صفحه 2 از 381 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط pasan نمایش پست ها
    سلام
    خواستم در مورد مهاجرت ورزشی من رو راهنمایی کنید
    من سابقه عضویت در تیم ملی کوهنوردی در رده های سنی مختلف رو دارم و دارنده چند مقام آسیایی و کشوری هستم و دارنده چند مدرک بین اللملی مربیگری ورزشی هستم
    رشته تحصیلی من مرتبط با ورزش هست و الان دانشجوی ترم 2 مدیریت ورزشی هستم .و میزان تسلط زبان من نمره 6 آیلتس هست.
    ممنون
    با سلام
    لطفا به من بگید که از چه سالی شروع کردین ؟ چه مقامهای دارید ( با ذکر ملی بودن یا کشوری بودن ) و مربیگری درجه چند دارید و تاریخ اخذ مربیگریها

Junior Member

پیش فرض مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

باسلام و احترام

بنده 34 سالمه قهرمان و نائب قهرمان کشور سال 75 و 76 مربیگری درجه 3 و 2 و یک رشته رزمی که در المپیک وجود داره رو دارم و داور 3 هم هستم در همون رشته و مدارک گذارنده شده دوره های مختلف در کمیته المپیک و تربیت بدنی ، مربی بدنساز تیمهای ورزشی از آکادمی المپیک و نامه ترجمه شده از فدراسیون که از سال 82 که مدرک مربیگری گرفتم دارم به صورت خود اشتغال در باشگاه های ..... زیر نظر فدراسیون کار می کنم و البته عضو انجمن قهرمان و پیشکسوتان ورزش ایران هم هستم فرانسه و انگلیسی در حد 3 از 6 ،،، در فوریه 2011 فایل نامبر خود اشتغالی رو گرفتم 1050$ پرداخت کرده بودم و هیچ مدرکی به غیر فرم مربوطه به سوریه نفرستاده بودم ، می خواستم راهنماییم کنید که چقدر زمان می بره که دعوتم کنن ، و چه مدارکی ازم می خوان و همچنین در مورد business plan بیشتر توضیح بفرمایید با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط azadzar نمایش پست ها
    باسلام و احترام

بنده 34 سالمه قهرمان و نائب قهرمان کشور سال 75 و 76 مربیگری درجه 3 و 2 و یک رشته رزمی که در المپیک وجود داره رو دارم و داور 3 هم هستم در همون رشته و مدارک گذارنده شده دوره های مختلف در کمیته المپیک و تربیت بدنی ، مربی بدنساز تیمهای ورزشی از آکادمی المپیک و نامه ترجمه شده از فدراسیون که از سال 82 که مدرک مربیگری گرفتم دارم به صورت خود اشتغال در باشگاه های ..... زیر نظر فدراسیون کار می کنم و البته عضو انجمن قهرمان و پیشکسوتان ورزش ایران هم هستم فرانسه و انگلیسی در حد 3 از 6 ،،، در فوریه 2011 فایل نامبر خود اشتغالی رو گرفتم 1050$ پرداخت کرده بودم و هیچ مدرکی به غیر فرم مربوطه به سوریه نفرستاده بودم ، می خواستم راهنماییم کنید که چقدر زمان می بره که دعوتم کنن ، و چه مدارکی ازم می خوان و همچنین در مورد business plan بیشتر توضیح بفرمایید با سپاس
    دوست عزیز مهاجرت به روش خود اشتغال یه پروسه طولانی تی نسبت به روشهای دیگه داره
    این روش به گفته خود اداره مهاجرت 5 سال طول میکشه ولی در بسیاری از موارد این مدت زیر 4 و 3.5 سال نیز بوده
    business plan بخش عمده و اساسی این روش محسوب میشه و اگر شما تمام مواردتون در حد عالی باشه ولی نتونین یک business plan به افسر مهاجرتی ارایه کنید مطمعنا پرونده شما مرجوع میشه
    business plan نشون میده که شما قصد دارین پس از ورود به کانادا چه اقداماتی رو انجام بدین که بتونین خودتون مخارج خودتونو در بیارین و از همه مهمتر چه کارهای فرهنگی یا همون ورزشی رو در کانادا انجام بدین .
    نوشتن
    business plan هم باید یه نفر آدم وارد بنویسه چون سخته
    مرحله بعدی پس از فایل نامبر احتمالا 1.5 تا 2 سال طول میکشه
    سپس مدارک ترجمه شده و شاید اصلشو از شما می خوان
    و کارهای این روش از چند ماه قبل به سفارت کانادا در آنکارا انتقال داده شده .
    شما با وکیل اقدام کردین جناب؟ یا خودتون اقدام کردین ؟ چه مدارکی رو فرستادین ؟
    در سایت مهاجرت آیا با فایل نامبر وضعیت خودتونو چک کردین ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khosrowasghari نمایش پست ها
    دوست عزیز مهاجرت به روش خود اشتغال یه پروسه طولانی تی نسبت به روشهای دیگه داره
    این روش به گفته خود اداره مهاجرت 5 سال طول میکشه ولی در بسیاری از موارد این مدت زیر 4 و 3.5 سال نیز بوده
    business plan بخش عمده و اساسی این روش محسوب میشه و اگر شما تمام مواردتون در حد عالی باشه ولی نتونین یک business plan به افسر مهاجرتی ارایه کنید مطمعنا پرونده شما مرجوع میشه
    business plan نشون میده که شما قصد دارین پس از ورود به کانادا چه اقداماتی رو انجام بدین که بتونین خودتون مخارج خودتونو در بیارین و از همه مهمتر چه کارهای فرهنگی یا همون ورزشی رو در کانادا انجام بدین .
    نوشتن
    business plan هم باید یه نفر آدم وارد بنویسه چون سخته
    مرحله بعدی پس از فایل نامبر احتمالا 1.5 تا 2 سال طول میکشه
    سپس مدارک ترجمه شده و شاید اصلشو از شما می خوان
    و کارهای این روش از چند ماه قبل به سفارت کانادا در آنکارا انتقال داده شده .
    شما با وکیل اقدام کردین جناب؟ یا خودتون اقدام کردین ؟ چه مدارکی رو فرستادین ؟
    در سایت مهاجرت آیا با فایل نامبر وضعیت خودتونو چک کردین ؟

