صفحه 200 از 381 نخستنخست ... 100150190191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210250300 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,991 تا 2,000 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

اونی که شما میگین فکر میکنم مال کبک باشه.. نه فدرال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Neddadd نمایش پست ها
    سلام وارادت.
    دوستان این موضوع که اداره مهاجرت فعلا دیگه تا مارچ 2018 پرونده ای در زمینه خود اشتغالی نمی پذیره به این معنی هست که تشکیل پرونده هم ندیم ؟ یا اینکه در صورت سابمیت کردن تو نوبت میمونه تا باز بشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sbe نمایش پست ها
    سلام من تازه وارد انجمن شدم و خیلی از پست های این انجمن را خوندم اما من هم سوال بالا را دارم اگر ممکنه لطفا کسانی که در پروسه هستند یا موفق شدند PR بگیرند در مورد نحوه ی حسابرسی مالی یه توضیح جامع بدند.. چند مسله ی مبهم برای من هست اول اینکه حسابرسی معمولا برای شرکت ها و افراد حقوقی حسابرسی انجام می شه به شکل رسمی نه افراد .. دوم اینکه مثلا در طول پنج سال گذشته پول هایی که از طریق خوداشتغالی اومده ممکنه دقیقا طبق فاکتور فروش ها و قرداد ها نباشه و پول ها خورد خورد واریز شده یا به حساب های متععدی رفته مثلا همسر فرد خود اشتغال.. آیا رز به ریز درامد خود اشتغالی باید توی حساب بانکی واضح و مشخص باشه؟ و آیا این کار حسابرس هست که این ها را از توی صورت حساب های بانکی بکشه بیرون و یه گزارش تهیه کنه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز ،من پیام را گذاشتم و خبری از اینکه کسی راهنمایی کند نشد از راه دیگر پیگیر کردم واز طریق یکی از دوستان که برای استان کبک حسابرسی انجام داده بود یک حسابرس درتهران معرفی کرده که طی تماس با حسابرس قرار شده لیست مدارک مورد نیاز را برایم ایمیل کند درصورتی که فرستاد من اطلاعات را در دسترس دیگر دوستان قرار میدهم.

Junior Member

سلام دوستان من تازه واردم و سعی کردم سوال و جوابهارو بخونم اما سوالم جا مونده من و همسرم پروندمون تشکیل شده اما بعد از اومدن فایل نامبر ماهی یک بار میگن فرم 0008 رو اشتباه پر کردید دوباره بفرستید دیگه والا نمیدونیمدرست تر از این یعنی چی؟ بنظرتون دلیل خاصی دارن؟ و اینکه در این سال چقدر سریع شده جواب نهایی رو بدن بهمون؟مرسییییییی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadrzadeh نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ،من پیام را گذاشتم و خبری از اینکه کسی راهنمایی کند نشد از راه دیگر پیگیر کردم واز طریق یکی از دوستان که برای استان کبک حسابرسی انجام داده بود یک حسابرس درتهران معرفی کرده که طی تماس با حسابرس قرار شده لیست مدارک مورد نیاز را برایم ایمیل کند درصورتی که فرستاد من اطلاعات را در دسترس دیگر دوستان قرار میدهم.
    سلام :
    دوستان عزیز این مدارک ذیل را یکی از حسابرس های برای من فرستاده که تهیه کنم ولی هرچی بررسی میکنم میبینم بجزء یکی دو مورد هیچ کدام شامل شرایط مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی نمیشود خواهشمند است اگر کسی دیگر در این خصوص تجره دارد و مراحل را سپری کرده است اظهار نظر کند.
    ...
    ...
    ...
    مدارک مورد نیاز جهت تهیه گزارش مالی سرمایه گذاری :

