرده که حدودا 100 هزار دلار میشه هم درامد جانبی دارم )
    یکی دو بار هم در سطح ملی و استانی مسولین زحمت کشیدند به عنوان کارآفرین نمونه از من تقدیر کرده اند. دارایی من و همسرم هم نزدیک به 600 هزار دلار کانادایی میشه

به جز شرکتی که خودم تاسیس کردم و در بالا ذکر شد ، در همین بخش کشاورزی ، سهامدار و عضو هیئت مدیره یکی دو صندوق بزرگ کشاورزی ملی هستم .

مدرک کارشناسی مدیریت از هند دارم و در اوایل سال 2008 فارغ التحصیل شدم و در ایران نیز mba خوندم ، اما مدرک نهایی رو دریافت نکردم ( کلیه واحد ها طی 3 سال پاس شد )
    سطح زبانم به دلیل تحصیل در کشور انگلیسی زبان خوب بوده ، اگرچه از تاریخ اخرین ازمون ایلتس هم مدت زیادی گذشته اما گرفتن نمره 5 تا 6 تقریبا بدون مطالعه امکان پذیره . همسرم هم مدرس زبان انگلیسی هست و به تازگی نیز کتابی چاپ کرده .
    فرزند من تا یک ماه دیگه در کانادا به دنیا میاد . در حال حاضر در خاک کانادا هستم و در حقیقت سفر فعلی من به نوعی یک سفر تحقیقاتی اکتشافی نیز بوده و از برخی صنایع کشاورزی دیدن کردم.
    بیزنس پلن را نیز ترجیحا خودم مینویسم ( آشنایی دارم و به فرمت انگلیسی نیز می نویسم ) چون میدونم میخوام در کانادا چکار کنم ( خریداری سیب زمینی و پیاز از کشاورز ، بسته بندی و درجه بندی محصولات و فروش در بازار های مختلف - شاید هم بصورت کشت و صنعت ، یعنی زمین کشاورزی را نیز خریداری یا اجاره کنم و تا مرحله بسته بندی و فروش ، ارزش افزوده رو ایجاد کنم .
    است ، فکر میکنم برای این روش واجد شرایط باشم . دو سوال برای من با توجه به تجریبایت بیان شده ی دوستان بوجود اومده که تقاضا دارم من رو راهنمایی کنید :

1- من در سایت اداره مهاجرت دیدم که که اگر برای خود اشتغالی فدرال اقدام میکنید این چک لیست مدارک و فرم و ... تکمیل کنید و به همراه هزینه بررسی پرونده به ادرس استان آلبرتا از طریق پست بفرستین . یعنی اساسا انلاین مثل ویزای توریستی و اکسپرس اینتری نمیشه اپلای کرد . اما من میدیدم دوستان میگفتن بعد از تشکیل پرونده ، براشون آپدیت اونده و از شما خواستن مدارک ارسال کنید . این یعنی چی ؟ یعنی در زمان اقدام فقط باید فرم ها رو بر اساس وضعیتی که داریم تکمیل کنیم و فقط فرم خالی و هزینه رو ارسال کنیم و بعدا که فایل نامبر دادند و از ما درخواست کردند مدارک رو ارسال کنیم ؟ یا اینکه یه سری مدارک اولیه و تا حدی کامل به همراه مبلغ مورد نظر باید بفرستیم به همون آدرس و هر زمان که درخواست مدارک کردند ، آپدیت شده مدارک و وضعیت اون موقع رو مجددا ارسال کنیم ؟ این من رو گیج گیچ کرده که اساسا درست کدومه ؟ به عبارت دیگر شروع پروسه مگر نباید با ارسال مدارک کامل و تمامی فرم ها و هزینه باشه ؟ اما در صفحه 116 خوندم که ایمیل میزنن و تمام مدارک و ذکر میکنند که ظرف 60 روز بفرستید . اگر واقعا الان مدارک نخواد که عالیه - چون من در کانادا هستم و دسترسی به مدارکم کمی سخته

2- مشکلی که وجود نداره از داخل خاک کانادا درخواست رو ارسال کنیم ؟

3- استان کبک که درحال حاضر بسته است . آیا برنامه خوداشتغالی استانی دیگری است که در حال حاضر باز باشد یا فقط از طریق فدران در حال حاضر میشه اقدام کرد ؟

ممنون میشم لطف کنید من رو راهنمایی کنید .

سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    حداقل مدرک مورد نیاز برای اقدام چی هستش دوستان ؟
    این روش یک سری انتیاز داره نسبت به رشته ای که هستین سرمایه می خواد تجربه کاری می خواد اگر که در سطح جهانی باشه که احتمال اکسپت شدنتون بیشتره

سلام نه من مدرم مهندسی نرم افزاره ولی کشاورزی هم میکنیم و پروانه جهاد داشتم و مدارک معتبر کاری .
    شما اوا فرمها رو پر میکنین و یک سری اطلاعات اولیه از خودتون بعد که از فایل نامبر اپدیدتون که امد کل مدارک در خواستی رو ظرف مدت 60 روز ارسل میکنید

سلام مجدد . امیدوارم دوستان شفاف سازی کنند .

ببینید این دقیقا چیزیه که در سایت اداره مهاجرت ذکر شده :

Step 1. Gather Documents

What documents are required?

Collect the documents you need to support your application. These are listed in the Document Checklist (IMM 5784).
    Important information: If you do not provide all the requested information or documents, the processing of your application could be delayed.
    بعد میگه حالا این فرم ها رو پر کنید .

• Generic Application Form for Canada (IMM 0008) (PDF, 496.24 KB)
    • Additional Dependants/Declaration Form (IMM 0008DEP) (PDF, 424.19 KB)
    • Schedule A – Background/ Declaration (IMM 5669) (PDF, 776.39 KB)
    • Schedule 5: Economic Classes—Declaration of Intent to Reside in Quebec (IMM 0008 Schedule 5) (PDF, 541.53 KB)
    • Schedule 6A: Business Immigrants-Self-Employed Persons (IMM 0008 - Schedule 6A) (PDF, 1.78 MB)
    • Additional Family Information (IMM 5406) (PDF, 570.00 KB)
    • Use of a Representative (IMM 5476), if applicable. (PDF, 648.31 KB)
    در مرحله سوم هم باید هزینه محاسبه پرداخت بشه

Step 3. Pay the Fees
    این هم مرحله اخر که میگه تمام فرمهای امضا شده به همراه مدارک موجود ، پست بشه .

Step 4. Mail the Application

Mailing instructions

Follow the instructions below to submit your application.
    Put the completed forms, supporting documents and fee payment in a 23 cm x 30.5 cm (9” x 12”) envelope.
    من واقعا گیج شدم . دوستان می فرمایند اول فقط فرم ها رو میفرستی بعدا به شما نامه میزنن مدارک و میخوان ؟ آیا شما نیز فرم ها رو به استان نوا اسکوشیا ارسال میکنید ؟
    پس مصاحبه کجای این داستانه ؟ بیزنس پلن کی باید ارسال بشه ؟

ممنون میشم شفاف سازی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_rahimi نمایش پست ها
    این روش یک سری انتیاز داره نسبت به رشته ای که هستین سرمایه می خواد تجربه کاری می خواد اگر که در سطح جهانی باشه که احتمال اکسپت شدنتون بیشتره

حداقل مدرکت حصییلی که لازمه رو میگم
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام مجدد . امیدوارم دوستان شفاف سازی کنند .

ببینید این دقیقا چیزیه که در سایت اداره مهاجرت ذکر شده :

بعد میگه حالا این فرم ها رو پر کنید .

در مرحله سوم هم باید هزینه محاسبه پرداخت بشه

این هم مرحله اخر که میگه تمام فرمهای امضا شده به همراه مدارک موجود ، پست بشه .

من واقعا گیج شدم . دوستان می فرمایند اول فقط فرم ها رو میفرستی بعدا به شما نامه میزنن مدارک و میخوان ؟ آیا شما نیز فرم ها رو به استان نوا اسکوشیا ارسال میکنید ؟
    پس مصاحبه کجای این داستانه ؟ بیزنس پلن کی باید ارسال بشه ؟

ممنون میشم شفاف سازی کنید.
    شما فرمهای اولیه رو پر میکنید و سرمایه و چیزهای دیگتون رو فقط اعلام میکنید . بعد فایل نامبرتون میاد بعدش اپدیت زمانی که اپدیت میاد شما طرح تجاریتون و کلا مدارک رو میفرستین.
    ما فدرال اقدام کردیم و وکیل داشتیم که جناب وکیل بد شیره ای سرمون مالید نه من فقط خیلی از دوستام همه رجکت شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط javadth نمایش پست ها
    حداقل مدرکت حصییلی که لازمه رو میگم
    ببینید مدرک تحصیلی اینجا امتیاز داره ولی من نمیدونم حداقلش باید چی باشه و بستگی با سرمایه شما هم داره چون این روش باید تو رشته ای که میخواین اقدام کنید تجربه داشته باشین و سرمایه کافی برای اقدام تو اون رشته و اگه تحصیلات اکادمیک ندارین باید برای امتیاز ایلس امتحان بدین شما می خواین از کدوم رشته اقدام کنید هنری ورزشی یا کشاورزی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)