با سلام و تشکر از اطلاعاتی که به من می دید

در جواب سوال شما
    من خودم اقدام کردم
    من هیچ مدرکی نفرستادم 1050$ مانی اوردر و فرم تکمیل شده ، البته در اون زمان مجرد بودم ولی الان متاهل هستم
    بله در سایت چک کردم فقط نوشته

Permanent Residence
    We received your application for permanent residence on February 13, 2011
    چطور می تونم
    business plan آماده کنم و باید به چه کسی مراجعه کنم

سوال جدید :

همسرم و بنده هم از طریق skil worker کبک اقدام کرده ایم فایل نامبر تاریخ20-12-2011 رو داریم برای اونجا هم آماده می شیم رشته همسرم ریاضی هست و 7 سال سابقه کار دازه و سن 16 امتیازی ، انگلیسی در حد 6.5 و فرانسه B2 ، اون رو هم خودمون اقدام کردیم ،

سوال: 2 پرونده در کانادا به 2 روش مختلف به چه مسائلی باید توجه کنیم ؟

ییخشید پیچیده شد ، یا تشکر

Junior Member

واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی به زودی دعوت می شیم
    ویرایش توسط azadzar : June 27th, 2012 در ساعت 09:43 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط atash نمایش پست ها
    سلام
    میشه در مورد این روش توضیح بدی یا لینکش رو بزاری؟
    ممنون
    تو صفحه اول همه توضیح های که عمومی هست رو نوشتم دوست عزیز که این روش شامل چه کسای میشه
    اونارو مطالعه کنید اگر سوال خواصی داشتید من در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط khosrowasghari نمایش پست ها
    تو صفحه اول همه توضیح های که عمومی هست رو نوشتم دوست عزیز که این روش شامل چه کسای میشه
    اونارو مطالعه کنید اگر سوال خواصی داشتید من در خدمتم
    سلام دوست گرامی
    آیا برای اقدام از طریق خود اشتغالی امتحان آیلتس الزامی است ؟ من از 100 امتیاز بدون داشتن آیلتس 35 امتیاز را می گیرم. باز هم آیلتس می خواد ؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfghjklm نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    آیا برای اقدام از طریق خود اشتغالی امتحان آیلتس الزامی است ؟ من از 100 امتیاز بدون داشتن آیلتس 35 امتیاز را می گیرم. باز هم آیلتس می خواد ؟ ممنون
    سلام دوست عزیز
    این تنها روشی هست که مدرک زبان در اون مهم نیست ، حتی شما میتوانید مصاحبه خودتونو به زبان فارسی انجام بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    Hydrology IIT

سلام اقای خسرو اصغری
    لطقا در مودد نحوه امتیاز بنذی این روش {سن ومدرک تحصیلی و سوابق.........} ذر صورت امکان توضیح بفرمایید.
    فایل نامبر 19 سپتامبر 2006
    ارسال به ورشو اپریل 2010
    درخواست ادیدت 27 سپتامبر2010
    ارسال مدارک 21 دسامبر 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architect

نقل قول نوشته اصلی توسط saed نمایش پست ها
    سلام اقای خسرو اصغری
    لطقا در مودد نحوه امتیاز بنذی این روش {سن ومدرک تحصیلی و سوابق.........} ذر صورت امکان توضیح بفرمایید.
    دوست عزیز از کدام یک از روشهای خوداشتغالی اقدام کردین؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)