صفحه 197 از 381 نخستنخست ... 97147187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207247297 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,961 تا 1,970 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramuae نمایش پست ها
    دوستان اطلاع دارید کجا مورد تایید دولت کانادا هست برای معادل سازی تجربه کاری به مدرک تحصیلی ؟
    اگر منظورتون موسساتی هستند که ادعا میکنند بر اساس تجربه کاری به شما مدرک معادل لیسانس و ارشد و غیره میدهند، کار اینگونه موسسات عملا کلاهبرداری است و مدارک اخذ شده در هیچ جا معتبر نیست.

Junior Member

سلام دوستان,

من میخوام خودم فرمها پر کنم و کارهای مربوط به این روش مهاجرتی رو انجام بدم البته در مورد کل پروسه دارم با چند تا وکیل مهاجرتی کانادایی صحبت میکنم اما نمیخوام اونا رو استخدام کنم واسه اینکه همه کارا رو برام انجام بدم فقط در حد مشاوره. به نظرتون این کار ریسکه؟ فک میکنم تو ایران این روش مهاجرتی کمتر از بقیه روش ها متقاضی داره. کسی تجربه ای تو این زمینه داره که همه کاراشو برای این پروگرم خودش انجام داده باشه و موفق شده باشه؟

ممنون میشم نظرتونو بگید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اگر منظورتون موسساتی هستند که ادعا میکنند بر اساس تجربه کاری به شما مدرک معادل لیسانس و ارشد و غیره میدهند، کار اینگونه موسسات عملا کلاهبرداری است و مدارک اخذ شده در هیچ جا معتبر نیست.
    ممنون از پاسختون ، چون شنیده بودم مثلا برندگان لاتاری آمریکا طبق شرایط خاصی میتونستند به جای ارایه دیپلم ، مدارک معادل کاری ارایه بدهند ، البته من هدفم گرفتن مدرک دکترا بود با توجه به تجربه کاریم ، گفتم شاید کانادا هم این سیستم رو داشته باشه .

اگر ممکنه این سوال رو هم راهنمایی بفرمایید ، مدارکی که ترجمه میشه حتما باید با مهر دادگستری و امورخارجه باشه ؟ مثل قراردادها و ....

ممنون

Junior Member

لطفا اگه کسی راجع به ارزش مدرک مجازی دانشگاه تهران واسه پیدا کردن شغل و ویزای شغلی تو کشورهای خارجی (مثل همین کانادا) تجربه ای داره بگه! وضعیت چجور هست؟

Junior Member

با سلام.
    من سازنده بازی موبایل هستم و تا الان دوتا بازی هم در ایران منشر کردم و بازی ها از کیفیت مناسبی برخوردار است. چطور می توان به عنوان یک بازی ساز به کانادا مهاجرت کنم؟
    شرایط مهاجرت به چه صورته؟ از چه طریق یابد درخواست خودم را بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoor22 نمایش پست ها
    با سلام.
    من سازنده بازی موبایل هستم و تا الان دوتا بازی هم در ایران منشر کردم و بازی ها از کیفیت مناسبی برخوردار است. چطور می توان به عنوان یک بازی ساز به کانادا مهاجرت کنم؟
    شرایط مهاجرت به چه صورته؟ از چه طریق یابد درخواست خودم را بدم؟
    شما باید از طریق مهاجرت نیروی کار متخصص اقدام کنید نه خوداشتغالی. تاپیکهای مربوط به اکسپرس انتری را نگاه کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط leilasaligheda نمایش پست ها
    منظورم این سوال بود:

سلام دوستان
    این روش رو امکان داره که خودمون به تنهایی انجام بدیم یا نیاز به وکیل هست؟
    میشه راهنمایی کنید که از کجا باید شروع کنیم؟
    شما برای هیچ روش مهاجرتی به کانادا نیاز نیست که حتما وکیل بگیرید. منتها باید از خودتان بپرسید که چقدر با پیچیدگی های مهاجرت به کانادا آشنایی دارید.

Junior Member

سلام دوستان.
    من کارم فیلمبرداری هست و در فیلمهای سینمایی، مستند و تیزر های تلویزیون بعنوان دستیار فیلمبردار فعالیت میکنم. خودم هم هر از گاهی مستند یا فیلم کوتاهی رو بصورت مستقل فیلمبرداری کرده ام. کاردانی نرم افزار و کارشناسی سینما-گرایش تدوین(دانشگاه علمی کاربردی) دارم. از سال 93 مشغول به این کار هستم و کار هم بصورت پروژه ای هست و استخدام جایی نیستم و سابقه بیمه هم ندارم.
    سنم 29 سال و متاهل هستم.
    1- آیا از این طریق(self employed) میتوانم اقدام کنم برای مهاجرت به کانادا؟
    2- آیا اگر در صنف دستیاران خانه سینما عضو شوم برای این روش موثر هست؟
    3- چطور میتوانم برای همسرم اقامت بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazzz نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من کارم فیلمبرداری هست و در فیلمهای سینمایی، مستند و تیزر های تلویزیون بعنوان دستیار فیلمبردار فعالیت میکنم. خودم هم هر از گاهی مستند یا فیلم کوتاهی رو بصورت مستقل فیلمبرداری کرده ام. کاردانی نرم افزار و کارشناسی سینما-گرایش تدوین(دانشگاه علمی کاربردی) دارم. از سال 93 مشغول به این کار هستم و کار هم بصورت پروژه ای هست و استخدام جایی نیستم و سابقه بیمه هم ندارم.
    سنم 29 سال و متاهل هستم.
    1- آیا از این طریق(self employed) میتوانم اقدام کنم برای مهاجرت به کانادا؟
    2- آیا اگر در صنف دستیاران خانه سینما عضو شوم برای این روش موثر هست؟
    3- چطور میتوانم برای همسرم اقامت بگیرم؟
    سوالهای شما خیلی کلی هست
    شما باید ثابت کنید که درآمد شما از این راه هست و ....
    مسلما بی تاثیر نیست
    از این روش هم برای خودتون و هم خانوادتون می تونین اقامت بگیرین
    too much love will kill you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_vp نمایش پست ها
    سوالهای شما خیلی کلی هست
    شما باید ثابت کنید که درآمد شما از این راه هست و ....
    مسلما بی تاثیر نیست
    از این روش هم برای خودتون و هم خانوادتون می تونین اقامت بگیرین
    ممنون از پاسخ تون.
    خب من میتونم یه سری قرارداد ارائه کنم و تیتراژ فیلمهایی که اسمم داخلش هست(البته نمیدونم این فیلمها چطور باید ارائه بشه و آیا اصلا قبول میکنن؟)
    چه مدت کافی هست سابقه خود اشتغالی داشته باشم تا امتیاز بالایی از این آیتم بگیرم؟
    یه مسئله مهم هم برام وضعیت کار من در کانادا هست.البته طبق این مقاله ای که خوندم ( http://www.mohajeran.ca/?p=13349 ) وضعیت بازار کار ما در اونجا خوب هست ولی اینکه چطور بتونم برای خودم اونجا همین شغل رو ادامه بدم و درآمدش چقدر هست و آیا کفاف یه زندگی معمولی برای شروع را میدهد یا نه. و اینکه چطور در کمترین مدت وارد بازار کار بشوم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)