صفحه 201 از 381 نخستنخست ... 101151191192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211251301 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,001 تا 2,010 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

سلام ما هم این مدارک رو جور کردیم و دادیم حسابرس، البته هنوز انجام نشده حسابرسیمون:
    1. فایل گردش حساب های بانکی
    2.کپی اجاره نامه ی محل کار/ یا کارگاه
    3.کپی مدارک تحصیلی/ مجوز فعالیت های کاری/ تقدیر نامه ها
    4.نامه از اداره ی مالیات که معاف از مالیاتیم
    5.جدولی از ابزارها و لوازم فنی اعلام سال خرید و قیمت
    6. آدرس سایت و پیج های شبکه هاب اجتماعی
    7. جدولی از قراردادها و سال اخذ درآمد ها و هزینه های انجام شده
    8 ارایه ی هرگونه مدارک مفید
    9. ارائه ی اسپل نام و نام خانوادگی شما طبق پاسپورت و ازائه ی نام گالری/ برند/ کارگاه شما
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadrzadeh نمایش پست ها
    سلام :
    دوستان عزیز این مدارک ذیل را یکی از حسابرس های برای من فرستاده که تهیه کنم ولی هرچی بررسی میکنم میبینم بجزء یکی دو مورد هیچ کدام شامل شرایط مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی نمیشود خواهشمند است اگر کسی دیگر در این خصوص تجره دارد و مراحل را سپری کرده است اظهار نظر کند.
    ...
    ...
    ...
    مدارک مورد نیاز جهت تهیه گزارش مالی سرمایه گذاری :

1. جوازكسب باترجمه
    2. چارت سازمانی باترجمه
    3. موافقت اصولی، آگهی تاسیس یا مجوزسازمان صنایع و...
    4. اسناد و مستندات املاک باترجمه و گزارش کارشناس رسمی باترجمه همراه عکس از املاک و کروکی و کپی ترجمه مدارک کارشناس رسمی
    5. مبايعه نامه و سند املاك مورد معامله در سالهاي گذشته با ترجمه
    6. رزومه بدون ترجمه
    7. تاریخچه کسب اموال
    8. ترازنامه ، صورت حساب سود و زیان ، ريز هزينه ها و درآمد 3 سال آخر بدون ترجمه
    9. فیش مالیات پرداختی 3 سال گذشته با ترجمه و یا نامه معافیت مالیاتی با ترجمه
    10. خلاصه ليست حقوق و دستمزد براي بیمه پرداختی پرسنل یک ماه به دلخواه از هر سال برای 3 سال گذشته با ترجمه
    11. گواهی سابقه کار با ترجمه
    12. آموزشهای فراگرفته و تشویق نامه ها با ترجمه
    13. لیست دارائی ثابت شرکت با ترجمه
    14. سه یا چهار قرارداد فروش و خرید شرکت و یا فاکتور با ترجمه
    15. مدارک تحصیلی خود و همسر با ترجمه
    16. گواهی بانک شخصی با ترجمه برای آخرین روز و پرینت مانده حساب بانک مغازه براي 3 سال آخر فقط برای 29/12 هرسال به زبان انگليسي

1. عکس از مغازه و کارهای انجام گرفته

لطفا در رزومه خود به موارد ذيل اشاره فرماييد :

1. تاريخ تولد
    2. تاريخ فارغ التحصيل شدن از دبيرستان ، دانشگاه و رشته تحصيلي
    3. تاريخ اعزام شدن به دوره سربازي و اتمام آن
    4. شرح حال كاري ا ز اولين كاري كه شروع كرده ايد با ذكر تاريخ ، حقوق دريافتي ، درآمد اكتسابي ، پاداش و سمت و نام و نوع فعاليت فروشگاه ... به صورت سال به سال تا اكنون . همچنين قيد شود كه سرمايه اوليه براي شروع هر كار از كدام محل تهيه شده است .
    5. املاك خريداري شده و يا فروخته شده با ذكر تاريخ ، مبلغ و آدرس و ارائه مبايعه نامه و سند
    6. ديگر سرمايه گذاري ها با ذكر تاريخ سرمايه گذاري و مبلغ آن
    7. تاريخ ازدواج و تعداد فرزندان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mihansa نمایش پست ها
    سلام ما هم این مدارک رو جور کردیم و دادیم حسابرس، البته هنوز انجام نشده حسابرسیمون:
    9. ارائه ی اسپل نام و نام خانوادگی شما طبق پاسپورت و ازائه ی نام گالری/ برند/ کارگاه شما
    با سلام واحترام
    ممنون از بابت اطلاعاتی که در اختیار قرار دادید لطفا اگر امکان دارد اطلاعات حسابرس را بدهید که من هم از طریق ایشان حسابرسی انجام دهم و اگر برایتان مقدور هست بفرمایید هزینه حسابرسی چند پرداخت کردید .
    حسابرسی که من پیدا کردم میگه 8 میلیون میگیرم کارت رو انجام میدم خودم احساس میکنم خیلی بالا میگه تقریبا هم اندازه هزینه مهاجرت میشه ، خیلی منطقی نیست.