1. جوازكسب باترجمه
    2. چارت سازمانی باترجمه
    3. موافقت اصولی، آگهی تاسیس یا مجوزسازمان صنایع و...
    4. اسناد و مستندات املاک باترجمه و گزارش کارشناس رسمی باترجمه همراه عکس از املاک و کروکی و کپی ترجمه مدارک کارشناس رسمی
    5. مبايعه نامه و سند املاك مورد معامله در سالهاي گذشته با ترجمه
    6. رزومه بدون ترجمه
    7. تاریخچه کسب اموال
    8. ترازنامه ، صورت حساب سود و زیان ، ريز هزينه ها و درآمد 3 سال آخر بدون ترجمه
    9. فیش مالیات پرداختی 3 سال گذشته با ترجمه و یا نامه معافیت مالیاتی با ترجمه
    10. خلاصه ليست حقوق و دستمزد براي بیمه پرداختی پرسنل یک ماه به دلخواه از هر سال برای 3 سال گذشته با ترجمه
    11. گواهی سابقه کار با ترجمه
    12. آموزشهای فراگرفته و تشویق نامه ها با ترجمه
    13. لیست دارائی ثابت شرکت با ترجمه
    14. سه یا چهار قرارداد فروش و خرید شرکت و یا فاکتور با ترجمه
    15. مدارک تحصیلی خود و همسر با ترجمه
    16. گواهی بانک شخصی با ترجمه برای آخرین روز و پرینت مانده حساب بانک مغازه براي 3 سال آخر فقط برای 29/12 هرسال به زبان انگليسي

1. عکس از مغازه و کارهای انجام گرفته

لطفا در رزومه خود به موارد ذيل اشاره فرماييد :

1. تاريخ تولد
    2. تاريخ فارغ التحصيل شدن از دبيرستان ، دانشگاه و رشته تحصيلي
    3. تاريخ اعزام شدن به دوره سربازي و اتمام آن
    4. شرح حال كاري ا ز اولين كاري كه شروع كرده ايد با ذكر تاريخ ، حقوق دريافتي ، درآمد اكتسابي ، پاداش و سمت و نام و نوع فعاليت فروشگاه ... به صورت سال به سال تا اكنون . همچنين قيد شود كه سرمايه اوليه براي شروع هر كار از كدام محل تهيه شده است .
    5. املاك خريداري شده و يا فروخته شده با ذكر تاريخ ، مبلغ و آدرس و ارائه مبايعه نامه و سند
    6. ديگر سرمايه گذاري ها با ذكر تاريخ سرمايه گذاري و مبلغ آن
    7. تاريخ ازدواج و تعداد فرزندان

Junior Member

این مدارک به نظر من هم قابل تهیه برای کسی که خوداشتغاله نیست ای کاش کسانی که موفق شدند از راه خود اشتغالی و مدیکال اشون اومده بیایند توی فروم و یکمی راهنمایی کنند که برای اثبات مالی پرونده اشون دقیقا چی کار کردند و چه مدارکی آماده کردند خصوصا در مورد حسابرسی مالی یه توضیحی بدن.

من هم دغدغه حسابرسی مالی دارم که چطور برای یک نویسنده باید انجام بگیره. با یک حسابرس صحبت کردم و گفته این مدارک را باید جمع آوری کنم
    مجوزهای چاپ کتاب و مقاله ها و شرح اینکه کجاها مورد استفاده قرار گرفته
    اجراه نامه و توافق نامه برای دفتر شخصی که در آن مینویسم و کار می کنم
    مستندات ملکی
    حساب بانکی با دو گزارش موجودی یکی برای حال حاضر یکی هم برای آخرین روز از آخرین ماه سالهایی که میخوام حسابرسی بشه
    پرینت سه ماهه آخر
    کپی مدارک تحصیلم
    و گفته با این مدارک گزارش مالی و مدیریتی به من میده و البته 7 میلیون هم میگیره
    حالا نمیدونم آیا این کار من درست هست یانه و چون هیچ فردی را پیدا نمی کنم که به عنوان نویسنده اقدام کرده باشه و نتیجه گرفته باشه و یا دست کم در طول مسیر حرکت باشه بنابراین اگر دوستان میتونن راهنمایی کنن لطفا. باید بگم که این حسابرس را از طریق فردی که خوداشتغال بوده و موفق به مهاجرت شده پیدا کردم اما زمینه کار ایشون کلا متفاوت بوده

Junior Member

کسی از افراد قبلی که موفق شدند توی فروم نیست یکم در مورد حسابرسی مالی کمک کنه

Junior Member

عزیزان بدون وکیل محرب در همین زمینه به نظرم فقط دارید وقت تلف میکنید.
    اگر جدی هستید حتما وکیلی بگیرید که تجربه این روش رو داشته باشه. بسیار پیچیدست.

