صفحه 204 از 381 نخستنخست ... 104154194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213214254304 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,031 تا 2,040 , از مجموع 3807

موضوع: مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

پیش فرض پاسخ : مهاجرت به کانادا از روش خوداشتغالی

نقل قول نوشته اصلی توسط beneamin نمایش پست ها
    والا منم اول جا خوردم ، ولی وکیل من گفت اگه تغییری در مدارک حاصل شده نیاز هست .
    يعني مواردي كه تغيير نكرده نياز نيست؟

مثلا مدرك دانشگاه كه ادم هر ٦ ماه نميگيره
    يه بار فرستاديم رفت ديگه ؟

يه سوالي كه الانً دارم اينه كه ايا اين ايميل اپديت كه براي اين دوست عزيز فرستاده شده ، ساير دوستاني كه ايميب اپديت دريافت كردند نيز عينا همين ايميل را گرفتند ؟؟ يا اينكه بسته به كيس هر فرد ممكنه افيسر اپديت خاصي رو طلب كند ؟؟

منظور اين ايميل اپديت يه تيپ هست و برا همه يه شكله ؟

دوستان سلام

ايا شخصي كه نويسنده چند كتاب زبان و مدرس زبان بوده اند ميتونه براي خوداشتغالي در بخش فرهنگي اقدام كنه ؟

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی فرم IMM0008ENU_2D رو داره برای من ارسال کنه یا جایی که بتونم دانلود کنم معرفی بفرمایید ؟
    از خود سایت CIC نمیشه دانلود کرد با پیغام خطای Adob Flash Player مواجه میشم

Junior Member

منم از تو سایتش با کروم میرفتم همینجوری میشد یه سری از فرم ها . ولی تو اینترنت اکسپلورر تونستم دانلود کنمشون. شما هم امتحان کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahramuae نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی فرم IMM0008ENU_2D رو داره برای من ارسال کنه یا جایی که بتونم دانلود کنم معرفی بفرمایید ؟
    از خود سایت CIC نمیشه دانلود کرد با پیغام خطای Adob Flash Player مواجه میشم

Junior Member

من دو تا حساب داشتم يه جاري و يه سپرده پرينت سه سال هر دوتاشو حسابرسم گرفت نامه تمكن مالي رو هم به لاتين از هر دو تا بانك گرفتم ولي به حسابرس ندادم با مداركم براي وكيلم ارسال كردم. نكته بعدي اينكه از ابتداي سال 2017 كليه مدارك از ابتدا بايد ارسال بشن مثل بيزينس پلن و حسابرسي مالي اينو هم تو پيغام هاي دوستان ديدم گفتم همينجا جواب بدم سال 2016 احتياجي به اين كار نبود و همه چيز زمان آپديت ميخواستن ولي از 2017 از همون ابتدا چون دوستم پرونده 2016 بود و من 2017 متوجه اين تغيير شدم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rokhsar_mn نمایش پست ها
    من دو تا حساب داشتم يه جاري و يه سپرده پرينت سه سال هر دوتاشو حسابرسم گرفت نامه تمكن مالي رو هم به لاتين از هر دو تا بانك گرفتم ولي به حسابرس ندادم با مداركم براي وكيلم ارسال كردم. نكته بعدي اينكه از ابتداي سال 2017 كليه مدارك از ابتدا بايد ارسال بشن مثل بيزينس پلن و حسابرسي مالي اينو هم تو پيغام هاي دوستان ديدم گفتم همينجا جواب بدم سال 2016 احتياجي به اين كار نبود و همه چيز زمان آپديت ميخواستن ولي از 2017 از همون ابتدا چون دوستم پرونده 2016 بود و من 2017 متوجه اين تغيير شدم
    دوست عزیز ممنون از اطلاعاتتون
    آیا حسابرسی برای هنرمندان هم واجبه با فقط دوستانی که از طریق کشاورزی اقدام کردند؟
    و سوال دوم انکه وکیل من پرینت ۶ ماهه رو خواسته ! باید پرینت ۳ سال گذشته رو ارسال کرد؟

ApplyAbroad Superstar vahid_vp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Hydrology

آیا حسابرسی برای هنرمندان هم واجبه با فقط دوستانی که از طریق کشاورزی اقدام کردند؟
    و سوال دوم انکه وکیل من پرینت ۶ ماهه رو خواسته ! باید پرینت ۳ سال گذشته رو ارسال کرد؟
    شما ادعا دارید که از این کار درامد دارید پس در روش خود اشتغالی نیاز به حسابرسی هست .
    too much love will kill you

Junior Member

پرينت حساب بايد از زماني باشه كه حسابرسي اتون ميخواد انجام بشه به عنوان مثال اگر حسابرسي 2 سال گذشته هست بايد پرينت دو سال بدين درصورتي كه حسابرسي سه سال هست پرينت سه سال بايدتحويل بدين به حسابرس اتون ( پرينت ها رو من به حسابرس ام دادم و به وكيل ام فقط نامه تمكن مالي به لاتين و گردش شش ماه دادم) اينم اضافه كنم كه حسابرسي شما ارتباط مستقيمي با كاور لتر شما داره مثلا اگر در كاور لتر اتون ذكر شده 5 سال بايد حسابرسي 5 سال بدين اگه نوشته سه سال حسابرسي سه سال بايد بدين همش بستگي به اين داره كه وكيل اتون چه بازه زماني تو كاور لتر شما نوشته هرچي مدت زمان ادعا شما براي خوداشتغال بودن بيشتر باشه بالطبع حسابرسي اتون هم بيشتر ميشه

Junior Member

با سلام و احترام،

من ورزشکار و مربی کاراته کار هستم با بیست سال سابقه مسابقات ورزشی حرفه ای در سطوح استانی کشوری و بین المللی (از جمله مسابقات انگلستان، ترکیه، هلند، مالزی و ...)
    میخواستم خودم از روش خود اشتغالی اقدام کنم: چند تا سوال دارم ممنون میشم هر کس میتونه حداقل به یکی دو موردش پاسخ بده.

1. خود اشتغالی کبک اقدام کنم یا فدرال؟ کدوم روش سریعتر؟
    2. از کجا میتونم یک سمپل بیزینس پلن و کاورلتر پیدا کنم آیا کسی از دوستان نمونه ای داره که برای من بزاره یا از توی اینترنت میشه پیدا کرد.؟
    3. صورت حساب بانکی رو برای سه ماه بگیرم یا شش ماه؟ و آیا همین اول ارسال کنم یا موقعی که آپدیت خواستند یا هر دو؟

لطفا اگر همه موارد رو هم نمیدونید به یک یا دو سوال که پاسخش رو میدونید جواب بدید.

سپاس

Junior Member

آیا اصلا بیزینس پلن و کاور لتر برای ورزشکارها هم لازم یا برای کشاورزان و افرادیه که شرکت و بیزینس خودشون رو دارند.

و بعد این داستان حسابرس چیه. چون درآمد ما از اجاره باشگاه و قراداد با لیگ و اسپانسر و مربی گری ولی من اصلا دفتری ندارم که بخوام بدم به حسابرس برام روش کاری بکنه.

لطف اگر ورزشکاری توی این فروم هست که اقدام کرده و پروندش در پروسه اجرایی است به من مسیج بده که ما با هم بیشتر در ارتباط باشیم.

سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)