Junior Member

بله براتون پیام میذارم. چقدر زیاد گفتن!! برا ما 3500 شدو البته هنوز انجام نشده و پولی پرداخت نکردیم. ایشون سرشون خیلی شلوغه و هنوز تو نوبتیم .
    با سلام واحترام
    ممنون از بابت اطلاعاتی که در اختیار قرار دادید لطفا اگر امکان دارد اطلاعات حسابرس را بدهید که من هم از طریق ایشان حسابرسی انجام دهم و اگر برایتان مقدور هست بفرمایید هزینه حسابرسی چند پرداخت کردید .
    حسابرسی که من پیدا کردم میگه 8 میلیون میگیرم کارت رو انجام میدم خودم احساس میکنم خیلی بالا میگه تقریبا هم اندازه هزینه مهاجرت میشه ، خیلی منطقی نیست.

Junior Member

ببخشید شما مارچ مدارکتون رو پست کردین ، حدودن کی فایل نامبرتون اومد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    من در حوزه مهاجرت به كانادا وكيل مجرب كم ديدم ، بعبارتي اصلا نديدم . هيچ وكيلي ، كتاب قانون نيست

تقريبا وزارت مهاجرت كانادا قوانينش بسيار شفاف هست و براي عموم به سهولت در دسترس مي باشد. اگر متقاضيان به زبان انگليسي تسلط داشته باشند و كمي هم از فناوري بدونند به راحتي مي توانند كارها رو خود جلو ببرند. در مورد كيس خود اشتغالي چون فقط سه مهارت ذكر شده و كليه متقاضيان در يكي از ان سه بخش فرهنگي ، ورزشي و كشاورزي بايد قرار بگيرند ، وكلاي ما هم كه اساسا وقتي به پرونده ها اختصاص نميدن ، براي راحتي يه سري پروپزال و بيزنس پلن از پيش تعريف شده دارند و براي همه متقاضيا (تقريبا) از يه ساختار كلي يكسان استفاده مي كنند . كيس هاي ايرانيان هم كه همگي به انكارا ارسال ميشه و افيسرها نيز اين موضوع تشابه رو درك ميكنند .

اين نوع ويزا چون يك ويزاي اقامت دائم و غير مشروط و غير تعهدي ( از سوي مهاجر ) هست دولت كانادا بسيار سخت گيري ميكنه كه مطمئن بشه شما واقعا يك خوداشتغال هستيد . به نظر من يك خوداشتغال اگر خودش نتونه بيزنس پلن خودش بنويسه (حداقل به فارسي ) واقعا شانس كمي ميتونه داشته باشه .

من خودم شخصا در ماه مارچ ٢٠١٧ اپلاي كردم ، جز فايل نامبر و تاييد اوليه چيزه ديگري نگرفتم تا اين لحظه . قطعا خيلي ديگر نيز خود اقدام كردند . اميدوارم زودتر اپديتي چيزي بياد

ببخشید شما مارچ مدارکتون رو پست کردین ، حدودن کی فایل نامبرتون اومد؟
    سلام . من ٢٧ مارچ فايل گرفتم . تقريبا ٢٠ روز بعده ارسال مدارك ( نكته اينكه من از داخل خاك كانادا ارسال كردم)

تنها اپديتي كه گرفتم اين بوده كه فايل من رو به ويزا افيس مربوطه ارسال كرده اند (انكارا) و اگر نياز باشه تماس مي گيرند

لطفا اطلاعات حسابرس خود را براي من پيام خصوصي كنيد

Junior Member

[QUOTE=mihansa;2458666]سلام ما هم این مدارک رو جور کردیم و دادیم حسابرس، البته هنوز انجام نشده حسابرسیمون:
    9. ارائه ی اسپل نام و نام خانوادگی شما طبق پاسپورت و ازائه ی نام گالری/ برند/ کارگاه شما[/QU

میشه لطفا شماره تلفن کسی که براتون حسابرسی مالی قراره انجام بده را برای من هم از طریق پیغام خصوصی بفرستید ممنون