نقل قول نوشته اصلی توسط oloop نمایش پست ها
    عزیزان بدون وکیل محرب در همین زمینه به نظرم فقط دارید وقت تلف میکنید.
    اگر جدی هستید حتما وکیلی بگیرید که تجربه این روش رو داشته باشه. بسیار پیچیدست.
    من در حوزه مهاجرت به كانادا وكيل مجرب كم ديدم ، بعبارتي اصلا نديدم . هيچ وكيلي ، كتاب قانون نيست

تقريبا وزارت مهاجرت كانادا قوانينش بسيار شفاف هست و براي عموم به سهولت در دسترس مي باشد. اگر متقاضيان به زبان انگليسي تسلط داشته باشند و كمي هم از فناوري بدونند به راحتي مي توانند كارها رو خود جلو ببرند. در مورد كيس خود اشتغالي چون فقط سه مهارت ذكر شده و كليه متقاضيان در يكي از ان سه بخش فرهنگي ، ورزشي و كشاورزي بايد قرار بگيرند ، وكلاي ما هم كه اساسا وقتي به پرونده ها اختصاص نميدن ، براي راحتي يه سري پروپزال و بيزنس پلن از پيش تعريف شده دارند و براي همه متقاضيا (تقريبا) از يه ساختار كلي يكسان استفاده مي كنند . كيس هاي ايرانيان هم كه همگي به انكارا ارسال ميشه و افيسرها نيز اين موضوع تشابه رو درك ميكنند .

اين نوع ويزا چون يك ويزاي اقامت دائم و غير مشروط و غير تعهدي ( از سوي مهاجر ) هست دولت كانادا بسيار سخت گيري ميكنه كه مطمئن بشه شما واقعا يك خوداشتغال هستيد . به نظر من يك خوداشتغال اگر خودش نتونه بيزنس پلن خودش بنويسه (حداقل به فارسي ) واقعا شانس كمي ميتونه داشته باشه .

من خودم شخصا در ماه مارچ ٢٠١٧ اپلاي كردم ، جز فايل نامبر و تاييد اوليه چيزه ديگري نگرفتم تا اين لحظه . قطعا خيلي ديگر نيز خود اقدام كردند . اميدوارم زودتر اپديتي چيزي بياد

Junior Member

من هم کاملن با شما موافقم. اگه کسی انگلیسی تا یه حدی آشنا باشه و واقعن یک خود اشتغال باشه، و وقت کافی داشته باشه. اصلن نیازی به وکیل ( که البته بیشتر مشاورن تا وکیل! ) نیست. ما هم همه کارمون رو خودمون انجام دادیم. و تا چند هفته دیگه میفرستیم مدارک رو.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    من در حوزه مهاجرت به كانادا وكيل مجرب كم ديدم ، بعبارتي اصلا نديدم . هيچ وكيلي ، كتاب قانون نيست

تقريبا وزارت مهاجرت كانادا قوانينش بسيار شفاف هست و براي عموم به سهولت در دسترس مي باشد. اگر متقاضيان به زبان انگليسي تسلط داشته باشند و كمي هم از فناوري بدونند به راحتي مي توانند كارها رو خود جلو ببرند. در مورد كيس خود اشتغالي چون فقط سه مهارت ذكر شده و كليه متقاضيان در يكي از ان سه بخش فرهنگي ، ورزشي و كشاورزي بايد قرار بگيرند ، وكلاي ما هم كه اساسا وقتي به پرونده ها اختصاص نميدن ، براي راحتي يه سري پروپزال و بيزنس پلن از پيش تعريف شده دارند و براي همه متقاضيا (تقريبا) از يه ساختار كلي يكسان استفاده مي كنند . كيس هاي ايرانيان هم كه همگي به انكارا ارسال ميشه و افيسرها نيز اين موضوع تشابه رو درك ميكنند .

اين نوع ويزا چون يك ويزاي اقامت دائم و غير مشروط و غير تعهدي ( از سوي مهاجر ) هست دولت كانادا بسيار سخت گيري ميكنه كه مطمئن بشه شما واقعا يك خوداشتغال هستيد . به نظر من يك خوداشتغال اگر خودش نتونه بيزنس پلن خودش بنويسه (حداقل به فارسي ) واقعا شانس كمي ميتونه داشته باشه .

من خودم شخصا در ماه مارچ ٢٠١٧ اپلاي كردم ، جز فايل نامبر و تاييد اوليه چيزه ديگري نگرفتم تا اين لحظه . قطعا خيلي ديگر نيز خود اقدام كردند . اميدوارم زودتر اپديتي چيزي بياد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)