صفحه 192 از 381 نخستنخست ... 92142182183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202242292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,911 تا 1,920 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط toojih نمایش پست ها
    دوستان کسی از شرایط تاسیس دیتاسنتر در کانادا و گرفتن اقامت اطلاعی داره ؟
    شما اول باید اقامت بگیرید بعد دنبال تاسیس دیتا سنتر یا هر نوع بیزینس دیگری باشید. این نوع شغل جزو گروه مهاجرت به روش خوداشتغالی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    سلام خوبين ؟
    ببخشيد منظورتون از فايل نامبر چيه ؟
    يعني مداركي كه ارسال كرديد توسط اداره مهاجرت دريافت شد و به شما تاييديه دريافت و شروع بررسي دادند به همراه اپليكيشن نامبر و uci ؟
    ضمنا اگر اشكال نداره بفرماييد از چه روش و برنامه اي اقدام كرديد

سلام
    بله اداره مهاجرت مدارك ما رو دريافت كرده و تاييديه اون دو داده
    از روش خود اشتغالي ورزشي

نقل قول نوشته اصلی توسط mayammmmm نمایش پست ها
    سلام
    بله اداره مهاجرت مدارك ما رو دريافت كرده و تاييديه اون دو داده
    از روش خود اشتغالي ورزشي
    خوب خداروشكر .

من از داخل كانادا ٦ مارچ اقدام كردم . تقريبا ظرف ٢ هفته ايميل و فايل نامبر اومد . ( روش كشاورزي)
    ميتونم بپرسم شما مدارك رو به دفتر بررسي درخواست ها در كانادا ( سيدني-نوااسكوشيا ) ارسال كردين يا به انكارا ؟
    خودتون اقدام كردين يا وكيل ؟ براي من در ايميل نوشته بود پرونده رو بايد به اكانت انلاين خودتون لينك كنيد. من اينكارو كردم ، شما چطور ؟

سوالي كه دارم الان باس منتظر چي باشيم؟ و مهمتر از اون تغييرات در فايل رو چطور بايد اعلام كرد ؟ من به تازگي صاحب فرزند شدم . چطور بهشون اطلاع بدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    خوب خداروشكر .

من از داخل كانادا ٦ مارچ اقدام كردم . تقريبا ظرف ٢ هفته ايميل و فايل نامبر اومد . ( روش كشاورزي)
    ميتونم بپرسم شما مدارك رو به دفتر بررسي درخواست ها در كانادا ( سيدني-نوااسكوشيا ) ارسال كردين يا به انكارا ؟
    خودتون اقدام كردين يا وكيل ؟ براي من در ايميل نوشته بود پرونده رو بايد به اكانت انلاين خودتون لينك كنيد. من اينكارو كردم ، شما چطور ؟

سوالي كه دارم الان باس منتظر چي باشيم؟ و مهمتر از اون تغييرات در فايل رو چطور بايد اعلام كرد ؟ من به تازگي صاحب فرزند شدم . چطور بهشون اطلاع بدم
    ما از طريق وكيل اقدام كرديم البته وكيل كانادايي و مداركمون به سيدني در كانادا ارسال شد
    نخير ما چون وكيل داريم به ايميل ايشون لينك هست و ما فقط از طريق فايل نامبر وارد صفحه ميشيم و وضعيت پرونده رو چك ميكنيم
    والا نمي دونم بايد منتظر چي باشيم شايد اپديت مداركمون
    منتظر خبراي خوب باشيم فقط
    تغييرات رو سريعا بايد اعلام كرد داخل صفحه ايميگريت كه ميشيد زده اپديت مدار هر چه ديرتر اعلام بشه روند بررسي بيشتر طول ميكشه
    موفق باشيد

از نظر کشور کانادا چه مشاغلی خود اشتغالی محسوب می شود ؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
    از نظر کشور کانادا چه مشاغلی خود اشتغالی محسوب می شود ؟؟
    پست اول همین تاپیک را بخوانید.

Junior Member

سلام خسته نباشید

میشه لطفا منو هم راهنمایی کنید....

منو همسرم هم تو فکر مهاجرت هستیم...فعلا دارم تحقیق میکنم یکی از دوستام که کاناداست گفت از طریق اسکیل ورکر میتونید اقدام کنید...من تو این سایت با روش خوداشتغالی اشنا شدم..

من خودم هنرمندم ..ارایشگرم و به طور حرفه ای کار میکنم و اموزش میدم.....البته مدرک مربی گری ندارم اما مدرک ارایشگری دارم....
    تمام امور هنری رو به طور حرفه ای انجام میدم...نقاشی . بافتنی . بافت فرش و گلیم و غیره اما مدرکی ندارم...ایا با گرفتن مدرک میتونیم امیدوار به مهاجرت از این طریق باشم؟؟؟؟

همسرم در تمام زمینه های فنی تخصص دارن...سخت افزار و نرمافزار کامپیوتر...برقشکی ساختمان که مدرک فنی و حرفه ای رو دارن....دارای سه مدرک از گلدیران ال جی هستن.....تکنسین تهویه مطبوع انواع کولرها و چیلرها هستن و در نیروگاه برق به عنوان تکنسین حرفه ای یه مدتی کار کردن...و در حرفه ی خور تخصص کامل دارن...جوشکاری هم کاملا بلدن اما مدرکی ندارن..

ایشون پنج سال کشاورزی کردن در زمین پدری من و پدر خودشون و محصولات رو هم با موفقعیت برداشت کردن و فروختن....باغبانی و پرورش طیور هم در این پنج سال انجام دادن....اما مدرکی ندارن...

به نظر شما دوستان ما چطوری میتونیم اقدام کنیم؟؟؟

Junior Member

در ادامه صحبتهام...

من به مدت دوسال در سالنی عروسکار بودم و الان هفت ماهه که خودم سالنی رو اجاره کردم و اجاره نامه اش به نام خودمه و مدیریت سالن رو دارم برای جواز هم اقدام کردم و مبلغی رو واریز کردم اما چون کامل پرداخت نکردم هنوز جوازم رو نگرفتم...

بینه پیامها خوندم که از طریق ارایشگری میشه...و باید اثبات کرد من چطور میتونم مدارک جمع کنم که خودم اشتغال زایی کردم و سالن دارم؟؟؟من بیمه نیستم اما میتونم خودم رو بیمه کنممم

Junior Member

دوستان کسی هست که در یکسال اخیر اقدام کرده باشه و به نتیجه رسیده باشه ؟
    توی سایت داره زمان 63 ماه رو برای زمان پروسه نشون میده این زمان واقعیه؟
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp

Junior Member

سلام وقت بخير
    ممنون از همه اطلاعات مفيد اين تايپ
    همسر من ٣٣ سالشه و ليسانس گرافيك داره.و هشت سال سابقه كار بين المللي در رابطه با رشته گرافيك هم داره، ايلس ٦گرفته به تازگي
    ما قصد مهاجرت داريم با اين شرايط از چه طريقي ميتونيم بهتر به نتيجه برسيم ؟
    يك دختر ٥ساله هم داريم
    با يك وكيلي صحبت كرديم و گفتن براي طراحان و گرافيستا يه قانوني هست كه احتياجي به جمع كردن امتياز نداره و حدود يك سال طول ميكشه براي گرفتن pr!!
    درست گفته ؟ و هزينه حق وكالش هم حدود ٣٠ميليون ميشه تا پايان كار ١٥تا براي دست مزد خودشون ١٥ تا هم هزينه سفارت كانادا و

يكم راهنمايي ميكنيد لطفا كه اين گفته هاي وكيل حقيقت داره ايا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)