Junior Member

[QUOTE]
    سلام. ما هم خیلی تحقیق کردیم و در نهایت تصمیم گرفتیم خودمون اقدام کنیم. اگه زبانتون خوبه واقعن کاری نیست که آدم خودش نتونه انجام بده. البته یه مسئله ای که هست اینه که چقدر هم پروندتون پر و پیمونه؟ یعنی اگه مطمئنین که شرایطتون به خود اشتغالی میخوره و مدارک کافی دارین خوب کارتون خیلی راحت تره و خودتون میتونین از پسش بر بیاین.. ولی بگم که یکم پروسه ی جمع کردن مدارکش زمان بره و البته برا وکیل هم یه سری مدارک رو خودتون باید جمع کنین.. فقط بیزنس پلن میمونه که خوب اون یکم پیچیده تره و ما اون رو هم خودمون داریم مینویسیم.. البته رشته ی ما هنره و با خیلی رو هنر و بازار کار و هنز تو کانادا تحقیق کردیم.. باید حوصله داشته باشین و وقت بذارین. راستش ما به بزنس پلن نوشتن وکلای ایرانی خیلی اعتماد نداریم چون گویا یه سمپل دارن مال خیلی ها رو مثل هم مینویسن.

ما هم از طریق هنر داریم اقدام می کنیم ممکنه بگید از چه منابعی تحقیق کردید؟ برای من بیشترین سوال نحوه ی پر کردن فرم 6A هست که چه طور فاکتور های فروش به لحاظی زمانی می تونند یک سال کامل را پوشش بدند چون اینطور که من متوجه شدم روی پر کردن دو تا یک سال کامل حساس هستند در این شرایط اگر کسی فاکتور های فروش اش مثلا با فواصل یک ماه و دو ماه و پنج ماه و هفت ماه باشه اما مبلغ ها در نهایت تامین کننده ی هزینه ی زندگی توی اون سال بوده باشه و واقعا یه فرد خود اشتغال باشه این فواصل بین واریز های بانکی مشکل ساز خواهد بود یانه ؟

لطفا شما و بقیه ی اعضای فروم راجع به این قضیه اطلاعاتی دارید کمک کنید؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    خواستم بدانم مراحل و مدارک مورد نیاز جهت دریافت نامه معافیت از مالیات به چه صورت است
    آیا کسی تا کنون موفق شده نامه معافیت از مالیات را دریافت کند ممنون میشم از راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام. ما چون قراردادهامون با شهرداری بوده بیشترش، از همون اول مجبور شده بودیم اداره مالیات کد رهگیری بگیریم و مالیات از رو قراردادهامون بدیم، که البته با توجه به این که کار هنری بود، معاف بودیم و همیشه صفر میشدو الان رفتیم ار اداره مالیات نامه ی مفاصا حساب گرفتیم که صفره و دادیم ترجمه و اون نامه ی معافیت رو نمیدونم والله
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    خواستم بدانم مراحل و مدارک مورد نیاز جهت دریافت نامه معافیت از مالیات به چه صورت است
    آیا کسی تا کنون موفق شده نامه معافیت از مالیات را دریافت کند ممنون میشم از راهنمایی کنید.

Junior Member

راستش ما همه تحقیقاتمون ار همین اینترنت بود.. منابع دیگری نداشتیم. در مورد قرارداد ها هم ما هم اوایل همین سوال رو داشتیم. ولی به این نتیجه رسیدیم که گویا اگه هزینه های زندگیتونو تامین کنه قراردادهاتون تو دو سال از 5 سال گذشته فکر میکنم اکی باشه. البته باز مطمئن نیستم. به نظرم از یه مشاور مهاجرتی بپرسین(سوال پرسیدن که رایگانه). چون ما سه سال کارهای بین المللی هم داشتیم حس کردیم اکی هست مدارکمون. البته 4 سال هم قرارداد داریم، همه پشت هم نبوده و بینش فاصله بوده.[QUOTE=sbe;2460168]

ما هم از طریق هنر داریم اقدام می کنیم ممکنه بگید از چه منابعی تحقیق کردید؟ برای من بیشترین سوال نحوه ی پر کردن فرم 6A هست که چه طور فاکتور های فروش به لحاظی زمانی می تونند یک سال کامل را پوشش بدند چون اینطور که من متوجه شدم روی پر کردن دو تا یک سال کامل حساس هستند در این شرایط اگر کسی فاکتور های فروش اش مثلا با فواصل یک ماه و دو ماه و پنج ماه و هفت ماه باشه اما مبلغ ها در نهایت تامین کننده ی هزینه ی زندگی توی اون سال بوده باشه و واقعا یه فرد خود اشتغال باشه این فواصل بین واریز های بانکی مشکل ساز خواهد بود یانه ؟

لطفا شما و بقیه ی اعضای فروم راجع به این قضیه اطلاعاتی دارید کمک کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)