صفحه 198 از 381 نخستنخست ... 98148188189190191192193194195196197198199200201202203204205206207208248298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,971 تا 1,980 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

با سلام.من هم مدتي هست راجب اين موضوع تحقيق ميكنم با وكيل هم صحبت كردم ميگه كيس خوبي هست و احتمال قبوليتون بالاست. ولي به اينا اعتماد ندارم و هنوز نتونستم وكيل خوبي توي اين زمينه پيدا كنم.كسي تا حالا جديدا اين راه رو امتحان كرده؟ ميشه مرحله به مرحله راهنمايي كنيد كه اگه خودمون شخصا بخوايم اقدام كنيم چه مراحلي بايد طي كنيم؟ و چطور فورم هارو پر كنيم كه مورد قبول كانادا باشه؟

با سلام.من 10سال سابقه مربیگری ژیمناستیک دارم.کارت مربیگری درجه 3 دارم.از طرفی خودم هم یک باشگاه خصوصی اجاره کردم و هیچ منبع درامدی دیگری ندارم.مدرک تحصیلیم هم کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی است.سنم هم 28 سال است.ایا من شرایطش را دارم؟

Junior Member

سلام. بله اگه بتونین با مدارک ثابت کنین که تونستین طی 5 سال گذشته حداقل 2 سال از درآمدی که داشتین از این رشته ی ورزشیتون زندگیتونو بگذرونین، شرایطتون میخوره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mona_tubros نمایش پست ها
    با سلام.من 10سال سابقه مربیگری ژیمناستیک دارم.کارت مربیگری درجه 3 دارم.از طرفی خودم هم یک باشگاه خصوصی اجاره کردم و هیچ منبع درامدی دیگری ندارم.مدرک تحصیلیم هم کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی است.سنم هم 28 سال است.ایا من شرایطش را دارم؟

Junior Member

سلام. ما هم خیلی تحقیق کردیم و در نهایت تصمیم گرفتیم خودمون اقدام کنیم. اگه زبانتون خوبه واقعن کاری نیست که آدم خودش نتونه انجام بده. البته یه مسئله ای که هست اینه که چقدر هم پروندتون پر و پیمونه؟ یعنی اگه مطمئنین که شرایطتون به خود اشتغالی میخوره و مدارک کافی دارین خوب کارتون خیلی راحت تره و خودتون میتونین از پسش بر بیاین.. ولی بگم که یکم پروسه ی جمع کردن مدارکش زمان بره و البته برا وکیل هم یه سری مدارک رو خودتون باید جمع کنین.. فقط بیزنس پلن میمونه که خوب اون یکم پیچیده تره و ما اون رو هم خودمون داریم مینویسیم.. البته رشته ی ما هنره و با خیلی رو هنر و بازار کار و هنز تو کانادا تحقیق کردیم.. باید حوصله داشته باشین و وقت بذارین. راستش ما به بزنس پلن نوشتن وکلای ایرانی خیلی اعتماد نداریم چون گویا یه سمپل دارن مال خیلی ها رو مثل هم مینویسن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ZBjoon نمایش پست ها
    با سلام.من هم مدتي هست راجب اين موضوع تحقيق ميكنم با وكيل هم صحبت كردم ميگه كيس خوبي هست و احتمال قبوليتون بالاست. ولي به اينا اعتماد ندارم و هنوز نتونستم وكيل خوبي توي اين زمينه پيدا كنم.كسي تا حالا جديدا اين راه رو امتحان كرده؟ ميشه مرحله به مرحله راهنمايي كنيد كه اگه خودمون شخصا بخوايم اقدام كنيم چه مراحلي بايد طي كنيم؟ و چطور فورم هارو پر كنيم كه مورد قبول كانادا باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mihansa نمایش پست ها
    سلام. ما هم خیلی تحقیق کردیم و در نهایت تصمیم گرفتیم خودمون اقدام کنیم. اگه زبانتون خوبه واقعن کاری نیست که آدم خودش نتونه انجام بده. البته یه مسئله ای که هست اینه که چقدر هم پروندتون پر و پیمونه؟ یعنی اگه مطمئنین که شرایطتون به خود اشتغالی میخوره و مدارک کافی دارین خوب کارتون خیلی راحت تره و خودتون میتونین از پسش بر بیاین.. ولی بگم که یکم پروسه ی جمع کردن مدارکش زمان بره و البته برا وکیل هم یه سری مدارک رو خودتون باید جمع کنین.. فقط بیزنس پلن میمونه که خوب اون یکم پیچیده تره و ما اون رو هم خودمون داریم مینویسیم.. البته رشته ی ما هنره و با خیلی رو هنر و بازار کار و هنز تو کانادا تحقیق کردیم.. باید حوصله داشته باشین و وقت بذارین. راستش ما به بزنس پلن نوشتن وکلای ایرانی خیلی اعتماد نداریم چون گویا یه سمپل دارن مال خیلی ها رو مثل هم مینویسن.
    با توجه به اینکه من هم رشته ام هنره میتونید لطف کنید و یه مقدار راهنمایی کنید و منابعی بدید برای شناخت هنر و بازار کارش در کانادا؟
    در مورد بیزنس پلن هم اگر اطلاعاتی بدید ممنون میشم چون من هم در نهایت خودم باید همه کارها رو انجام بدم متشکرم

Junior Member

سلام سلام. سوال من گرافیستم و لیسانس گرافیک هم دارم آیا با سابقه ی کار نیمه وقت برای یک شرکت سینمایی من میتونم از خود اشتغالی استفاده کنم؟

Junior Member

خوب باید با توجه به رشتتون تو نت سرچ کنید. مثلن اگه کارتون با گالری هاست مثل یک نقاش یا مجسمه ساز. گالری های خوب رو پیدا کنید و ببینید شرایطشون برا برگزاری گالری چه جوریه.. یا اگه گرافیست هستین با توجه به رشتتون باید دنبال کار باشین. خوشبختانه الان اینترنت واقعن کار رو راحت کرده.. چه برای پیدا کردن خانه و استودیو، چه برای ارتباط با بارار کار.
    بیزنس پلن هم یه سر فصل هایی داره که با توجه به اون جلو برید:
    1-Executive Summary
    2-Identify Your Business Opportunity
    3-Industry analysis
    4-Marketing,Sales and Competition Analysis and Strategy
    5-Your Team
    6-Management
    7-Operation
    8-Financial Forecasts
    9-implementation /Target Dates
    10-Appendices

البته با توجه به اینکه تو هنر یک سری از این موارد رو نداره، اونها نیاز نیست به نظرم. البته ما خودمون این کارو کردیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazzz نمایش پست ها
    با توجه به اینکه من هم رشته ام هنره میتونید لطف کنید و یه مقدار راهنمایی کنید و منابعی بدید برای شناخت هنر و بازار کارش در کانادا؟
    در مورد بیزنس پلن هم اگر اطلاعاتی بدید ممنون میشم چون من هم در نهایت خودم باید همه کارها رو انجام بدم متشکرم

Junior Member

سلام. تابحال کسی از طریق مترجمی موفق شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezazzz نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ تون.
    خب من میتونم یه سری قرارداد ارائه کنم و تیتراژ فیلمهایی که اسمم داخلش هست(البته نمیدونم این فیلمها چطور باید ارائه بشه و آیا اصلا قبول میکنن؟)
    چه مدت کافی هست سابقه خود اشتغالی داشته باشم تا امتیاز بالایی از این آیتم بگیرم؟
    یه مسئله مهم هم برام وضعیت کار من در کانادا هست.البته طبق این مقاله ای که خوندم ( http://www.mohajeran.ca/?p=13349 ) وضعیت بازار کار ما در اونجا خوب هست ولی اینکه چطور بتونم برای خودم اونجا همین شغل رو ادامه بدم و درآمدش چقدر هست و آیا کفاف یه زندگی معمولی برای شروع را میدهد یا نه. و اینکه چطور در کمترین مدت وارد بازار کار بشوم
    دوستان گرامی لطفا راهنمایی کنید.
    این اواخر کسی از کاربران اقدام نکرده از این روش؟

سلام دوستان.
    من کارم فیلمبرداری هست و در فیلمهای سینمایی، مستند و تیزر های تلویزیون بعنوان دستیار فیلمبردار فعالیت میکنم. خودم هم هر از گاهی مستند یا فیلم کوتاهی رو بصورت مستقل فیلمبرداری کرده ام. کاردانی نرم افزار و کارشناسی سینما-گرایش تدوین(دانشگاه علمی کاربردی) دارم. از سال 93 مشغول به این کار هستم و کار هم بصورت پروژه ای هست و استخدام جایی نیستم و سابقه بیمه هم ندارم.
    سنم 29 سال و متاهل هستم.
    1- آیا از این طریق(self employed) میتوانم اقدام کنم برای مهاجرت به کانادا؟
    2- آیا اگر در صنف دستیاران خانه سینما عضو شوم برای این روش موثر هست؟
    3- چطور میتوانم برای همسرم اقامت بگیرم؟

Junior Member

قراردادهاي حق التدريس بودن
    البته يك همكاري هم در پروژه ساختماني داشتم
    كه ميتونم قرار دادي كه با اون شركت بسته بودم هم ارائه بدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)